Jak resetovat pračku Whirlpool? 3 úžasné metody!

Chcete zjistit, jak resetovat pračku Whirlpool? Můžeme to udělat několika různými způsoby. První je pomocí ovládacího panelu pračky zastavit aktuální úlohu, pokud existuje, a poté ji vypnout pomocí tlačítka napájení. Následující metoda spočívá v odpojení pračky ze zásuvky na krátkou chvíli. Konečně máte také možnost resetovat jistič, abyste odpojili napájení pračky.

Pokud to nyní čtete, pravděpodobně vás zajímá, jak resetovat pračku Whirlpool. Pravděpodobně vás někdo, koho znáte, požádal o opravu nefunkční pračky Whirlpool, nebo nějakou vlastníte a chcete se naučit, jak vyřešit problém, kterému čelíte.

Pračka mohla zobrazit chybové kódy, které brání tomu, aby pračka Whirlpool fungovala normálně. Může se také stát, že dvířka pračky jsou stále zamčená, i když prací cyklus skončil a oblečení nemůžete vyndat. Tyto a mnoho dalších problémů a problémů lze vyřešit, pokud pračka projde resetem. Nyní, pokud se s těmito situacemi nesetkáte a jste tu jen proto, abyste se učili, nezoufejte, protože jste přišli na správné místo. Budeme diskutovat o resetování pračky Whirlpool a více o tom, co to je. V tomto článku budeme hovořit o tom, co jsou pračky Whirlpool a proč je vůbec musíme resetovat, a nakonec o různých metodách resetování pračky. Whirlpool pračka. Pokud vás některé z výše uvedených témat nějakým způsobem zaujalo, čtěte prosím tento článek až do konce.

Co jsou pračky Whirlpool

V první řadě se musíme seznámit se základy. Pojďme si projít, co jsou pračky Whirlpool. Pračky Whirlpool jsou pračky, které společnost a značka Whirlpool komerčně nabízí. Whirlpool Corporation poskytuje řadu produktů, které se zaměřují na spotřebiče, které lidem pomáhají s praním a prací v kuchyni.

Různé produkty, které mají, zahrnují chladničky, sporáky, nástěnné trouby, myčky nádobí, mikrovlnné trouby, varné desky, odsavače par, lisy na odpadky, drtiče odpadků, inteligentní kuchyňské spotřebiče, pračky, sušičky, soupravy na prádlo, komerční prádelny, klimatizace, přenosné odvlhčovače, čističky vzduchu a filtry, systémy vodní filtrace, vodní chladiče a ohřívače a mnoho dalších.

V tomto článku se zaměříme na jejich podložky. Whirlpool Corporation nabízí čtyři různé typy praček. Patří mezi ně pračky s horním plněním, pračky s předním plněním, stohovaná centra prádla a pračky a sušičky vše v jednom. Každý styl má své klady a zápory.

Pračky s horním plněním jsou obecně mnohem levnější ve srovnání s pračkami s předním plněním. Vydrží také o něco déle a mycí cykly provedou rychleji. Na druhou stranu jsou pračky s předním plněním efektivnější, pokud jde o vodu a energii. Mají delší prací cykly, ale prádlo lépe čistí a ošetřují. Stohovaná prádelní centra mají pračku a sušičku nad sebou pro úsporu místa. Pračka a sušička typu vše v jednom jsou nejúčinnější pro obsazený prostor, protože na rozdíl od naskládaných prádelních center je pračka a sušička stejný stroj.

Někdy se pračky Whirlpool potýkají s chybami, které brání normálnímu fungování stroje. Někdy můžeme díky chybovým kódům poznat, že se zobrazuje, nebo proto, že nemůžete otevřít dvířka pračky a vzít si oblečení, i když prací cyklus skončil, protože si pračka myslí, že s prádlem stále není hotovo. projde resetem, vrátí se do původního stavu, když jste jej poprvé rozbalili a použili, když přišel z obchodu. Z tohoto důvodu se všechna nastavení také vrátí, jako by byla úplně nová. Pokud problémy přetrvávají i po resetování, pravděpodobně se potýkáte s hardwarovým problémem. Pokud se chcete dozvědět více o tom, jak resetovat pračku Whirlpool, pokračujte v rolování.

Metody resetování pračky Whirlpool

Nakonec probereme různé způsoby resetování pračky Whirlpool. Je nezbytné, abyste si přečetli uživatelskou příručku konkrétní jednotky, abyste zabránili neúmyslnému poškození pračky. Neboj se; tyto metody jsou do značné míry bezpečné a nezpůsobí, že si budete muset koupit novou pračku.

Metoda č. 1. Pomocí ovládacího panelu

První metodou je použití ovládacího panelu pro přepínání pračky. Můžete si to také prohlédnout v uživatelské příručce. Po vypnutí můžete pračku znovu zapnout. Doufejme, že tato první metoda funguje. Pokud tomu tak není, můžete pokračovat následujícími metodami. Kliknutím na tento odkaz zjistíte, jak odstranit ovládací panel ze sportu Whirlpool duet.

Metoda č. 2. Odpojení pračky ze zásuvky

Druhá metoda je podobná té první, ale tentokrát odpojíme zdroj napájení pračky vytažením zástrčky ze zásuvky. Buďte opatrní a ujistěte se, že špendlík nebo vaše ruka nejsou mokré. Po vytažení zástrčky počkejte několik minut a znovu ji zapojte. Tady to máte, zbrusu nová pračka Whirlpool.

Metoda č. 3. Resetování jističe

Pokud vaše pračka z nějakého důvodu nemá viditelnou zástrčku nebo pokud je obtížně dosažitelná, můžete zkusit tuto poslední metodu. Musíte resetovat jistič, abyste odpojili napájení z pračky. Stejně jako v metodě dva počkejte několik minut a znovu jej zapněte.

Je to obal!

Na konci tohoto článku doufám, že jste se naučili, jak resetovat Whirlpool Washer. Děkuji, že jste dočetli článek až do tohoto bodu. Jste fantastický člověk. Učte se stále nové věci. Váš čas a úsilí si velmi vážíme. Kliknutím na tyto odkazy si můžete přečíst související články; vědět, kolik stojí pračka a sušička Whirlpool Cabrio a kde koupit spínač víka pro pračku Whirlpool.