Jak rychle vysušit vlasy fénem? 3 nejlepší techniky, které můžete použít!

Jak rychle vysušit vlasy fénem? Někdy můžete spěchat a právě jste vylezli z vany. Díky tomu jsou vaše vlasy stále mokré a nemáte čas je sušit fénem. Dnes bychom mohli tento problém vyřešit; vše, co musíte udělat, je zůstat až do konce tohoto článku, abyste se dozvěděli více o našem dnešním tématu.

Tento problém se mezi lidmi vyskytuje z mnoha důvodů. Může to být kvůli chladnému počasí, není čas na suché, husté vlasy a mnoho dalších důvodů, proč k tomu dochází. Někdy to pro vás může být problém, zvláště pokud spěcháte, proto jsme pro vás připravili několik kroků, které lze snadno dodržet.

Můžete je použít jako vodítko při každodenním používání, protože tyto techniky stojí za to vyzkoušet a jsou účinné, pokud čelíte tomuto problému. Chcete-li se dozvědět více o tom, jak rychle vysušit vlasy fénem, ​​přejděme nyní ke krokům, jak toho dosáhnout. Tady se to možná naučíte.

Rychlé sušení vlasů fénem

Jak rychle vysušit vlasy fénem? Budeme zde šířit techniky, které jsme se naučili na základě zkušeností, takže se ujistěte, že je používáte správně, abyste je mohli použít v případě potřeby pro každodenní použití. Bez dalších okolků zde jsou kroky, jak to vyřešit a dosáhnout:

Technika č. 1. Po skončení sprchování setřeste přebytečnou vodu

To je mezi jednotlivci běžné a ukázalo se, že je to technicky dostačující, protože to pro některé lidi funguje a pro některé ne. Chcete-li to provést, zkuste po sprchování vytřepat vodu z vlasů, abyste nějak zkrátili dobu schnutí, jakmile bude přebytečná část vlasů vysušena.

Alespoň minutu nebo dvě to jemně provádějte na vlasech a vymačkejte přebytečnou vodu rukama, pokud jsou stále vlhké.

Po dokončení můžete celý proces opakovat, dokud voda nevyschne. Odtud jej můžete nechat projít fénem během několika sekund, což zkrátí dobu strávenou fénováním vlasů.

Technika č. 2. Vysušte si vlasy ručníkem nebo hadřík

Vzhledem k tomu, že vyždímání vlasů může zabrat spoustu času, než bude dobré proběhnout fénem, ​​našli jsme mnohem rychlejší způsob, jak to udělat, místo toho, abychom plýtvali příliš velkým množstvím energie na pouhé vysoušení vlasů. Při tomto postupu postupujte opatrně, protože vlasy mohou někdy padat, pokud máte řídké vlasy.

Při provádění této techniky se ujistěte, že to děláte jemně a ne hrubě. Zkuste investovat své peníze do nějaké utěrky z mikrovlákna na vlasy nebo jako alternativu; pokud zrovna žádné nemáte, bavlněné tričko udělá svou práci. Začněte tím, že si ji umístíte do hlavy, aby se veškerá vlhkost nasála do látky.

Odtamtud jej můžete jemně otřít, abyste eliminovali krepatění vlasů, než budete moci zapnout fén.

Jakmile je vše nastaveno na místo, vysušte si vlasy, dokud se nebudete cítit dostatečně dobře na to, abyste prošli fénem. Poté si vlasy vyfoukejte do požadovaného stylu nebo do sucha a můžete jít. Na druhou stranu, tento článek „6 způsobů, jak si rychleji vyfoukat vlasy“ obsahuje také užitečné tipy, které můžete vyzkoušet!

Technika č. 3. Předsušte vlasy pro větší ochranu

Jak všichni víte, poškozené vlasy jsou někdy výsledkem přílišného přehřátí vlasů fénem. Takže než předvedete své cool styly štětcem a vším, měli byste začít s technikou zvanou předsušení.

Tímto procesem se mohou vlasy zbavit přítomné vlhkosti a je součástí fénování. To znamená, že fén přepne na střední teplotu a chvíli tak zůstane.

Otryskávejte vlasy co nejrychleji, když jsou nyní ve vámi požadovaném nastavení. Během celého procesu nemusíte vlasy sušit. Je lepší nechat na šedesát až sedmdesát procent vysušené.

Chcete-li to provést, začněte od kořínků ke konečkům vlasů. Odtamtud pohybujte prstem a česejte ho rovně, když kolem projíždí fén. Také zde budete potřebovat vaše ruce, protože odložení vlasů blízko pokožky hlavy může tento proces urychlit.

Po dokončení můžete vlasy fénovat, dokud nebudou dokonalé a vysušené. Ve svém kartáči si pak všimnete spousty vlasů a nečistot, což je přirozené. Ale tento článek vám pomůže to napravit: Jak čistit kartáče na vlasy pomocí prostěradel?

It’s A Wrap!

Jak rychle vysušit vlasy fénem? Nyní, když víme, jak rychle usušit vlasy fénem, ​​je nyní nutné obejít se bez potíží s předchozím sušením vlasů, které někdy může zabrat spoustu času a úsilí.

Kromě toho se možná budete chtít naučit, jak si umýt vlasy co nejrychleji. A teď, když jste s tímto tématem skončili, možná byste se také chtěli naučit, jak vybrat fén vhodný pro vaše vlasy! To je vše.