Jak formulovat informace o hotelu na svatbu: vzorky

Pokud si nejste jisti, jak formulovat informace o hotelu pro svatbu, doporučujeme šířit informace o svatebním hotelu prostřednictvím pozvánky, informační karty a svatebního webu. Nejčastějším ubytováním pro svatby je rezervace hotelu, takže vaši hosté musí rozumět detailům.

Když už jsme u svatebních detailů, už víte, jak postavit svatební apartmá? Přečtěte si, jak nacpat svatební pozvánky, kde najdete další tipy.

3 nejlepší způsoby, jak zadat informace o hotelu na svatbu

Informace o svatebním hotelu na pozvánkách

Nejjednodušší způsob, jak své hosty provázet s hotely, je uvést informace o ubytování do pozvánek. Vložky na pozvánky můžete použít, pokud je text informací o hotelu příliš dlouhý a bude vyžadovat značný prostor.

Pokud se však obáváte možného zvýšení poštovného za vložky s pozvánkami, můžete použít malou kartu. Pak použijete svůj svatební web pro další informace, abyste se vyhnuli přeplnění malé karty slovy.

Pro vaše pohodlí jsme provedli následující hotelová opatření. Zarezervovali jsme si blok pokojů v hotelu [název hotelu] za speciální cenu. Tato sazba je k dispozici do [datum, kdy si hosté musí zarezervovat pokoje, aby získali speciální sazbu]. Tyto pokoje si můžete rezervovat zavoláním na [číslo hotelu] a uvedením [jméno vaší svatby]. Další informace o ubytování jsou k dispozici na [webové stránce vaší svatby]

Hotely na svatební pozvánce

Pokud jsou informace o svatebním hotelu, které potřebujete sdílet se svými hosty, zdlouhavé, doporučujeme použít ve svatebním apartmá větší svatební vložky. To je také potřeba u velkých svateb, kde jste si možná rezervovali více bloků hotelových pokojů.

A kromě toho, že budete vědět, jak formulovat informace o svatebním hotelu, můžete si také pohrát s designem a stylem vložky, pokud použijete větší kartu. Jen nezapomeňte zkontrolovat velikost vložky, abyste se vyhnuli vyšším nákladům na poštovné.

Svatba Anny a Johna

16. ledna 2022

[Název a umístění hotelu]

Pro vaše pohodlí jsme zarezervovali blok pokojů. Proveďte rezervace do [datum, kdy si hosté mají rezervovat pokoje], abyste je dostali za speciální ceny. Když zavoláte na [číslo hotelu] za účelem rezervace, uveďte [vaše svatební jméno]. Neváhejte se nás na [váš kontaktní e-mail pro hosty] zeptat na další otázky nebo navštivte [váš svatební web].

Jak uvádíte hotel na svatebním webu?

Nejjednodušší způsob, jak poskytnout hostům informace o hotelu, je prostřednictvím svatebních webových stránek. Nemusíte používat velkou pozvánku a hosté budou mít snadno přístup ke všemu, co potřebují vědět pro informace o ubytování.

Pro vaše pohodlí jsme zarezervovali blok pokojů v hotelu [název hotelu]. Máte-li další otázky, kontaktujte nás na [vaše e-mailová adresa nebo telefonní číslo, na které se vás mohou hosté ptát].

Zarezervujte si prosím pokoje do [datum, kdy je potřeba, aby si hosté zarezervovali pokoje, aby získali speciální cenu], abyste je dostali za speciální cenu. Uveďte [vaše svatební jméno], když kontaktujete hotel na [kontaktní číslo hotelu a webové stránky] [Všimněte si, že můžete podrobně popsat, jak provést rezervaci hotelu, zavoláte do hotelu nebo použijete jejich webové stránky. ]

[Název hotelu] se nachází na adrese [úplná adresa hotelu]. Je to [popište, jak cestovat z hotelu na místo svatby]. Myslíme si, že také oceníte jejich vybavení, jako je bezplatná svatební kyvadlová doprava, snídaně a internet. Při příjezdu si prosím na recepci zkontrolujte odjezd a příjezd kyvadlové dopravy. [Všimněte si, že můžete také uvést sazbu svatebního pokoje a typ pokoje, abyste své hosty informovali.]

Jak nahlásit ubytování v hotelu pro svatební pozvánky?

Pro ubytování ve svatebním hotelu existují dva typy formulací, protože bude záviset na tom, zda poskytujete předem rezervovaný hotel nebo jste si ještě žádné ubytování nerezervovali. Zde je návod, jak formulovat informace o ubytování pro svatební hotely:

Možnost 1. Zarezervovali jste hotel pro svatební hosty

Pro vaše pohodlí jsme provedli rezervaci na [název hotelu v adrese hotelu]. Zavolejte prosím na [kontaktní číslo hotelu] a uveďte [jméno své svatby] a zarezervujte si pokoj za speciální cenu do [datum, kdy si hosté mají rezervovat pokoje, aby získali speciální cenu].

Možnost 2. Ještě jste si nezarezervovali žádné ubytování v hotelu

V blízkosti našeho svatebního místa je mnoho hotelů, ale naše doporučené možnosti jsou [seznam nejvhodnějších ubytování pro místo Vaší svatby]. Doporučujeme rezervaci včas, protože hotely jsou v [datum svatby] velmi žádané.]

Pokud vás zajímá pokrytí vašeho svatebního ubytování, přečtěte si, kdo platí za hotelové pokoje svatebčanům.

Kdy posíláte informace o hotelu na svatbu?

Nejlepší čas na zaslání informací o hotelu, jako je hotelový blok pro vaši svatbu, je 6 až 8 měsíců před svatbou. Kromě toho jsou ceny nabízené hotely za svatební hotelové bloky obvykle dostupné pouze po určitou dobu.

Závěr

Byl tento průvodce užitečný? Právě jste se naučili, jak formulovat informace o hotelu pro svatbu v pozvánce, informační kartě a svatebním webu.

Nemusíte kopírovat naše vzorové formulace, ale informace musí být stručné a snadno srozumitelné. A nakonec nezapomeňte uvést hosty na svůj web a uvést číslo, na které se mohou obrátit.