Jak postavit podstavec pro pračku a sušičku? 9 snadných kroků!

Máte obavy, jak postavit podstavec pro pračku a sušičku? Už žádné starosti, pro vytvoření podstavce pro pračku a sušičku je potřeba koupit kvalitní dřevo. Vyžaduje se tvrdé dřevo, melaminová skříň, obložení korálky a rám z tvrdého dřeva. Přestože jsou uvedeny přesné specifikace, měli byste použít rozměry vaší konkrétní pračky a sušičky.

Při stavbě rámu udělejte 2 palce na jejich celkovou délku a při řezání nohou upravte velikost košů na prádlo nebo čehokoli jiného, ​​co budete mít. Může být potažen libovolnou barvou, aby vyhovovala vašemu vybavení, nebo může být čistě bílá.

Poté, co rámy doplníte zásuvkami, abyste udrželi prací prostředky a látky, bude prostor pro vaše prádlo čistý a můžete své oblečení snadno prát bez jakéhokoli rušení. Je toho mnohem víc, co byste se měli naučit postavit zvukový podstavec pro vaši pračku a sušičku, takže si přečtěte tento článek až do konce.

Kroky sestavení podstavce pro pračku a sušičku

Stavba podstavce je časově velmi náročná; většina lidí volá odborníky, aby to vyrobili, ale když to dokážete postavit sami, proč voláte odborníka? Přečtěte si pozorně níže uvedené kroky, abyste zjistili, jak postavit podstavec pro pračku a sušičku:

Krok č. 1. Vytvořte plán pro podstavec

Pro začátek si určete délku a šířku vaší pračky a sušičky. Podstavce musí mít alespoň takovou velikost. Velikost je důležitá pro stavbu podstavce, takže si nejprve vytvořte plán a vyřízněte rámy. Poté můžete vytvořit jeden dlouhý podstavec, který se vejde pod pračku i sušičku.

Krok č. 2. Vytvořte dřevěný rám

Pořiďte si kvalitní dřevěné stojany, které je nařežte a vytvořte rám, nejprve zkontrolujte délku a šířku spodní části vaší pračky a sušičky, abyste mohli snadno uříznout okraj přesné velikosti. Měli byste použít 2x5s pro jednu stranu a 2x6s pro druhou. Poté oblast rozdělte zhruba na třetiny a vytvořte dvě podpěry, které se vejdou do rámů.

Krok č. 3. Udělejte nohy

Vaše koše musí mezi rámy zasouvat. Proto musí být nohy dostatečně dlouhé. Změřte výšku košíčků, přidejte přibližně palec a uřízněte 2×6 na tuto délku. Udělejte další délku o 6 palců delší a nastříkejte ji lakem pro leštěný efekt. Nakreslete zářez pouze na jednom konci, aby se nasunul přes rám 2×6, a druhý otvor na druhé zadní straně, aby se po zaschnutí vešel přes 2x5s. Pomocí skládačky vyřízněte zářezy podle obrázku. Pokračujte v technice pro zbývající tři strany.

Připevněte menší nožky k větším mezi štěrbiny pomocí 2,5palcových matic paluby, tvořící nohy pro každý roh tak, aby natřená část směřovala do podstavce. Umístěte část do rohu a na delší zářez naneste stavební lepidlo, aby dobře klouzalo po rámu 2×6.

Jak je znázorněno, vyřízněte otvory sondy v noze a připevněte ji k rámu pomocí 2,5palcových šroubů. Pokračujte se zbývajícími částmi stejným způsobem.

Krok č. 4. Umístěte spodní polici

Ořízněte překližkovou desku na rozměry spodního rámu pomocí kulaté pily a ocelového pravítka. Pro upevnění disku kolem nohou sešroubujte dva kusy 2×6 a použijte je k označení otvorů na koncích. K vyříznutí zářezů lze použít skládačku. Umístěte panel na místo a poté pomocí 2,5palcových šroubů pro konečnou úpravu v několika palcích na obou stranách a vzadu jej připevněte k rámu, jak je uvedeno.

Krok č. 5. Přidat horní rám

Naneste lepidlo na otvory těsně v horní části nohou. Poté, jak je uvedeno, umístěte rám 2×4 na místo. Použili jsme 2,5palcové podlahové šrouby skrz vnější stranu konstrukce a do nohou.

Krok #6. Připevněte beadboard

Upevněte kus beadboardu k zadní části rámu, vyrovnejte ho s horní částí konstrukce a stranou tak, aby design směřoval dovnitř. Každých pár centimetrů zajistěte panel pomocí 1,4palcových šroubů. Připojte druhý zadní panel k prvnímu stejným způsobem.

Krok č. 7. Vytvořte styly

Chcete-li vyrobit podstavec, vytvořte dva 1x4m a čtyři 1x5m do požadované výšky, položte 1x4m dolů na jednu stranu, vyrovnejte s přední hranou a zajistěte jej šrouby. Dále zkonstruujte příborník připevněním 1x5m k přední straně podstavce, který zakryje plochý okraj 1x4m. Opakujte postup pro druhý přední roh a poté umístěte 1x5m k zadním okrajům obou stran.

Krok č. 8. Přidejte kolejnice

Jak je znázorněno, každá boční lišta 1x4m by měla být označena tak, aby se vešla mezi vlysy. Měly by být nařezány na délku a spojeny hřebíky. Nainstalujte spodní přední lištu tak, aby zakryla spodní část překližkového panelu a opakujte proces pro další dvě přední příčky. Expoziční rám pod spodní lištou bude v následující fázi zakryt lištou.

Krok č. 9. Přidejte lištu panelu

Přední a boční části lišty panelu by měly být označeny, zkoseny a instalovány v úrovni horní části dřeva. Přetíratelný tmel by měl být použit k vyplnění všech švů, otvorů pro hřebíky a mezer po šroubech. Po natření dřevěné desky natřete podstavec. Vědět, jak odstranit ovládací panel z Whirlpool duet sport.

Je to obal!

Velmi nás těší, že jste se dozvěděli vše o tom, jak postavit podstavec pro pračku a sušičku. Po přečtení tohoto příspěvku snadno vytvoříte podstavce, ale zaměřte se na výše uvedené kroky. Děkujeme, přátelé, že jste s námi! Kliknutím na tyto odkazy si můžete přečíst související články; vědět, jak připojit pračku a sušičku a za kolik bych měl prodat svou pračku a sušičku.