Jak si sušíte vlasy bez fénu? 4 snadné kroky!

Jak si sušíte vlasy bez fénu? Postupujte podle pokynů pro umytí pramenů, vysušení vlasů tričkem, nanesení bezoplachového produktu a zkrocení poletování.

A v zrcadle stále vidíte poletování a krepatění, nastříkejte na lak na vlasy, abyste uzamkli konečný vzhled a úplně je uhladili.

Vyzkoušejte sprej na vlasy, který zajistí odolnost proti vlhkosti a krepatění. Při sušení pramenů dodržujte tyto správné způsoby. Nechte své vlasy přirozeně uschnout bez použití správných produktů. Poté vytvořte různé účesy, abyste vzbudili zájmy ostatních. Takže, čtěte dále!

Kroky k vysušení vlasů bez fénu

Jak si tedy vysušit vlasy bez fénu? Vysušte své prameny na vzduchu pomocí klíčových kroků níže a zjistěte, jak to uděláte.

Krok č. 1. Praní pramenů

Nejprve si navlhčete vlasy, aby zůstaly suché. Dejte si sprchu, vezměte si šampon a upravte prameny. Tento systém je užitečný pro konkrétní problém a typ vlasů. Maximalizujte zdraví svých vlasů a zcela je vysušte na vzduchu, aniž by byly nepoddajné a krepaté. Začněte rutinní péči o vlasy s použitím kondicionéru a správného šamponu. Používejte pouze nejlepší kondicionér a šampon.

Krok č. 2. Částečné vysušení vlasů tričkem

Při poplácávání vlasů použijte místo ručníku měkké tričko a nechte je uschnout. Metoda se ukazuje jako šetrnější při použití na prameny. To pomáhá udržet prameny vlasů hladké. Vyhněte se používání bavlněného ručníku, který je na vlasech drsný a podporuje pouze lámání.

Krok č. 3. Aplikace bezoplachového přípravku

Počkejte, až budou vlasy mírně vlhké a čisté. Naneste nějaký bezoplachový přípravek. Vyberte si z mnoha možností a založte si na konečném vzhledu, kterého chcete dosáhnout. Získejte přirozené vlny s lakem na vlasy, který vytváří přirozeně vypadající texturu a vlny bez dalšího tepelného poškození. Očekávejte, že poslední vzhled bude nenucený a divoké vlny. Další vlny docílíte tím, že konečky vlasů promačkáte a necháte uschnout.

Krok č. 4. Zkrocení flyaway’s

Podívejte se na rozlety a krepatění v zrcadle a počkejte, až nastříkáte lak na vlasy. Uhlaďte prameny vlasů dolů a uzamkněte vzhled na správném místě. Vyzkoušejte olejový lak na vlasy, který zajistí větší odolnost proti vlhkosti a krepatění.

Další kroky k sušení vlasů bez fénu

Fénování trvá hodiny, a přesto je čas skutečně vzácný. Dobrá věc je, že vlasy suší rychleji, aniž byste museli investovat do nového fénu. Postupujte tedy podle dalších kroků níže.

Krok č. 1. Vysávání vlasů ručníkem z mikrovlákna

Sušení vlasů bez fénu je náročný proces, protože to platí, pokud chcete omezit roztřepené konečky a lámavost. Doposud existuje mnoho metod, jak tohoto cíle dosáhnout. Přesto je nejlepší zvážit použití ručníků z mikrovlákna. Začněte tím, že si vlasy po umytí otřete ručníkem. Šampon neřeďte vodou, ale nalijte do vlasů. Zbytky zůstávají na vašich vlasech a prodlužují dobu schnutí podle potřeby. Otřete si vlasy čistým ručníkem, abyste se vyhnuli problému.

Vyždímejte ručník, ale ujistěte se, že na pramenech nezůstalo žádné poškození. Mikrovlákno je opět praktické s přiléhavou vazbou, která minimalizuje množství vody procházející vlákny. Díky tomu je ručník ještě efektivnější při zadržování vlhkosti při sušení a odstraňuje přebytečnou vlhkost z pramenů. Poté ručník pumpujte a přitlačujte jej více k hlavě. Tato technika je užitečná při sušení vlasů v krátkém čase.

Krok č. 2. Po umytí vlasů použijte hřeben se širokými zuby

Tento druhý krok, jak si vysušit vlasy bez fénu, distribuuje olej kolem hlavy, aby se odstranily tyto zacuchané vlasy. Rozdělte dlouhé vlasy na části a použijte hřeben se širokými zuby, abyste dosáhli na každou oblast, než budete pokračovat s další.

Krok č. 3. Sušení na vzduchu a hrubé sušení vlasů

Po dokončení počátečním vysoušením vlasy nahrubo osušte rukama a počkejte, dokud nebudou úplně suché na 30 %, ale trvá to pět minut. Sušte vlasy na vzduchu nebo nahrubo, dokud nebudou suché na 30 %. Vysušte vlasy na vzduchu, aby nezanechaly žádné další poškození. Použijte teplo z žehličky nebo fénu. Jednak se chcete vyhnout zraněním vzácné hřívy.

Krok č. 4. Rychlé vysoušení vlasů pleťovou vodou

Ovládejte své vlasy mnohem rychleji s rychleschnoucím mlékem, protože uzamyká vlhkost. Nebudete tedy trávit více času jeho stylingem. Produkty jako aloe vera, guarová guma a hydratační přísady jako rýžový škrob jsou nejlepší, protože dodávají vlasům lesk a pružnost. Hledejte lehké mléko obsahující silikony, jako je dimethikon pro vlasy suché na kost, protože to vytváří bariéru, která pomáhá uzamykat vlhkost. Můžete si také přečíst o tom, kdo vynalezl první vysoušeč vlasů.

It’s A Wrap!

Nyní se naučíte kroky, jak sušit vlasy bez fénu. Tento článek vám jistě pomohl lépe si zapamatovat zmíněné akce. Vysušte si vlasy bez obav ručně nebo použijte ručník z mikrovlákna. Možná si budete chtít přečíst související články; vědět, jak zapnout vysoušeč vlasů a jaký je nejlepší vysoušeč vlasů s kapucí