Jak sestavit kluzák Bhg Loveseat

Nehledejte nic jiného než kluzák loveseat pro maximální relaxační venkovní pohodlí. Ale jak sestavit kluzák Bhg loveseat? Proto jsme vám přišli ukázat, jak to poskládat, čtěte dál.

Trávit den uvnitř v létě může být nepříjemné. Někdy si chcete jen odpočinout na sluníčku nebo se věnovat některému ze svých oblíbených koníčků. Pokud máte pohodlné místo k sezení, když jdete ven, budete unavení dříve.

Výhodou koupě kluzáku je, že vám poskytne pohodlí, které si zasloužíte. Můžete si vybrat z různých stylů, aby vyhovovaly vašim potřebám a preferencím. Mnoho kluzáků má dostatek místa pro pohodlné sezení dvou osob.

Co je kluzák?

Sedák této formy houpacího křesla je spojen se základnou dvoukolébkovým čtyřtyčovým spojem. Neparalelní závěsná ramena článku simulují pohyb houpacího křesla při kývání dopředu a dozadu.

Kluzáky se kromě toho, že nahrazují houpačky na verandě, používají jako dětský nábytek, který pomáhá rodičům krmit jejich novorozence. Navíc, protože svírací body jsou umístěny daleko od podlahy, je kluzák pro domácí mazlíčky a batolata o něco bezpečnější.

Různé styly kluzáků na výběr

Kluzáky, na rozdíl od jiných židlí, přicházejí v různých stylech, aby splnily požadavky různých lidí. Můžete si vybrat z dřevěných, hliníkových nebo plastových lavic v různých stylech. Existují polstrované, které vám poskytnou maximální pohodlí a pomohou vám relaxovat.

Kluzák lze zakoupit pro dvě nebo tři osoby. Můžete si také objednat celou sadu pro celou rodinu. Některé modely obsahují polohovací křesla, nastavitelné opěrky zad a pohovky, aby bylo ležení ještě příjemnější. K dispozici jsou ty s stříškami, které chrání vaši pokožku před UV zářením.

Aplikace pro kluzáky

Místo houpačky na verandě lze použít kluzák. Je také oblíbený jako nábytek do dětského pokoje, protože rodičům usnadňuje krmení jejich novorozenců. Protože jsou svírací body posunuty směrem od podlahy, je kluzák středně bezpečný pro batolata a domácí mazlíčky.

Jak sestavit Bhg Loveseat?

Návody k sestavení kluzáků může být někdy obtížné rozluštit. Proto jsme tu my, abychom vám ukázali, jak složit kluzák Bhg loveseat dohromady. Postupujte podle níže uvedených kroků.

Díly k připojení:

 • Levá paže
 • Pravá paže
 • Loveseat Back
 • Loveseat Seat
 • Základní část
 • Konektor základní nohy
 • 2 polštáře
 • 2 polštáře
 • krátké šrouby
 • Šrouby se zapuštěnou hlavou
 • Střední šrouby
 • Dlouhé šrouby
 • Kovová podložka
 • Ořech
 • Plastová podložka
 • Otevřený Hech Wrench
 • Inbusový klíč

Postup:

1. krok: Položte pravou paži na něco měkkého.

Pomocí krátkých šroubů a kovové podložky připevněte sedadlo k pravé paži.

Utáhněte rukou trochu volněji a opakujte s opačnou paží.

2. krok: Položte levou paži na vycpaný povrch.

K připevnění předmontované části k levému rameni se používají krátké šrouby a kovové podložky.

Utáhněte volně rukou a poté proveďte totéž s opačnou paží.

3. krok: Vyměňte sedačku na předem smontovanou součást. Pro spojení opěradla a sedadla sedáku pomocí šroubů se zapuštěnou hlavou a ujistěte se, že šipky směřují nahoru. Neutahujte příliš, poté opakujte techniku ​​na druhou stranu.

4. krok: Připojte konektor základní nohy k základní noze pomocí středních šroubů a kovových podložek. Ujistěte se, že šipky směřují nahoru. Nepřehánějte to s utahováním a pokračujte v technice pro druhou stranu a konektor.

Pátý krok: K předmontované části připojte základní nohu a konektor základní nohy.

Pro připojení vložte dlouhé šrouby, kovovou podložku, matici a plastovou podložku. Připevněte volně rukou.

Nepřehánějte to s utahováním. Pokračujte v procesu na opačné straně. Pevně ​​utáhněte všechny šrouby.

Před použitím sedačky otočte pravou stranou nahoru a znovu zkontrolujte, zda jsou všechny spoje pevné. Na sedadlo položte polštář a polštář. Nyní můžete používat svou kluznou sedačku.

Údržba a péče o kluzák

Před použitím výrobek otřete měkkým suchým hadříkem. Bodové čištění K čištění polštářů a popruhů použijte houbu, jemné mýdlo a vodu. Důkladně opláchněte čistou vodou.

Před použitím nebo uskladněním nechte zcela vyschnout na vzduchu, aby se zabránilo plísním. Polštáře, popruhy a potahy deštníků by se nikdy neměly prát v pračce. Neměly by se sušit v sušičce, protože by se srazily nebo poškodily.

Pokud je váš kluzák vyrobený z proutí, použijte k čištění hadici nebo mechanickou myčku. Pokud je proutí obzvláště špinavé, lze použít lehký roztok mýdla a vody. Před použitím nebo uskladněním nechte zcela vyschnout.

Když sedačku kluzáku nepoužíváte, uchovávejte nebo chraňte ji na chladném a suchém místě mimo přímé sluneční světlo. Před uložením polštáře nikdy nezabalujte do plastu. Plast brání polštáři dýchat a pokud je v okolí vlhkost, může způsobit jeho plesnivění.

Udržujte svůj kluzák mimo dosah ohně, velkého horka, mrazu a špatného počasí. K čištění by se nikdy neměla používat bělidla nebo silná rozpouštědla, protože by poškodily tkaninu a kovové povrchy. Nahromadění vody v rámech způsobí korozi a poškození.

Jak tedy sestavit kluzák BHG?

Chcete-li se naučit, jak sestavit kluzák BHG, pečlivě dodržujte výše uvedené pokyny. Abyste se vyhnuli problémům, buďte při stavbě opatrní a věnujte pozornost detailům. Jakmile je vše na svém místě, můžete si odpočinout a vychutnat si svůj Bhg loveseat kluzák!