Jak stylizovat své sedadlo a křeslo

Proměňte své milostné sedadlo a křeslo ve stylový doplněk každého obývacího prostoru. Vše, co potřebujete, je nábytek, který svou velikostí a trochou kreativity nezahltí místnost. Zde je několik nápadů, jak spárovat sedací kusy s plyšovými polštáři, aby to vypadalo, jako by byly zakoupeny společně v obchodě. Ať už se váš styl přiklání k modernímu nebo tradičnímu, tyto tipy vám pomohou stylizovat váš prostor správným způsobem. Číst dál!

1. Zkuste dvě sedací soupravy nebo sekční část ve tvaru L

Přidejte dvě sedačky (nebo židle obrácené proti sobě) a vytvořte tvar písmene „L“, pokud váš obývací pokoj podpoří potřebné metry, aniž by se cítil stísněný a stísněný. Je ideální pro modernější obývací pokoj.

2. Vytvořte konverzační oblast

Abyste získali nejlepší místo k sezení pro 3–4 osoby, aniž byste zabírali příliš mnoho místa na podlaze, použijte jako ohnisko dvě křesla a jedno osmanské nebo konferenční stolek. Toto uspořádání je ideální, pokud je váš obývací prostor malý.

3. Udělejte si pokoj

Zkombinujte křeslo s bočními stoly, které lemují každou stranu židle, aby váš obývací pokoj měl dostatek plochy pro dekoraci a další položky, jako jsou lampy, knihy, dálkové ovladače a tácky na nápoje. Pokud opravdu chcete, aby to vypadalo, jako by byly vytvořeny společně, zkuste použít odpovídající koncové tabulky. Je to neuvěřitelně elegantní!

4. Pro páry

Styling vašeho sedátka s láskou pomocí jediné židle vedle vám poskytne místo pro 2 osoby, aniž byste museli využívat tolik podlahové plochy. Páry v malých obývacích pokojích mohou použít toto uspořádání k vytvoření pohodlného hnízda pro sdílení intimních rozhovorů a uvolněných chvil společně. Nábytek můžete také umístit tak, aby židle směřovaly k sobě, místo aby byly vedle sebe. Díky tomu se budou lidé sedící na opačné židli cítit zahrnuti v budoucích setkáních s koťátky! 5. Pro jednotlivce

To je ideální pro ty, kteří žijí sami, nebo jen chtějí, aby jejich gauč a křeslo byly sólo. V takových případech je nejlepší nepřidávat žádné další kusy nábytku, pokud nejde o snadno pohyblivé kusy, jako jsou odkládací stolky.

6. Pro dětský pokoj

Pokud už má vaše dítě svoji vlastní malou židličku, malá sedačka pro lásku je další nejlepší věcí! Lze jej umístit čelem k televizi pro filmovou noc a pohodlně sledovat jeho oblíbený pořad. Pokud máte večírek, můžete jej dokonce použít jako další posezení!

7. Pro páry Perfect Picture

Nemusíte si záměrně kupovat kusy nábytku společně … pokud se k sobě náhodou hodí, je to ještě lepší! Nejlepší na tom, jak stylově milovat sedačku a křeslo dohromady, je, že neexistují žádná pravidla – spárujte je, jak chcete, a užijte si to!

Kroky k vytvoření vlastní sedačky a křesla

Jsme odhodláni vám pomoci vybudovat nejlepší životní prostor pro roky pohodlí a zábavy. Zde je náš průvodce, který vám pomůže stylovat sedačku nebo křeslo – nebo jen židli – abyste si mohli sednout, odpočinout si a užít si plody práce na vylepšení domova. Sdílejte to prosím s přáteli, kteří by také chtěli vědět, jak vytvořit vlastní přizpůsobené kusy nábytku. Doufáme, že to pomůže!

1. Začněte s kouskem přízvuku, který máte rádi. Začněte výběrem kousku s přízvukem, který k vám promlouvá: Je to vintage truhla? Elegantní kovový odkládací stolek? Přineste si domů něco, co vás donutí říkat „Páni!“ a že jste připraveni investovat jako středobod svého nového nábytkového seskupení. Poté jej smíchejte s několika dalšími akcenty – polštáři, lampami, knihovnami nebo dekorativními předměty, jako jsou zrcadla – aby se vaše sedačka nebo židle stala kotvou pro přizpůsobený design místnosti.

  • Nepřeplňujte se. Jakmile uvidíte, jak se váš životní prostor promění v něco skutečně jedinečného s vaším vlastním sedátkem nebo křeslem (nebo jen židlí), nepřeplňujte se – pokud nechcete proměňte své místo v babiččin dům! Je v pořádku ponechat na obou stranách kusu volného místa, aby si hosté mohli sednout a užít si to. Můžete dokonce vytvořit konverzační oblasti přidáním odkládacího stolku, pohovky a polštáře. Nechcete skončit uprostřed svého vlastního sedátka nebo křesla (nebo jen židle) – to by bylo trapné!
  • Dokončete s nadhledem. Ujistěte se, že máte důležité věci po ruce, abyste je měli na dosah, kdykoli je budete potřebovat. Pokud se jedná o psací stůl, který jste přidali jako úložiště, ujistěte se, že je na jednom konci dostatek místa na to, abyste se mohli svinout s notebookem a na druhé straně mít tiskárnu a spotřební materiál, abyste mohli vykonávat nějakou práci a přitom zůstali v pohodlí. Nezapomeňte na osvětlení – přidejte svícny nebo stojací lampy, abyste měli vždy světlo, pomocí kterého si můžete přečíst svou oblíbenou knihu nebo časopis.
  • A tady to máte! Pomocí několika jednoduchých kroků můžete svůj obytný prostor proměnit v takový, který vypadá, jako by byl navržen profesionály. Jakmile aktualizujete svůj domov pomocí křesla a křesla nebo křesla s přízvukem, nezapomeňte tyto obrázky sdílet na Facebooku, Twitteru a Pinterestu.