Jak předstírat darování Twitchi? 3 snadné způsoby!

Jak předstírat twitch darování? Od dnešní doby internetu se mnoho platforem sociálních médií rozrůstá a spojuje lidi po celém světě. Příkladem toho je streamování. Díky tomu mohou určití lidé komunikovat s těmito takzvanými „streamery“, kteří používají internet s platformami pro streamování ke hraní online.

S tím se v dnešní době stále více lidí zabývá hraním kvůli těmto streamerům a situaci, které dnes všichni čelíme. Nemůžeme však popřít, že je to příjemné. Některé platformy jako Twitch, Facebook a mnoho dalších webů nabízí obsah, který si můžete užít. Twitch je jednou z předních aplikací.

Twitch se stal jednou z nejnavštěvovanějších a nejvýdělečnějších streamovacích platforem všech dob. Tisíce streamerů se staly populárními díky obrovskému počtu sledujících, kteří jejich stream podporují. Díky tomu se trollům nevyhnou, protože jejich počet také roste. Tady přicházejí falešné dary.

Nyní si položíme otázku, existuje cesta k falešnému? Pokud ano, jak můžete předstírat dar Twitchi? Chcete-li odpovědět na tuto otázku, ano, existuje mnoho způsobů, jak ovlivnit dárek podle libosti. Dokonce nevyžaduje, abyste používali speciální software nebo podobné. Můžete toho dosáhnout několika způsoby. Bez ohledu na to nám dovolte dále vysvětlit, jaké je naše dnešní téma, tím, že si to důkladně probereme. Při čtení si také můžete poznamenat některá zásadní klíčová slova pro budoucí použití. A konečně, pokud vás nějaké věci znepokojují, klidně si je přečtěte ještě jednou. Tímto způsobem by to mohlo odpovědět na vaše otázky zde.

Způsoby, jak předstírat darování Twitchi

Jak předstírat twitch darování? Zřídka se to stane, ale mnoho lidí je ohromeno vědomím, že byli podvedeni nebo byli rádi za nic, když se to stalo. S tím přichází pocit zklamání. Zde jsou způsoby, jak získat několik nápadů:

Způsob 1. Darování falešných peněz prostřednictvím streamovacích platforem

Pro tento proces je klíčem konkrétní streamovací platforma nazvaná StreamLabs. i když co to je? Stručně vám to vysvětlete; je to software třetí strany, který můžete použít ke zpříjemnění sledování a darování; můžete dělat různé věci, abyste lidi při sledování vašeho streamu pobavili.

I když to není jeho jediné použití, kromě toho, že ho lze použít k pobavení, můžete ho použít také k vytvoření falešného daru nebo trolla, i když by měl být důkladně připraven. Než dojde k procesu, konkrétní osoba manipuluje se softwarem a konfigurací OBS pro stream. Pole zachycení může rychle odhalit trolling, takže byste měli pozastavit vysílání na několik sekund nebo minut na max.

Abyste tomu důkladně porozuměli, zde je stručný návod, jak to můžete udělat. Tímto způsobem by pro vás bylo mnohem snazší to zvládnout, pokud se chystáte trollovat kamaráda streamera nebo někoho, kdo ve světě streamování nebo hraní právě začíná:

 • Otevřete StreamLabs. Odtud otevřete nabídku správy a přejděte na tlačítko „Moje dary“.
 • Stiskněte tlačítko „Přidat dar“.
 • Nyní, když je vše nastaveno, zadejte všechny falešné informace, zprávu, jméno a datum, kdy byste měli zprávu doručit do streamu.
 • Pamatujte, že to funguje pouze v případě, že byl StreamLabs synchronizován s programem OBS, což je také streamovací software, který můžete použít. Falešná upozornění lze přizpůsobit nebo dosáhnout jejich vytvořením pomocí Služeb upozornění na dary. Měli byste si přečíst, jak připravit počítač na darování.

  Způsob 2. Vrácení peněz po odeslání streamerovi

  Od té doby, co PayPal zavedl službu refundace na Twitchi, ji mnoho trollerů využívá kvůli tříměsíčnímu pravidlu, že aplikace nabízí požádat o vrácení peněz, které jste na platformě utratili. To je stále používáno mnoha k trollování streamerů z Twitche, díky čemuž se spouštějí během hraní. Před vrácením peněz musíte provést několik kroků, abyste získali své peníze zpět. Stačí jim říct, že jste produkt neobdrželi, a oni vám ho se stoprocentní zárukou vrátí. Jen se ujistěte, že máte důkaz o utracení peněz, jako je darování do streamu.

  Způsob 3. Používání kreditních nebo debetních karet, které obsahují falešné informace

  Pokud jste o tom nevěděli, je to možné. Manipulace s použitím karet, které obsahují falešné informace, funguje. S databází neexistujících karet, které jsou přesto použitelné, se mnoho streamerů ošidí a myslí si, že jim jsou posílány legitimní peníze. Několik webových stránek má validátory, přesto není těžké najít další zdroje.

  It’s A Wrap!

  Nyní, když víte, jak předstírat darování škubnutím, je jen na vás, zda jej využijete k něčemu dobrému nebo špatnému. Alespoň v tomto článku si můžete být vědomi toho, co s některými streamery dokáže udělat internet nebo podvodníci. Máte zájem o další příspěvky související s twitchem? Přečtěte si o tom, jak zúčtovat twitch darování a jak získat upozornění na dary na twitchi; mají pouze tři kroky, aby odpověděli na uvedené otázky týkající se upozornění na twitch darování. Nakonec je nejlepší znát tlačítko darování twitch tipů a nastavení upozornění pro následovníky! Užijte si svůj den!