Jak přemístit naskládanou pračku a sušičku? 5 snadných kroků!

Jak přemístit naskládanou pračku a sušičku? Vlastnit stohovatelnou pračku a sušičku může být jednou z nejlepších věcí, do kterých vás napadne investovat. Proč? Nevyužívá a spotřebuje mnoho místa, zvláště pokud je vaše plocha pro čištění malá. I naskládané fungují stále stejně a jejich kvalita zůstává stejná. Je tedy považován za velmi účinný.

Jsou případy, kdy si pouze pronajmete dům a musíte se odstěhovat, protože jste našli lepší domov s větším prostorem nebo možná jen proto, že se chcete odstěhovat. Nedělej si s tím starosti. Dnes budeme diskutovat o tom, jak přemístit naskládanou pračku a sušičku.

Není pochyb o tom, že pračka i sušička jsou svým způsobem těžké, tak jak bychom měli provést proces stěhování, protože je to těžké, zvláště pokud jste jen sami? Bez dalších okolků přejděme nyní k tomu, jak bychom měli proces provést. Posaďte se a uvidíte sami, jak se to dělá. Stěhování těžkých domácích spotřebičů, jako je pračka a sušička, může znít složitě, ale není. Můžeme to udělat jednoduchým způsobem.

Kroky pro přesun naskládané pračky a sušičky

Jak přemístit naskládanou pračku a sušičku? Už se nemusíte bát; dostali jsme vás do tohoto tématu článku, o kterém budeme za chvíli diskutovat. Takže zůstaňte naladěni a sledujte proces. Můžete se také naučit některé důležité pojmy, které mohou být v budoucnu použitelné v případě, že budete znovu řešit stejnou situaci. Podívejte se na ně blíže a poznamenejte si je. Tyto kroky jsou použitelné i pro jiná zařízení, takže pokračujme v krocích:

Krok č. 1. Odstranění veškerého obsahu uvnitř strojů

Za prvé, abyste se ujistili, že nebude těžké váš stroj vynést ven, později byste měli nejprve zkontrolovat a ujistit se, že uvnitř stroje nezůstaly žádné oděvy, ručníky nebo jiné druhy oblečení nebo věcí. Už samotná kombinace těchto dvou strojů je těžká. Co víc, když je uvnitř ještě prádlo? Pokud je veškerý obsah uvnitř pračky stále mokrý, doporučujeme jej nechat projít sušičkou, aby se vše vysušilo. Může to chvíli trvat, ale alespoň to nebude pro vás příliš těžké. Jakmile je prádlo hotové, vložte všechno prádlo do koše a nyní můžete jít, jakmile bude odloženo stranou, než oba stroje. Možná budete chtít vědět, jak otevřít kryt pračky.

Krok č. 2. Rozpojení spojů jednotky s linkami

Nyní pro druhý krok, budeme chtít odpojit jednotku od připojení a odpojit vypouštěcí hadici. Pomalu jej vytáhněte směrem k sobě, protože při prvním vkládání do stroje může být velmi těsný. Poté pod vypouštěcí hadici umístěte kbelík a nechte vodu vytéct. To umožní snížit jeho hmotnost. Při současném zabránění rozlití a nepořádku při provádění celého procesu. Počkejte, až voda úplně vyteče, a ujistěte se, že žádná nezůstala. Stále to může být jeden z důvodů, proč je ten váš těžký na přenášení, takže sledujte, zda je ve spotřebičích stále nějaký obsah.

Krok č. 3. Pomocí panenky k přesunu spotřebič

Zasuňte vozík pod zařízení a nakloňte jej pod mírným úhlem. V případě potřeby si můžete půjčit panenku. Oddělovat pračku a sušičku a přenášet je odděleně není dobrý nápad. Elektroinstalace mezi oběma komponenty je poměrně komplikovaná a většina obecních vyhlášek vyžaduje certifikované služby pro složené. Abyste toho dosáhli, nikdy byste je neměli nosit od sebe, protože bude obtížné je připojit, jakmile jsou od sebe odpojeny. Pokud se rozhodnete mít je jeden po druhém, může dojít k poškození obou spotřebičů.

Krok č. 4. Přenášení strojů na nové místo

Chcete-li mít pračku i sušičku na kolečkách, opřete tým o panenku a opatrně panenku nakloňte dozadu. Přesuňte tým pomalu na nové místo. Pokud jej přepravujete do nového domu nebo stavby, použijte stěhovací vůz. Protože nemůžete oddělit pračku a sušičku, auto nebude pro přesun soupravy dostatečné. Jakmile jsou stroje již nastaveny na svá místa, znovu připojte všechna potřebná připojení, aby zařízení opět fungovalo jako dosud. Přívod vody je nejdůležitější, takže jej ihned znovu připojte, poté dokončete zapojením obou jednotek a vyzkoušejte, zda stále fungují dobře. Vědět, jak nainstalovat stohovatelnou pračku nebo sušičku.

It’s A Wrap!

Vědět, jak přemístit naskládanou pračku a sušičku, je jednou z nejvýznamnějších výhod, které máte, zvláště pokud již máte představu, jak na to. Takže teď, když jste se naučili snadný způsob, můžete to provést během okamžiku bez jakýchkoli problémů. Pokud máte volný čas a chcete si o pračce a sušičce přečíst více, přijďte se podívat, jak vyčistit těsnění pračky s předním plněním.