Jak prát bílé Converse v pračce? 4 snadné kroky!

Zajímá vás, jak prát bílé Converse v pračce? V pěti jednoduchých krocích to zvládnete. A jsem si jistý, že se vám bude líbit, jak se vaše boty promění v čistší. Každý miluje Converse jako kdo ne, že?

Během roku tyto obuvnické společnosti uvolňují nové designy, které osloví oči kupujících, což je přiměje koupit si konkrétní boty. Od nynějška jsou módním trendem bílé boty, takže Converse drží krok se současným stylem a uvolňuje boty s touto barvou.

Vzhledem k tomu, že mnoho majitelů bílých bot má často velké problémy s čištěním svých Converse bot, máme zde připraveno několik kroků, které lze snadno dodržet, takže už to pro ně nebude problém. Pokud jste vlastníkem bílých bot, tato je pro vás, takže se pohodlně usaďte a uvidíte, jak se to dělá. Také mějte na paměti, že tyto kroky platí nejen pro boty Converse, ale i pro ostatní boty. Může to nějak ovlivnit kvalitu, protože v dnešní době se na boty používají různé materiály, takže jsou někdy náchylné k poškození, pokud se o ně nestará. Nyní přejděme k hlavnímu tématu tohoto článku.

Kroky praní bílého Converse v pračce

Nyní, když jsme skončili s úvodem, nyní vám vysvětlíme, jak se to dělá naším způsobem. Zde pro vás máme připraveno několik kroků, které musíte dodržet, aby proces nebyl náročný. Jak tedy prát bílé Converse v pračce? Jako základ pro čištění můžete použít tyto:

Krok č. 1. Sundání tkaniček z konverzačky

Za prvé, odstranění tkaniček je nezbytnou součástí, protože se mohou později při čištění zamotat. Jak víte, tkaničky jsou dlouhé a měkké, není vhodné je čistit společně s botou, dokud je s ní ještě neporušená. Abyste se tomu vyhnuli, řiďte se vzorem krajky i té druhé. Můžete je čistit samostatně. Vezměte na vědomí, že tkaničky lze čistit rukama, kartáčem nebo strojem. Přesto vám doporučujeme, abyste je nejprve svázali stuhou, abyste se ujistili, že se při čištění ve stroji nezamotají. Po dokončení odložte a nechte botu bez tkaniček pro lepší čištění Converse bot.

Krok č. 2. Příprava bot na stroj

Pro tento krok budete potřebovat síťovaný sáček nebo povlak na polštář připravený k provedení procesu. Proč? To bude použito k tomu, aby nedošlo k poškození obuvi během čištění v pračce. Tyto stroje mají tendenci to někdy přehánět s předením, což poškozuje váš milovaný pár bot. Samozřejmě nechceme, aby se to stalo, takže to, co budete chtít udělat, je vzít si zároveň boty, jako alternativu síťovaný sáček na praní nebo povlak na polštář.

Jakmile budete mít obojí v ruce, vložte boty dovnitř tašky, aby mohly být chráněny při praní v bubnu pračky. Můžete však použít mnoho alternativ, pokud žádnou z nich ve skutečnosti nemáte; ujistěte se, že má stejné materiály, které jsou měkké jako síťovina nebo povlak na polštář. Je to proto, aby se boty a taška zároveň při čištění nepoškodily, protože teplo může někdy po vyprání ovlivnit kvalitu věcí.

Krok č. 3. Příprava stroje na proces čištění

Nyní, když jsou taška a boty připraveny, nyní se připravíme na pračku. Pamatujte, že při praní obuvi by měla být vždy při nejnižší možné teplotě, aby nedošlo k poškození věcí. Pokud má vaše pračka cyklus, měl by být jemný, použijte jej na boty. Ujistěte se také, že jste uklidili vše uvnitř pračky, protože pokud je pračka mokrá již uvnitř, boty mohou později zapáchat a po čištění budou zapáchat.

Abyste tomu zabránili, použijte k čištění vnitřku pračky hadřík. Pamatujte také na to, že byste měli používat jemný prací prostředek a vyhýbat se kondicionéru. Proč? Poškozuje botu jako celek, způsobuje její mačkání a lámání materiálů. Hledejte měkké rozpouštědlo, které lze používat výhradně k čištění obuvi tak často, jak je to možné. Pokud ne, lze místo toho použít kapaliny uvedené výše. Nakonec položte na buben několik čistých ručníků, aby vaše boty během cyklu odstřeďování změkčily. Přečtěte si o tom, jak používat bělidlo v pračce.

Krok č. 4. Sušení bot na vzduchu venku

Proč by se mělo sušit na vzduchu místo použití ohřívače nebo podobně? Jak všichni víte, boty jsou citlivé na teplo, což znamená, že to může ovlivnit kvalitu vašich Converse bot. Abyste tomu zabránili, dejte je ven a ujistěte se, že jsou dostatečně bezpečné, až skončíte s prací v pračce. Vědět, jak používat pračku.

It’s A Wrap!

Nyní již máte představu, jak prát bílé Converse v pračce. S tím můžete také chtít vědět, jak se dá sušit v ohřívači, protože je to trochu nebezpečné, ale existují opatření, která lze provést, aby se zabránilo poškození vašich bot. Možná by bylo dobré si přečíst o tom, jak správně používat kapsle s pracím prostředkem.