Jak koupit snubní prsten se špatnou kreditní

Pokud chcete vědět, jak koupit snubní prsten se špatnou kreditní kartou, zvažte prosím čtyři možnosti. Pomůžeme vám určit nejrealističtější variantu financování snubního prstenu i s nižším kreditním skóre nebo bez úvěrové historie.

Ale víc než vědět, jak financovat snubní prsten nebo zásnubní prsten, prosím pochopte, kolik stojí snubní prsten. A samozřejmě buďte při nákupu praktičtí a neberte si půjčky, které nemůžete splácet.

Jak koupit snubní prsten se špatným kreditem

Financování v obchodě

Pokud máte špatnou kreditku, můžete si snubní prsten koupit v klenotnictví. Většina obchodů nabízí financování zásnubního prstenu nebo snubního prstenu přímo v prodejně.

Rozdíl oproti získání snubního prstenu z klenotnictví pomocí jejich kreditní karty je v tom, že je snazší jej zajistit než jiné typy půjček, zvláště pokud máte nízké nebo dokonce špatné kreditní skóre. A aby toto financování bylo lákavější, obchod může dokonce poskytovat odměny, pokud používáte kreditní kartu.

Důraz je však nutný na pochopení všeho ohledně in-store financování konkrétního Vámi vybraného klenotnictví. Můžete si například myslet, že získáváte cenově dostupnou možnost, ale můžete zvážit pouze sazbu z jejich propagačního období.

Kupte nyní, zaplaťte půjčku později

Druhou možností financování snubního prstenu i se špatným úvěrem je získat půjčku koupit hned, zaplatit později. Tyto půjčky jsou snadněji kvalifikovatelné ve srovnání s jinými úvěrovými žádostmi.

Půjčka Kup teď, plať později vám pomůže získat snubní prsten na splátky a je obvykle bezúročná. Pamatujte, že musíte uvažovat o financování snubního prstenu pouze tam, kde víte, že jste schopni koupit měsíční poplatky.

U tohoto typu financování však poskytnete zálohu. Můžete být také omezeni výší kreditu.

Kreditní karta

V dnešní době má většina lidí kreditní kartu, tak proč ji nepoužít k financování snubního nebo zásnubního prstenu? Nemusíte žádat o půjčku nebo jinou úvěrovou možnost, kde to může ztížit vaše špatná kreditní karta.

Tato možnost je také ideální pro zlepšení vašeho kreditního skóre, takže můžete mnohem snadněji nakupovat další věci. A samozřejmě je to výhodné, protože splatíte svou stávající kreditní hranici, ale uvědomte si roční poplatky, které si kreditní karta může účtovat.

Důraz je také třeba chápat, že i když je kreditní karta dodávána s úvodní nabídkou 0 % RPSN, bude se platit úrok, pokud po skončení nabídky stále máte zůstatek. Využijte proto čas během nabídky k ušetření peněz navíc, protože úroky ještě nejsou započítány.

Osobní půjčka

Dalším oblíbeným způsobem, jak si pořídit snubní prsten, a je to dokonce běžná možnost financování zásnubního prstenu, jsou osobní půjčky. Informujte se u své družstevní záložny, banky nebo dokonce věřitele.

I se špatnou kreditkou můžete získat prsten, ale uvědomte si rizika. Pamatujte, že osobní půjčka nevyžaduje složení zástavy, takže tento typ financování je méně zajištěn než výše uvedené možnosti.

Další nevýhodou je, že máte špatnou kreditní kartu, schválení osobní půjčky může chvíli trvat a možná budete muset zaplatit další poplatek. Nejlepší je najít ten s pevnou nebo nižší sazbou a dlouhou dobou splácení, takže se nemusíte starat o výši splátky a měsíční poplatky.

Musíte mít dobrý kredit, abyste získali prsten?

Můžete získat financování snubního prstenu se špatným úvěrem? Ano, ale pochopte omezení s dostupnými sazbami a podmínkami.

Schválení nějakého financování vám může chvíli trvat, nebo budete muset zaplatit další poplatky. Koneckonců, pokud máte nízké kreditní skóre, špatnou úvěrovou nebo žádnou úvěrovou historii, věřitelé vás budou považovat za rizikové.

Kolik kreditu potřebujete ke koupi prstenu?

Kvalifikace nebo kreditní skóre, které potřebujete k financování snubního nebo zásnubního prstenu, závisí na vámi zvolené možnosti. Získání snubního prstenu s jakýmkoli kreditním skóre je možné, ale špatný kredit nebo skóre mezi 300 a 579 ztíží nalezení rozumné ceny a pohodlných podmínek.

Kreditní karta

K financování prstenu bez úroku pomocí kreditní karty obvykle potřebujete kredit 690 a vyšší. Mějte však na paměti, že doba trvání akce je obvykle pouze mezi 15 až 21 měsíci.

Kupte nyní, plaťte později

U většiny možností nákupu nyní není požadováno žádné kreditní skóre, zaplaťte později. Při placení však chcete ukázat, že máte na kartě dostatek prostředků.

Omezení s financováním v obchodě a osobní půjčkou

Možná budete potřebovat dobré kreditní skóre, abyste se kvalifikovali pro financování v obchodě; totéž platí pro osobní půjčky, které vám pomohou získat nejnižší sazbu. Na druhou stranu se můžete stále kvalifikovat s nízkým kreditním skóre, ale úrok může být vyšší.

Už víte, jaký snubní prsten chcete financovat? Přečtěte si, jak vybrat snubní prsten.

Závěr

A to je vše! Právě jste se naučili, jak koupit snubní prsten se špatnou kreditní kartou, a to tak, že zvážíte financování v obchodě, koupíte nyní a zaplaťte později půjčku, kreditní kartu nebo osobní půjčku.

Buďte si však vědomi možných omezení a vyšších poplatků kvůli špatnému kreditnímu skóre. Kromě toho si pamatujte, že poskytovatelé půjček považují lidi s nízkým nebo špatným kreditním skóre za riskantnější než ty, kteří mají dobrý kredit.