Jak rychle vysušit vlasy bez fénu? 4 snadné kroky!

Bez fénu by mohl být život nešťastný, ale ty bezmocné dny brzy skončí, když vám řekneme, jak rychle usušit vlasy bez fénu. Nějak všichni používáme fén, protože rychle vysušuje naše vlasy.

Ale nadvláda vysoušečů vlasů brzy končí, protože existuje několik způsobů, jak rychle vysušit vlasy, když spěcháte.

Fén může být extrémně riskantní, pokud se používá denně, protože vaše vlasy jsou krepaté, lámavé a matné. Jediný způsob, jak udržet vlasy zdravé, je sušit je na vzduchu. Udržování vlasů v nejlepší kondici je společný problém všech dívek a žádná z nás nemůže slevit z lesku a jasu vlasů. Vlasy zobrazené v reklamách na šampony jsou snem dívek každé věkové skupiny. V tomto článku se dozvíte, jak si nejlépe vysušit vlasy, ať už máte rovné nebo kudrnaté.

Sušení vlasů se zdá být velkou výzvou, když přijdete pozdě na večírek. A nikdo nechce vyjít z domu s mokrými vlasy, protože ničí celý váš vzhled. Honosný a splývavý účes je nutností, abyste vytáhli nádherný outfit a vysoké podpatky. Představte si, že jste oblečeni do rozevlátých tylových šatů a na jehlách, jak jdete na večírek s mokrými vlasy. Je to směšné. No, v životě každého se dějí směšné věci a my se s nimi musíme vyrovnat. Takže pokračujte v rolování, pokud se chcete naučit, jak se vyrovnat s trapností jít na večírek s mokrými vlasy.

Jak rychle vysušit kudrnaté vlasy bez fénu

Nikdo nemůže pochopit bolest dívek s kudrnatými vlasy. Ale kudrnaté vlasy jsou nejnáročnějším typem na mytí, sušení a úpravu, pokud jim někdo neřekne jejich tajný způsob, jak je udržovat. A to je to, co dnes děláme. Následují kroky, jak rychle usušit vlasy bez vysoušeče vlasů:

Krok č. 1. Naneste krém na kadeře

Naneste jakýkoli krém na kadeře vaší oblíbené značky. Aplikujte také zvlhčující gel, aby byly vlasy zvlhčené.

Krok č. 2. Vlasy vysušte ručníkem z mikrovlákna

Vezměte si ručník z mikrovlákna. Pokud jste dříve používali běžný ručník, udělali jste velkou chybu. Ručníky z mikrovlákna sají vodu z vlasů super rychle. Nejprve tedy rozdělte vlasy na dvě hlavní části. Poté každou část jemně promačkejte ze strany vzhůru nohama, abyste odstranili kapající vodu.

Krok č. 3. Zabalte ručník

Rozdělte vlasy na dvě hlavní části. Každou část jemně drhněte vzhůru nohama, abyste odstranili kapající vodu. Nasaďte si na hlavu ručník z mikrovlákna a nechte vlasy půl hodiny působit. Otevřete pokrývku hlavy a všimnete si, že vaše vlasy jsou na 70–80 % suché.

Krok č. 4. Sušení je hotovo

Nahrubo, osušte kořeny a máte hotovo.

Jak sušit dlouhé rovné vlasy bez fénu

Pro rychlé vysušení dlouhých vlasů postupujte podle těchto dvou jednoduchých kroků.

Krok č. 1. Rozsekejte a vyčešte vlasy

Rozdělte vlasy na dvě části. Zapněte ventilátor vašeho domova pro rychlé vysušení. Začněte mačkat chloupky z hlavy dolů. Poté vlasy pročesejte hřebenem se širokými zuby jemně směrem dolů nahoru.

Krok č. 2. Naneste vlasové sérum

Naneste na vlasy vlasové sérum. To dodá vašim vlasům lesk. Poté začněte prsty zajíždět do kořínků vlasů. Ujistěte se, že je ventilátor zapnutý. Jemně přejíždějte prsty po dobu 3 až 5 minut. A máš honosné a volně vlající vlasy.

Jak sušit vlasy, když extra spěcháte

Tento trik na suché vlasy je nepohodlný a zvláštní a měl by být aplikován pouze v případě nouze. Ale je to super užitečné a rychlé. Musíte si vzít hromadu papírových ručníků a třít jimi chloupky. Nezkoušejte to příliš často, protože to plýtvá tkáněmi a všichni víme, že tkáně jsou vyrobeny ze stromů. Všichni máme zodpovědnost za záchranu přírody a zeleně. Můžete si také přečíst o tom, jak rychle sušit vlasy bez vysoušeče vlasů a jak sušit vlasy bez vysoušeče vlasů.

Krapaté vlasy po vysušení

Netřeba říkat, jak krepaté vlasy našemu účesu škodí. Ani jeden typ účesu nevypadá dobře, pokud máte krepaté vlasy. Jak rychle usušit vlasy bez krepatění je zásadní otázka, pokud jste frustrovaní kvůli drsnosti vlasů po jejich vysušení. Abyste se vyhnuli krepatění, musíte vlasy umýt kvalitním šamponem a samozřejmě nanést kondicionér. Úprava vlasů umožňuje její silikonové složce vytvořit na vlasech pochvu. Z tohoto důvodu zůstávají vlasy zvlhčené a tudíž bez krepatění. Aplikace kondicionéru také napomáhá rychlému vysušení vlasů díky vodoodpudivé vlastnosti silikonů, které jsou v nich obsaženy.

Tipy pro rychlé vysušení vlasů

Zde je několik tipů, které byste měli vzít na vědomí:

  • Zajistěte správné čištění vlasů nanesením a opláchnutím přiměřeného množství šamponu.
  • Pokud přijdete pozdě na večírek nebo schůzku, zaměřte se spíše na vysušení konečků vlasů než kořínků, protože konce vlasů jsou viditelnější než kořínky.
  • Řezání a kartáčování vlasů pomáhá více než jakákoli jiná věc týkající se rychlého sušení.

It’s A Wrap!

Takto rychle vysušíte vlasy bez fénu. S trochou snahy mohou být vaše vlasy uhlazené, lesklé a bez krepatění. Víte, jak rychle vysušit vlasy ručníkem, a není to žádná věda. Pomohlo by však zaměřit se na tipy a triky, jako je úprava vlasů a používání ručníku z mikrovlákna. Myslím, že je užitečné přečíst si o tom, jak sušit vlasy bez fénu a 10 domácích lécích na suché vlasy.