Jak odinstalovat pračku a sušičku? 8 snadných kroků!

Chcete vědět, jak odinstalovat pračku a sušičku? Tento článek vám pomůže při odinstalaci pračky a sušičky. Bez dalších okolků se pustíme do čtení tohoto článku. Pračky a sušičky byly zařízení s dlouhou životností a také je většina jednotlivců opraví, kdykoli se náhle porouchají.

Po nějaké době však budete muset tyto spotřebiče vyměnit. Pro mnoho domácností může být odinstalace staré pračky se sušičkou obtížným úkolem, protože se někdy nachází na malých místech a je statná.

Přestože by odinstalování zastaralých strojů nebylo příjemným způsobem, jak strávit noc, pračka a sušička mohou nakonec selhat. Někdo bude muset starou pračku nebo sušičku odinstalovat, pokud máte starou pračku nebo sušičku nebo jen chcete přejít na něco nového. Ten člověk možná ty. Chcete-li pračku a sušičku odinstalovat, musíte pečlivě dodržet níže uvedené kroky.

Postup odinstalace pračky a sušičky

Odinstalace pračky a sušičky je obtížná, musíte pečlivě dodržovat níže uvedené kroky, abyste věděli, jak pračku a sušičku odinstalovat.

Krok č. 1. Přívod plynu musí být vypnut

Pokud máte sušičku benzínu, obraťte se na dodavatele plynu, abyste zjistili, jak odpojit plyn. Pokud přecházíte ze sušičky plynu na sušičku elektrickou, vystoupí úředník plynárenské společnosti a odpojí vedení sušičky od hlavního vedení plynu do domu.

Krok č. 2. Odpojte jističe

Odpojte jističe pračky a sušičky. Pokud je to elektrické, stačí sušičku odpojit od zdi. K odpojení zástrčky budete pravděpodobně potřebovat kleště nebo nástroj.

Krok č. 3. Odpojte drenážní vedení

Odpojte připojení podložky od drenážní trubky a zakryjte okraj kabelu podložky hadříkem nebo ručníkem, abyste zachytili případné kapky. Abyste zabránili kapání na podlahu, vložte konec hadice do pračky nebo dokonce do vodotěsné nádoby nebo vědra.

Krok č. 4. Vypněte hadici ostřikovače

Zavřete kohoutky pračky. Háčky jsou na trubkách studené a teplé vody, které jdou po stěně od podlahy. Když vypínáte kohout na studených i horkých koncích potrubí, otočte je ve směru hodinových ručiček.

Krok č. 5. Odinstalujte hadici

Otočte hadice proti směru hodinových ručiček a vyjměte je z vodovodního potrubí. Do pračky lze umístit vypouštěcí hadici, stejně jako volné konce hadic.

Krok #6. Pohybujte pračkou

Pokud již pračka ležela na jednom místě mnohem déle, trochu s věcmi zatřeste, abyste ji dostali ze země. Umístěte podložku přímo na spodní plošinu vozíku; nakloňte podložku dopředu, protože přední část stroje sedí na nohách vozíku.

Požádat o pomoc s tímto krokem, protože podložky byly velké a podpírat vozík při pohybu pračky dopředu a jednou rukou, je těžké. Tento jedinec může pomoci držet pračku ve stabilní poloze, když zavěšujete popruhy, které vozíky s vybavením používají k připevnění velkého vybavení. Umístěte podložku pouze na vozík a zajistěte jej. Pro odpadky a sběr je přeneste všude tam, kde je místo v domácnosti nebo dokonce venku.

Krok č. 7. Stejný postup aplikujte na sušič

Stejný postup opakujte se sušičkou. Vzhledem k tomu, že sušičky nejsou nijak zvlášť těžké, je to jednodušší práce, i když se vyplatí mít další pár rukou k vyrovnání zařízení, aby se neviklalo, když je přivázáno k panence.

Krok č. 8. Vyčistěte prostor pod pračkou a sušičkou

Vyčistěte prostor pod pračkou a sušičkou, seberte chmýří nebo nečistoty pomocí lopatky a vyhoďte je. Po vydrhnutí mýdlem nechte uschnout. A na zemi může být spousta nečistot, mnohem výraznější skvrny byste měli namočit do mýdlové vody, aby se uvolnily a mytí země bylo jednodušší.

Zavolejte instalatéra, aby odinstaloval pračku a sušičku

Pro odinstalaci pračky a sušičky můžete zavolat instalatéra, existuje mnoho registrovaných firem poskytujících profesionální instalatéry k mnoha účelům. Poplatky každé firmy se mohou lišit, takže byste si měli najmout instalatéra s nižšími poplatky. Instalatéra potřebujete pouze v případě, že si myslíte, že nemůžete pračku a sušičku odinstalovat, jinak můžete tento proces snadno provést podle výše uvedených kroků. Průměrné náklady na odinstalaci pračky a sušičky jsou 110 USD.

Majitelé obvykle platí kolem 70 $ a 100 $, ceny se však mohou pohybovat od 50 $ na nejnižší úrovni až po 102 $ pouze na vyšší straně. Toto jsou průměrné náklady na odinstalaci pračky a sušičky, ale pokud chcete ušetřit nějaké peníze, musíte navštívit dvě nebo více firem, abyste získali nízké sazby. Také by vás mohlo zajímat informace o nákladech na přemístění přípojek pračky a sušičky.

Je to obal!

Jsme potěšeni, že jste se naučili odinstalovat pračku a sušičku. Odinstalování je obtížné, před zahájením práce na něm musíte provést bezpečnostní opatření. Můžete také zavolat profesionálního instalatéra, aby tento proces dokončil bez jakéhokoli poškození. Děkuji vám, přátelé, že jste tento článek dočetli až do konce. Můžete si také přečíst o tom, jak skladovat pračku a sušičku a která pračka se sušičkou je lepší Samsung nebo LG.