Tipy pro výběr koncového stolu pro loveseat

Jaký lepší způsob, jak dokončit nádherné prostředí, než koncový stůl pro loveseat, že? Proto jsme tu my, abychom vám pomohli s výběrem koncového stolu pro loveseat.

Koncové stoly jsou podpůrnými členy předního sedáku. Málokdy se jim dostává pozornosti, ale svým vlastním tichým způsobem jsou klíčové.

Mohou sloužit k tomu, aby dodaly místu dobře zaoblený, leštěný vzhled tím, že fungují jako přistávací plocha pro světla a bidlo pro nápoje. Mluví o majiteli domu, který je pečlivý ve své pozornosti k detailu.

Jejich zvládnutí však může být obtížné. Přicházejí v závratném sortimentu tvarů, velikostí a povrchových úprav, a protože obvykle potřebujete dva místo jednoho, chcete si být jisti, že vyberete vítěze.

Koncové stoly byly nejobtížnějším prvkem v obývacím prostoru. Budete se trápit nad výškami, povrchy, typy základny a materiály ve snaze vytvořit vhodnou kombinaci účelu a konečné úpravy.

Mezitím použijte tyto otázky, které vás provedou při hledání, jak vybrat koncový stůl pro loveseat.

Jaké faktory bych měl vzít v úvahu při rozhodování, zda zakoupit koncový stůl či nikoli?

Koncové stolky jsou obvykle umístěny na okrajích milostných sedaček nebo vedle křesel nebo židlí, kde lidé budou sedět, okusovat a trávit spoustu času.

Prozkoumejte svou oblast: máte místo na okrajích sedátka nebo vedle židlí? Trávíte spoustu času odpočinkem a ocitnete se s dálkovými ovladači, žvýkačkami nebo jiným příslušenstvím, které vyžaduje místo, které nazýváte domovem?

Pokud je odpověď ano, odkládací stolek by mohl být přesně to, co hledáte.

Jak vysoká by měla být moje koncová tabulka?

První důležitou věcí, na kterou byste se měli zeptat při výběru koncového stolu, je jeho výška. Plocha povrchu by měla být stejná nebo o něco menší než výška paží sedátka. To by mělo být přibližně 25 palců pro běžnou loveseat. Měli byste také znát velikost vašeho loveseat, pokud jde dobře s koncovým stolem.

Pro jistotu ale vytáhněte měřicí pásku. Většina koncových stolů má velikost od 22 do 30 palců. Pokud nemůžete najít stoly, které se vám líbí ve vámi zadaném výškovém rozsahu, jděte raději kratší než vyšší.

Styly, které vyčnívají přes podpaží, nejen vypadají podivně, ale také ztěžují jednotlivcům položit sklenici nebo vzít knihu.

Tyto stoly porušují výškové omezení, přesto fungují ze dvou důvodů: Za prvé, spodní vrstvy stolů jsou pod rameny sedáku a jsou snadno přístupné. A za druhé, okna a závěsy od podlahy ke stropu opticky prodlužují prostor.

To umožňuje kompozici vydržet výškový výtah, který je zvýrazněn dvojicí světel. Díky tomu bude váš koncový stůl pro loveseat vypadat lépe.

Jaký typ koncového stolu si mám koupit?

Koncové stolky se dodávají v různých stylech, takže pravděpodobně najdete ten, který doplní váš styl. Zde je několik příkladů běžných stylů, se kterými se můžete setkat:

 • Moderní

 • Toto je skvělé místo, kde začít, pokud dáváte přednost geometrickým vzorům a neutrálním barevným paletám. Tyto položky jsou často známé jako moderní nebo minimální, protože používají mnoho hrubých linií, přírodní materiály, jako je drát a dřevo, a efektivní formy.

 • Farma

 • Estetika statku je často definována jemnými barvami, lapováním lodí, zdobením ve tvaru X a příjemným pocitem tepla.

 • Moderní polovina století

 • Dominantní estetika 50. a 60. let se vrátila! Podívejte se na současný nábytek z poloviny století, pokud máte rádi výraznou kresbu dřeva, zužující se nohy, měkké křivky a čisté linie. Naštěstí je tento praktický a ekonomický styl právě teď populární, takže budete mít spoustu alternativ.

 • Vinotéka, klasika nebo baroko?

 • Pokud chcete propracované rolování na nohách stolu, drobné šuplíky se zlatými knoflíky nebo jiné propracované povrchové úpravy na vašem nábytku, může být pro vás barokní odkládací stolek ideální volbou! Chcete-li náležitě předvést řemeslnou zručnost tohoto předmětu, slaďte jej s jednodušším stylem loveseat.

  Co bych měl očekávat, že zaplatím za pěkný koncový stůl pro loveseat?

  Dobrý nábytek má obvykle tučnou cenu. Měli byste se připravit na to, že utratíte peníze za slušný odkládací stolek, zvláště pokud najdete stolek s přesnými proporcemi, designem a dalšími funkcemi, které hledáte.

  S tím si obvykle můžete koupit vynikající odkládací stolek za pouhých 30 $; ale odtud může cenové rozpětí vystřelit.

  Je možné mít dva koncové stoly pro loveseat?

  Počet koncových stolů, které byste měli mít ve svém obývacím pokoji, závisí na umístění vašeho dalšího nábytku a účelu, ke kterému jej budete používat. Ve většině obývacích pokojů jsou jeden až dva koncové stoly umístěny vedle sedáku nebo samostatných sedadel. Je to něco k zamyšlení, když plánujete umístit koncový stolek také mezi dva kusy nábytku.

  Měly by se mé koncové stoly shodovat s mým konferenčním stolkem?

  Pamatujte, že koncové tabulky se nemusí shodovat. Je naprosto v pořádku mít samostatné koncové stolky na obou stranách sedátka nebo postele, pokud se velikosti a designy vzájemně doplňují.

  Závěr

  Koncové stoly mohou vašemu domu poskytnout obrovskou praktičnost. Sedět na sedačce a mít možnost pohodlně umístit svůj nápoj na dosah ruky není nic úžasného. Doufáme, že vás tyto otázky navedly k tomu, abyste věděli, jak vybrat koncový stůl pro loveseat.