Jak se kvalifikovat dárcovství vajíček? Přečtěte si tento úžasný proces!

Chcete vědět, jak kvalifikovat darování vajíček? V tomto článku se podělíme o požadavky, které musíte splnit, abyste se stali dárcem. Bez námahy to vysvětlíme.

Váš věk, váha, anamnéza, BMI a léková historie jsou velmi důležité, abyste se kvalifikovali pro darování vajíček. A většina vlivných dárců s piercingem nebo tetováním na části těla nemá nárok na pomoc.

Diskutujeme o jeho procesu, vedlejších účincích a mnohem více a řekneme vám, jak se žadatelé kvalifikují, aby se stali dárci vajíček. Můj příteli, teď, pokud vám to zní dobře, pojďme pokračovat ve čtení na konci!

Co je darování vajíček?

Jde o proces, kdy plodná žena, tedy dárce, pomáhá neplodné ženě, která je příjemcem, otěhotnět. Jak může tato plodná žena pomoci, ptáte se? No a tam přichází na řadu darování vajíček.

Plodná žena pomáhá neplodné ženě otěhotnět darováním vajíček. Tento postup je také součástí léčby asistenční reprodukce (ART). Kromě toho se někdy darují vajíčka také pro výzkumné účely.

Pro koho je tato možnost darování vajíček?

Je schůdnou alternativou pro svobodné ženy a páry, které chtějí založit rodinu, ale nemohou. Za prvé, nemohou tak učinit, protože kvalita ženských vajíček je nedostatečná, což vede k její neplodnosti. Za druhé, matky, které si nepřejí předávat konkrétní genetické vlastnosti svým potomkům, mohou zvolit darování vajíček.

Proč mají některé ženy špatnou kvalitu vajec?

Ženské vejce může mít špatnou kvalitu z různých důvodů. U některých žen se to může objevit v důsledku pokročilého mateřského věku. Nebojte se a my vám vysvětlíme, co pro vás znamená pokročilý mateřský věk.

Kvalita ženských vajec se začíná zhoršovat, jak stárne. Pokročilý věk matky je termín pro tento syndrom.

Druhým vysvětlením časného selhání vaječníků u ženy je nekvalitní vajíčka. Předčasné selhání vaječníků je zdravotní porucha, při které ženské vaječníky nefungují správně před dosažením věku čtyřiceti let.

Nyní vidíte, když vaječníky nefungují správně, přestanou uvolňovat standardní množství estrogenu (hormon, který pomáhá ženám zvládat menstruační cyklus a je nezbytný pro těhotenství). Ženy s časným selháním vaječníků volí darování vajíček, protože jejich vaječníky přestávají produkovat vajíčka, což vede k neplodnosti. Nicméně pět až deset procent žen trpících předčasným selháním vaječníků má potenciál otěhotnět.

Dárcovství vajíček – postup

Měsíc před procedurou darování vajíček. Některé léky jsou poskytovány dárci. Níže jsou uvedeny důvody, proč předepsali tyto léky. Posílit hormony, které pomáhají při produkci většího množství vajíček a jejich dozrávání;

Aby vajíčka neunikala z vaječníků, Abychom udrželi hladinu hormonů v těle pod kontrolou. Lék, který se podává Cetrocid (cetrorelix) Follicle Lupron.

Nežádoucí účinky, které mohou mít tyto léky

Některé z nich jsou uvedeny níže:

Bolesti v těle, únava, návaly tepla a bolesti hlavy

Ve vzácných případech se může objevit syndrom ovariální hyperstimulace (OHSS). Jde o zdravotní onemocnění, při kterém vaječníky vypouštějí abnormálně velké množství vajíček.

Níže jsou uvedeny některé příznaky a symptomy:

Zvracení, rychlé přibírání na váze, bolesti břicha a dýchání se ukazuje jako obtížné.

Dárcovství vajíček – stručné vysvětlení procesu

Vajíčka jsou extrahována z dělohy dárkyně lékařem. Poté jsou převezeni do laboratoře a oplodněni. Poté se získá výsledek, známý jako embrya. Poté se umístí do dělohy příjemce.

Embrya se někdy zmrazují pro pozdější použití. Je implantován u různých žen. V některých situacích musí být lidé přijati do nemocnice. Abyste měli jasnou perspektivu, seznamte se s procesem darování vajíček.

Dárci – proces výběru

Specialisté zařízení pro plodnost provádějí intenzivní výběr prostřednictvím screeningového procesu. Nejprve najít nejvhodnějšího dárce. Kromě toho se specialisté zabývají i právními záležitostmi. Jak tedy kvalifikovat darování vajíček?

Jak se lze kvalifikovat pro darování vajíček?

V tomto odstavci se dozvíte, jak se kvalifikovat pro darování vajíček. Níže jsou uvedeny všechny požadavky, které musíte splnit, abyste se stali dárcem:

Pro kvalifikaci vajíček musí být dárkyni 18 až 40 let. Musíte být v dobrém fyzickém a duševním zdraví. Mezi 19 a 25 by mělo být vaše BMI.

Neměl by kouřit v období posledních 12 měsíců. Měli byste být schopni dostat své měsíční menstruační cykly. Měli byste být ochotni podstoupit lékařské a psychologické vyšetření.

Měli byste být ochotni užívat léky. Neměli byste mít v anamnéze užívání drog. Měli byste být k dispozici asi na 5-10 schůzek. Šest měsíců před darováním vajíček budete požádáni, abyste se zdrželi jakéhokoli tetování nebo piercingu. Chcete-li dále porozumět, vědět, jak se stát dárcem vajíček.

Je to obal!

Doufáme, že se nám podaří vás naučit, jak kvalifikovat darování vajíček. Buďte na sebe hrdí; snažil jste se vzdělávat se v nějakém tématu. Pro další články o dárcovství se podívejte, jak funguje darování vajíček a jak funguje darování spermatu. Jsme rádi, že jste tento článek dočetli až do konce! Děkujeme, že jste si přečetli tento článek!