Co napsat do dětské knihy místo karty

Když se vaše dítě narodí, budete chtít napsat přání, abyste poblahopřáli rodičům a přivítali nové miminko. Ale co napsat do dětské knížky místo karty?

Zde je několik nápadů:

-Vítej ve světě! Jsme tak rádi, že jste tady!

-Kéž Bůh žehná tomuto maličkému a udrží je v bezpečí a milované.

-Modlitby za zdravý a šťastný život pro toto vzácné dítě.

– Gratulujeme k vašemu novému příchodu! Ať je vaše rodina požehnána mnoha lety společného štěstí.

-Přejeme vám všechny radosti, které s sebou rodičovství přináší – ať je vaše cesta nádherná!

-Kéž Bůh žehná tomuto dítěti nádherný život plný lásky a štěstí! Gratulujeme novopečeným rodičům k jejich hromadě radosti.

Co píšu, když podepisuji knihu?

Když podepisujete knihu, vytváříte trvalý záznam svého podpisu. Podepisování knihy je důležitou tradicí, která sahá až do 15. století.

Dnes lidé často podepisují knihy pro přátele a členy rodiny, aby tak vyjádřili své uznání.

Při podepisování knihy je třeba mít na paměti několik věcí. Nejprve se ujistěte, že je váš podpis čitelný. Chcete, aby osoba, která knihu obdrží, ji mohla snadno přečíst.

Za druhé, snažte se, aby byl váš podpis krátký a jednoduchý. Nechcete zabírat příliš mnoho místa na stránce. Nakonec vždy použijte inkoust! Podpisy tužkou se mohou časem snadno rozmazat nebo vyblednout.

Při podepisování knihy je důležité zvážit příležitost. Pokud podepisujete knihu pro někoho, kdo si ji právě koupil, jednoduše napište „Komu [jméno],

“ následuje vaše jméno a datum. Můžete také přidat krátkou zprávu, pokud chcete dárek ještě více přizpůsobit. Můžete například říct „Všechno nejlepší k narozeninám!“ nebo „Gratulujeme k výhře první ceny ve škole!“

Pokud dáváte podepsanou kopii jako dárek k narozeninám, je obvyklé uvádět ve svém podpisu datum narození dané osoby. To jim pomůže zapamatovat si, kdy dostali svůj dárek navždy!

Při podepisování více kopií jedné knihy (jak se to často dělá u slavných autorů) zkuste použít různá barevná pera, aby každý autogram vyčníval ze všech ostatních vystavených při autogramech. Pokud se cítíte obzvláště kreativní, můžete dokonce nakreslit malý obrázek vedle svého jména.

Bez ohledu na to, co děláte, ujistěte se, že váš podpis je jedinečný a odráží vaši osobnost!

Co píšete do dětské knížky od prarodičů?

Nejběžnější obsah, který můžete najít v dětské knížce od prarodičů, je následující:

First Memories of the Baby – Kdy a kde jste se poprvé setkali se svým vnoučetem? Jaké to bylo držet je poprvé? Jak reagovali a jaké byly vaše vlastní reakce? Vnoučata jsou při setkání s novými dětmi svých rodičů často emotivnější než děti.

Jejich emoce mohou být všude, od štěstí po smutek nebo dokonce strach! Tato část by měla čtenářům umožnit nahlédnout do toho, kolik lásky mezi členy rodiny již existuje, ještě než byla o tomto vztahu vyslovena jakákoli slova.

Pokud je to možné, zahrňte fotografie, které ukazují tyto rané okamžiky (v případě potřeby je pošlete e-mailem). Toto je milá vzpomínka pro prarodiče.

Jak dítě změnilo váš život – Může to být něco tak významného, ​​jako je to, jak se váš život změnil od doby, kdy jste se stali prarodiči, k jemnějším věcem, jako je například možnost zdřímnout si, kdykoli budete chtít! Jaké jsou některé z jedinečných a úžasných aspektů mít vnouče ve vašem životě?

Pokud se od narození miminka vyskytly nějaké problémy, nebojte se je také sdílet. Koneckonců, každá fáze rodičovství přichází s vlastní řadou vzestupů a pádů. Je to ale nakonec neuvěřitelně obohacující zkušenost, že? Sdílejte fotografie, které zobrazují, jak vám tento nový přírůstek rozjasnil život.

Role prarodičů – Mnoho prarodičů si není jisto svou rolí ve vztahu ke svému vnukovi. Jaké věci můžete udělat pro posílení vztahu?

Chcete se zapojit více než jen občasnou chůvou, nebo vám vyhovuje méně praktický přístup? Tato část je o tom, co funguje pro obě strany a pomáhá prarodičům cítit se jistě ve své nové (nebo staré) roli.

Rady pro novopečené prarodiče – mohou to být cokoli od rad, jak se vypořádat s plačícími miminky, až po tipy, jak přečkat prvních pár měsíců/let, aniž byste se zbláznili! Co byste řekl svým vlastním rodičům, kdyby začínali jako prarodiče? Nabídněte slova moudrosti založená na vašich osobních zkušenostech.

Pokud je něco, s čím jste jako novopečený prarodiče bojovali, dejte čtenářům vědět, že v tom nejsou sami a že je světlo na konci tunelu.

Budoucnost – Může to být cokoli od předvídání oblíbených činností, které budete vy dva společně dělat (chodit do parku, návštěva zoo, číst příběhy), až po to, jaká bude podle vás osobnost dítěte!

Prarodiče milují nadšení ze všech těch úžasných věcí, které jejich vnoučata jednoho dne udělají. Podělte se o své sny a touhy pro své vnouče v této sekci. A nezapomeňte přidat fotky!

Ukončení myšlenek – Upřímná zpráva od prarodičů jejich vnoučeti je dokonalým způsobem, jak dokončit knihu plnou vzpomínek a rad. Dejte jim vědět, jak moc je milují a že se nemůžete dočkat, až z nich vyroste úžasná lidská bytost, o které víte, že budou.

Nyní, když jsme probrali, co napsat do dětské knížky od prarodičů, pojďme se podívat na některé příklady těchto druhů knih.