Jak sušit Bubble Hash bez lyofilizátoru? 2 snadné způsoby!

Zajímá vás, jak sušit bubble hash bez lyofilizátoru? Bublinu můžete vysušit pomocí metod sušení vzduchem, vakuového sušení a studené místnosti. Takže význam lyofilizátorů v současné bublinové metodě může být vždy přeceňován. Pěstitelé marihuany a korporace v průmyslových, lékařských a dalších oblastech spoléhají na sušení mrazem.

Lofilizované zboží poskytuje podnikům několik výhod, jako je prodloužená trvanlivost a vyšší produkt.

Proces sušení vzduchem, který by byl obvyklou metodou sušení bublinkového hashe hlavně v prvním případě, je mírně nepohodlný postup pro podniky, zejména ty, které vytvářejí hash z ledové vody nebo bublinkový hash. V důsledku toho se mnoho lidí rozhodne postup urychlit. Tato úprava často přináší vynikající výsledky. To není totéž jako sušení mrazem, což nutí výrobce zvolit dva praktické, ale často nepochopené přístupy. Pojďme to zkontrolovat!

Způsoby sušení Bubble Hash bez lyofilizátoru

No, přestaňte přemýšlet více o tom, jak sušit bublinkovou hash bez lyofilizátoru. Níže jsme zmínili několik výjimečných metod, které vám pomohou vysušit bublinový hash. Pomocí těchto metod můžete bublinu sušit bez použití sušičky.

#1. Proces v chladírně

Tento postup je skutečně pokročilou formou takové techniky sušení vzduchem, ve které vytváříme prostředí s nastavením zhruba 40 stupňů F, spíše než abychom hledali chladnější pokojovou teplotu. Haše z kostek ledu lze sušit na horním konci listů vyložených pergamenem v chladném prostředí.

S vlhkostí je tedy třeba hospodařit a automatický proces je v tomto ohledu výhodný. Toto provedení je pravděpodobně vhodnější pro průmyslové účely s ohledem na praktickou složitost stavebního prostoru s nízkou tepelnou vodivostí. Výhodou takových mrazivých teplot je, že při zahřívání zpomalují rozklad terpenů a kanabinoidů.

Používání lednice na víno k sušení se stává technikou, jak získat výhody sušení v chladné místnosti. Mrazničky na víno nám umožňují dosáhnout požadované úrovně vlhkosti v sušení bublinek a lze je skladovat na malém prostoru.

#2. Proces sušení na vzduchu

Během lehkého nanesení přes fantastickější krycí prostor se hash rozptýlí, což umožní vodě se zcela a efektivně odpařit prostřednictvím atmosférické křížové ventilace. Provoz v chladném prostředí s chladnými nástroji je výhodný. Většinu hašiše uložte buď do kluzké podložky nebo pečícího pergamenu, nebo jej po vyjmutí z filtrace s bublinkovými sáčky ihned dejte do lednice. Vložte filtr nebo Microplane také do chladničky. Nechte hashe chladit více než půl dne.

Krabici od pizzy nebo karton můžete připravit, když vlhký hash chladne. Z rolí nakrájejte proužky pečícího papíru, které jsou dostatečně velké na to, aby oškrábaly podklad z lepenky tak, aby guma směřovala nahoru.

Vyndejte svůj hash z lednice. Byl by zpevněn do shluků, což usnadní jeho správu. Každou hrudku válečku protáhněte postupně přes sítko Microplane, abyste vynaložili co nejmenší úsilí na jemné rozbití ledové hmoty. Cílem je mít co nejblíže k prachové struktuře, a tím zvýraznit celou kontaktní plochu hashe.

Sítko je malé síto ve tvaru misky, které se obvykle používá během jídla a vaření, ale také dobře funguje pro sušení syrového hašiše. Je tedy šetrnější pouze ke křehkým špičkám oddenků než u Microplane.

Zmáčkněte ledovou kaši mezi dvěma prsty a pak rychle a rychle procházejte filtrem tam a zpět, přičemž vyvíjejte dostačující páku k rozbití kaše dovnitř a skrz malé kousky. Čajová lžička může pomoci při rozkladu shluku hash a izolovat konkrétní oddenky tak často, jak je to možné, třením zmrzlých kousků o sítotisk. Jednoduše se ujistěte, že je vše uchováno tak, jak je vhodné!

Cílem je zvětšit kontaktní plochu, aby se odpařovala co nejrychleji a nejdůkladněji. Umožňuje také sušicí karton pomoci odvádět odpařovanou vodu z vlhké kaše. Zabalte krabici od pizzy a umístěte ji na chladné, tmavé a sušší místo. Pokud je to možné, zaměřte se na 55 stupňů F a 35 procent vlhkosti. Úplné vysušení hash může trvat 2 až 10 dní.

Když polévku stlačíte mezi prsty, měla by mít pískový, suchý pocit, který nezanechává žádnou vlhkost. Je v pořádku, pokud je váš hash mastný, ale neměl by být mokrý. Proces vakuového sušení je také velmi účinný při sušení bublinkové kaše, pokud nechcete polévku sušit mrazem. Můžete si také přečíst odstranění něčeho uvízlého v pračce a tipy na odstranění plísní z praček.

It’s A Wrap!

Byli jsme rádi, když jsme věděli, že si čtení tohoto článku užijete. A zjistili jsme, že po přečtení tohoto článku všichni pochopíte, jak sušit bubble hash bez lyofilizace. Namísto lyofilizace jsou velmi účinné a pomáhají vám metody sušení vzduchem a studené místnosti. Ale abyste tomu dobře rozuměli, musíte o tom mít úplné znalosti. Děkujeme, přátelé, že jste na konci byli s námi, a nezapomeňte to sdílet se svými přáteli a rodinou. Můžete si také přečíst o nejlepších způsobech sušení bubble hash.