Jak prát Converse v pračce? 3 snadné způsoby!

Chcete se naučit prát Converse v pračce? Pokud ano, postupujte podle jednoduchých kroků, abyste nejprve odstranili tkaničky a vložky, okartáčujte uvolněné nečistoty, aplikujte odstraňovač skvrn, vložte boty do síťovaného sáčku na prádlo, spusťte pračku v teplé a studené vodě a nízký, jemný cyklus.

Obuv Converse je skutečně vynikající volbou obuvi mezi lidmi, zejména mezi dospívajícími. Hodlají se objevit ve svém stylovém outfitu a vzhledu.

Pro váš pár converse byste je měli stále udržovat. Čištění je jedním z klíčových prvků. Vyperte Converse uvnitř pračky a postupujte podle níže uvedených kroků. Tak co, těšíte se, že víte jak na to? Bez dalších řečí, začněme!

Způsoby praní Converse v pračce

Zde jsou způsoby, jak prát converse v pračce:

#1. Umyjte Converse rukama

Připravte se na roztok, až budete boty Converse prát. Může to být nějaký běžný saponát, myčka, šampon nebo čistič oken. Poté si připravte misku s trochou teplé vody, ale odměřte ji šálkem. Do misky přidejte dvě čtvrtiny šálků pracího prášku a vodu. Udělejte více řešení pro nadměrné znečištění. Poté si připravte misku s vodou. Naplňte svou malou misku vodou. Poté použijte teplou nebo sladkou vodu. Tuto vodu použijte při opláchnutí roztoku. Poté ve smíchaném roztoku poklepejte čistý hadřík. Položte si Converse boty na stůl. Přejít od jednoho k druhému. Poté hadřík ponořte do namíchaného roztoku. Pokud chcete, otočte ji jemně.

Vydrhněte boty hadříkem. Začněte od gumové podrážky obuvi. Hledejte tam špinavá místa.

Přidejte trochu tlaku na hadřík, abyste vyčistili tmavá místa. Namíchaný roztok naneste na horní část obuvi. Vyčistěte oblast snadným možným způsobem. Poté použijte stejný postup pro vaši další botu. Postupujte podle tohoto postupu, protože je vynikající pro barvu vaší obuvi. Vezměte trochu čerstvé látky a ponořte ji do sladké vody v malé misce. Otřete boty hadříkem namočeným v roztoku. Při čištění roztoku použijte čerstvou vodu. Ujistěte se, že neexistuje jediná známka toho, že řešení je stále v botách. Poté boty před nošením osušte, takže je umístěte na vzduch. Než ji přirozeně vysušíte, trvá to dvacet čtyři hodin. Také by vás mohlo zajímat, jak prát prádlo v ruce.

#2. Použijte štětec a odstraňovač skvrn na černé a barevné Converse

Pořiďte si kouzelnou gumu, která může být užitečná při čištění skvrn a tmavých míst v gumě. Tato guma funguje s gumovou podrážkou. Poté se připravte na řešení. Jako roztok používejte nejběžnější přísady, jako je voda z obchodu, detergent, peroxid vodíku a jedlá soda. Ty jsou účinné při mytí obuvi. Pokud chcete, ignorujte peroxid vodíku a jedlou sodu.

Poté kouzelnou gumu namočte. Kouzelnou gumu namočte do namíchaného roztoku a použijte ji pouze do gumy. Nikdy jej neaplikujte na svršek boty. Očistěte gumu, když ji drhnete kouzelnou gumou. Poté ponořte kartáč. Umyjte celou botu Converse, ale ponořte kartáč do namíchaného roztoku. V tomto případě použijte staré kartáče a ujistěte se, že jsou dostatečně čisté. Vydrhněte Converse kartáčkem. Jen tolik netlačte. Nadměrný tlak poškozuje pouze kloub boty. Takže to hladce vydrhněte. Poté botu opláchněte čistou vodou. Použijte trochu teplé vody, jak chcete, a umístěte je do vzduchu. Poté boty vysušte přirozeným způsobem. Přečtěte si také o tom, jak používat bělidlo v pračce.

#3. Při praní Converse používejte podložku

Připravte si boty. Sundejte z bot tkaničky. V případě skvrn nebo tmavých skvrn obuv předem ošetřete a postupujte podle pokynů pro odstranění skvrn a tmavých skvrn. Poté boty vložte do omyvatelného sáčku. Popadněte na místním trhu nějaké omyvatelné tašky, často vyrobené ze síťových materiálů. Umístěte tkaničky a boty do tašky. Tato taška ochrání boty před možným poškozením. Vložte omyvatelný sáček do pračky. Ujistěte se, že jste vyprázdnili pračku a opatrně do ní vložili sáček. Po ohřátí vody zapněte pračku. Teplota by měla stačit na mytí bot. Poté jej nastavte na pravidelný cyklus a nasypte trochu pracího prášku. Vysušte to. Nechte venku vyschnout boty na slunci, kde cítíte volný vzduch. Nebojte se, protože to nepoškodí boty. Možná budete chtít vědět, jak používat podložku.

Tipy pro ochranu vašeho Converse

Vzhledem k tomu, že již víte, jak prát converse v pračce, možná vás také napadne, jak je chránit před skvrnami a nečistotami. Společnost Converse neprodává jediný produkt na ochranu bot, ale produkty podporuje. Spousta lidí používala produkty Scotchguard, jak čalounění, tak látku. Před nastříkáním bot nejprve odstraňte tkaničky. Přelepte gumu boty malířskou páskou, protože Scotchguard ji může po opakovaném použití zažloutnout. Poté nastříkejte boty dlouhými a rovnoměrnými tahy, například ze vzdálenosti 6 palců. Zcela je natřete. Vysušte tak, aby byla zcela odolná vůči skvrnám a voděodolná.

It’s A Wrap!

Nyní se naučíte prát Converse v pračce, takže neudělejte tu chybu, že věci uspěcháte. Umyjte si boty, ať už jsou černé, bílé nebo barevné. Poté je umístěte na vzduch, kde přirozený vítr nepoškodí materiál obuvi. Poté vyčistěte boty Converse, abyste se stali stylovými!