Jak odemknout pojistnou podložku Whirlpool? 6 snadných kroků!

Chcete vědět, jak odemknout pojistnou podložku Whirlpool? Přátelé, pračku můžete jednoduše otevřít odstraněním horního panelu.

Pro tento účel stačí povolit matice na zadní straně panelu a poté panel sejmout, abyste odemkli pračku Whirlpool ručně.

Poté jsem pračku odpojil, trochu ji zatlačil dolů a opatrně otevřel zámek dvířek pračky zatažením za malý knoflík v horní části zamčených dvířek. Ano, přátelé, tímto způsobem můžete snadno odemknout zámek Whirlpool podložka. Ale to k tomu nestačí. Pro úplné informace jste tedy zůstali v kontaktu s tímto článkem. Začněme!

Kroky k odemknutí pojistné podložky Whirlpool

Zajímá vás, jak odemknout pojistnou podložku Whirlpool? No a v tomto odstavci vám na tuto otázku dáme odpověď.

Krok č. 1. Odpojte pračku

Pokud byla vaše pračka Whirlpool zamknutá a chcete ji odemknout, pak první věc, kterou musíte udělat, je podržet a stisknout toto odemykací tlačítko po dobu 3-5 sekund. Když se váš prací cyklus chystá ukončit, stiskněte toto tlačítko na několik sekund. Rozsvítí se stavová kontrolka uzamčeného ovládání. Když interní elektronická diagnostika detekuje zapnutý zámek ovládání, pračka Whirlpool zobrazí chybový kód loc. Na ovládacím panelu myčky duet hledejte odemykací/ovládací tlačítko. Vyjměte pračku Whirlpool ze zásuvky a odpojte ji. Podržte tlačítko stisknuté několik sekund.

Krok č. 2. Uvolněte tlačítko pro odemknutí/ovládání

Když si všimnete, že se na obrazovce nezobrazuje chyba zámku, uvolněte tlačítko odemknutí/ovládání zámku. Podržte tlačítko odemknutí/zamknutí ovládání po dobu 3 sekund. Když pračku odpojíte, začněte po půl minutě nový cyklus, abyste zkontrolovali, zda chyba lokace zmizela nebo ne. Znovu stiskněte tlačítko odemknutí/ovládání zámku na 3-5 sekund, abyste zkontrolovali chybu lokace. Pokud dojde k ucpání, budete jej muset fyzicky vyprázdnit. Viz tlačítko na základně pračky na pravé straně.

Krok č. 3. Resetujte pračku

Chcete-li pračku odemknout, můžete resetovat ovládání zámku pračky Whirlpool. Chcete-li pračku otevřít, počkejte 3–5 minut na konec mycího cyklu a poté ji resetujte, abyste odstranili chybu loc. Můžete si také přečíst o tom, jak resetuji pračku Maytag a jak resetuji pračku Kenmore.

Krok č. 4. Obejít magnet

Vaše pračka Whirlpool lock duet nemohla odemknout po provedení výše uvedených kroků? Pro přístup k víku můžete použít silný tyčový magnet; pokud se zámek na pračce Whirlpool s horním plněním neodemkne. Na panelu hledejte tlačítko pro zamknutí/odemknutí ovládání. Mezi ovládací panel a spínač umístěte silný tyčový magnet. Po dobu 3-5 sekund podržte odemykací/ovládací tlačítko, když kontrolka ovládacího zámku zhasne, stiskněte a podržte tlačítko signálu mycího cyklu na konci. Pomocí magnetu můžete pračku Whirlpool snadno odemknout nebo z ní jednoduše odstranit chybu lokace.

Krok č. 5. Vyměňte řídicí desku

Odemkněte ovládací prvky myčky Whirlpool duet. Na ovládacím panelu vašeho duetu hledejte tlačítko pro odemknutí/ovládání. Konečně existuje možnost, že když zavřete dvířka a cyklus skončí, nebudete moci pračku otevřít. Pokud vaše pračka není přidána do diagnostického stavu, je lepší vyměnit centrální desku. Jakmile váš stroj přejde do diagnostického stavu, je snadné jej odemknout. Pamatujte, že i kapka vody ve vaně pračky na pračce s předním plněním ztěžuje otevření pračky. Takže si toho můžete všimnout. Jakmile jste spustili prázdný cyklus pro vypuštění vody, na obrazovce ostřikovače se neobjevila chyba loc. Jakmile chyba lokace zmizí, uvolněte odemykací tlačítko. Vědět, jak odstranit ovládací panel z Whirlpool duet sport.

Krok #6. Odebráním ovládacího panelu

Znovu stiskněte a podržte konec mycího cyklu jen 3 sekundy, dokud kontrolka zámku nezhasne, aby se pravidla odemkla. Pro tento krok musí být vaše pračka Whirlpool bez prádla a měli byste vypnout napájení. Odpojte horní ovládací panel zatlačením na zajišťovací západky nebo odšroubováním matic, které jej drží na místě. Jakmile chyba loc zmizí z obrazovky ostřikovače, přestaňte mačkat odemykací tlačítko. V dolní části horního panelu hledejte horní zamykací tlačítko. Poté načerpejte vodu z vody pomocí cyklu odstřeďování/vypouštění. Konečně můžete poslouchat zvuk odšroubování a dvířka pračky se odemknou, jakmile to ucítíte. Nicméně, nebojte se; není třeba se znepokojovat. Vaše pračka byla uložena a dvířka byla otevřena.

Je to obal!

Po přečtení celého tohoto příspěvku jistě všichni víte, jak odemknout podložku Whirlpool. Existují však různé kroky, které se používají při otevírání dvířek pračky. Chcete-li odemknout dvířka pračky, musíte provést tyto kroky. Odemknout dvířka pračky je snadné, ale pokud se vám to zdá obtížné, zavolejte profesionála. Děkujeme, přátelé, že jste s námi! Můžete si také přečíst o tom, kolik stojí pračka a sušička Whirlpool Cabrio a co znamená F28 na pračce Whirlpool.