Jak se vypořádat se škůdci: Která společnost na hubení škůdců je nejlepší?

Existuje spousta vynikajících hubicích škůdců, ale která společnost na hubení škůdců je nejlepší? Vědět, která společnost má dobré služby, je jedním ze způsobů, jak utrácet peníze správně.

Škůdci jsou škůdci a jsou otravní, pokud je máte doma. Měli byste něco udělat, abyste se jich zbavili, jinak by to mohlo ovlivnit váš domov a zdraví.

Jistě, existuje D.I.Y. řešení, které můžete udělat, ale kontaktování společnosti na hubení škůdců vám může ušetřit čas a energii a poskytnout vám tipy, jak zabránit opětovnému výskytu škůdců.

Proč jsou v našem domě škůdci?

Škůdce přitahuje teplý vzduch, vlhko, jídlo a světlo, kyselý mop a kaz z pití uvnitř vašeho domova mohou také přitahovat škůdce. Mají tendenci hledat úkryt a ochranu v temných dutinách ve vašem domě, takže pokud chcete někdy hledat, kde se skrývají problémy uvnitř vašeho domova, je nejlepší, když zkontrolujete tmavé jámy nebo prostory uvnitř vašeho domu.

Stručně řečeno, pokud váš dům má minimální až žádné časté čištění a má tmavé prostory, do kterých se mohou škůdci plazit, počítejte s tím, že se ve vašem domě ukryjí.

Jak zabránit škůdcům uvnitř vašeho domova

Škůdci jsou na obtíž, mají adekvátní vliv na vaše zdraví, jídlo a mohli by poškodit i váš dům. Měli byste tedy svůj domov udržovat co nejvíce bez škůdců.

Jedním ze způsobů, jak zabránit škůdcům, je odstranění veškerého jídla, vody a přístřeší a zároveň zajištění čistoty domu. Také pravidelná likvidace odpadků, pevné uzavření víka a uzavření jakýchkoli štěrbin nebo prasklin uvnitř vašeho domova může zabránit napadení škůdci.

Pokud jsou nepříjemnosti uvnitř vašeho domova spojené s vlhkostí, zde je několik článků o „měli byste si nechat zkontrolovat plísně při koupi domu“ a „jak tlakově umýt dům plísní“.

Nejlepší společnost pro hubení škůdců

Zde je šest nejlepších společností na hubení škůdců, které můžete zavolat v případě problému se škůdci.

1. Termix

Termix je společnost s více než 90 lety zkušeností v oboru. Díky své dlouhé historii a službě ve 45 státech je její jméno základem v průmyslu hubení škůdců.

Nabízejí zákaznický servis online a mají efektivní odpověď na chat v reálném čase.

2. Orkin

Orkin je společnost na hubení škůdců s více než 120 lety zkušeností na trhu. S pokrytím 47 států jistě mohou vyřešit váš problém se škůdci.

Orkin má 30denní záruku vrácení peněz, bezplatnou opakovanou návštěvu mezi ošetřením, pokud se škůdce vrátí, a vrácením poslední služby, pokud problém se škůdcem nevyřeší. Orkin vám může zajistit vynikající služby a kontrolu kvality se všemi těmito výhodami.

Poskytují také naléhavou službu, pokud zavoláte před 14:00 pro službu ve stejný den.

3. Aptive

Přestože je Aptive na trhu relativně nová (založena v roce 2015), tato společnost zabývající se škůdci rychle roste a je dostupná ve 30 státech. Aptive také využívá ekologické služby proti škůdcům.

Aptive také věnuje část svých příjmů kampani Organizace spojených národů Nothing But Nets, jejímž cílem je zastavit šíření malárie v různých zemích.

Aptive je také členem Pesticide Environmental Stewardship of EPA. Jde o program, jehož cílem je snížit rizika pesticidů v nezemědělském a zemědělském prostředí.

Se společností, která nabízí skvělé služby a vizi, Aptive jistě bere trh s hubením škůdců útokem.

4. Zástěna

Bulwark je společnost na hubení škůdců s 22 lety zkušeností, která nabízí obecnou kontrolu škůdců a termitů ve 12 státech. Mají nejlepší zákaznický servis a mnoho recenzí říká, že si cení především profesionality.

Jejich 60denní 100% záruka vrácení peněz a příslib nedostavení se nabízejí bezplatné služby, pokud se váš specialista nedostaví na schůzku v časovém okně. S těmito výhodami a zákaznickým servisem Bulwark pomalu dává trhu znát své jméno.

5, Rentokil

Rentokil je dostupný ve 46 státech a léčí různé škůdce. Mají také certifikaci kvality pro a green pro a nabízejí dezinfekci pomocí dronů pro oblasti s vysokým provozem.

Rentokil nabízí služby pouze pro obchodní a komerční účty. Vzhledem k jejich spolehlivosti a široké škále služeb jsou vysoce doporučeny k odstranění vašeho problému se škůdci uvnitř vašeho komerčního místa.

Nicméně značky Rentokil pro hubení škůdců, jako jsou Ehrlich, Anderson Pest Solutions, Presto X, Western Exterminator a Oliver Exterminating, mohou poskytovat rezidenční služby po celé zemi.

6. Kontrola tvorů

Critter Control je dostupný ve 37 státech a specializuje se spíše na škůdce ve volné přírodě než na domácí škůdce. Pokud se ve vaší oblasti vyskytují volně žijící škůdci, Critter Control je to, co potřebujete.

Ujišťujeme vás, že Critter control neublíží žádné divoké zvěři, na kterou narazí. Používají CritterSafe, bezpečné a humánní řešení pro vaše volně žijící škůdce.

CritterSafe zahrnuje:

  • Jednosměrné padací dveře
  • Spojení potomků s rodiči
  • Používání ekologických repelentů, které zabrání návratu zvířat

Nabízejí také preventivní služby pro odstranění vstupních bodů a čištění zvířecích výkalů, dezinfekci, sanitaci a drobné poškození domů.

Závěr

Nyní máte představu o tom, která společnost na hubení škůdců je nejlepší. Můžete přímo kontaktovat tyto společnosti a vyřešit problém se škůdci ve vašem domě.

Tyto společnosti na hubení škůdců se navzájem liší, takže si vyberte společnost, která dokáže vyhovět vašim potřebám.