Jak dostat zápach ze sušičky? 7 snadných kroků!

Chcete vědět, jak dostat zápach ze sušičky? Bude následovat série kroků k vypnutí sušičky, odstranění lapače vláken, použití vysavače k ​​vyčištění jeho otvoru a vnějšku, použití octa jako deodorantu nebo přírodního čističe a vytírání vnějšku sušičky čistým & vlhký hadr.

Nezapomeňte otevřít dvířka sušičky, která vás přivítá vůní. Pokud to zapáchá, znamená to, že je s tím něco v nepořádku. Nemělo by to zapáchat, když je uvnitř týden ponecháno oblečení do tělocvičny nebo špinavé ponožky. Jde o to, že na tento problém existuje řešení.

Kroky k odstranění zápachu ze sušičky

Zajímá vás, jak dostat zápach ze sušičky? Při odstraňování zápachu ze sušičky postupujte podle následujících kroků:

Krok č. 1. Vypnutí sušičky

Sušičku úplně vypněte. Poté jej pro vaši bezpečnost odpojte.

Krok č. 2. Odstranění lapače vláken

Začněte odstraňovat lapač vláken ze sušičky. Odstraňte vlákna pomocí rukou. Využijte vakuum s použitím hadicového nástavce, který odstraní vlákna. Spusťte sifon pod tekoucí vodou, pokud není čistý. Použijte měkký kartáč, který odstraňuje odolné nečistoty. Odsuňte lapač vláken stranou a před vložením zpět jej nechte zcela vyschnout.

Krok č. 3. Pomocí vakua

Při čištění jeho otvoru použijte vysavač pomocí hadicového nástavce. Použijte svůj vysavač k efektivnějšímu a rychlejšímu odstranění nečistot.

Krok č. 4. Úklid celého prostoru

Během vysávání vyčistěte celý prostor pod sušičkou a dokonce i kolem ní. Zahrňte také větrací otvor sušičky. Tento krok dodržujte pravidelně, protože vlákna se v oblasti skrývají – čistěte okolí sušičky, aby se v malých prostorách nedržela nečistota.

Krok č. 5. Jít ven, vysát vnější větrací otvor sušičky

Jděte ven a vyčistěte vnější ventilační otvory sušičky. Nechte klapky potrubí volně se pohybovat. Zkontrolujte, zda nejsou nějaké úlomky, které způsobují překážku. Pokud tam uvíznou úlomky, podnikněte nějaké kroky. Zkontrolujte ventilační systém, zda nevykazuje možné známky opotřebení & roztržení.

Krok #6. Použití octa

Ocet je skutečně vynikající přírodní deodorant a čistič. Použijte jej v celém domě a uvidíte, že je čistý. Vezměte si čistý hadřík a namočte jej do bílého octa. Vyčistěte sušičku látkou. Otřete jej palec po centimetru, jak to pokračuje jak ke dveřím, tak k oblasti u pryžového těsnění. Naneste trochu octa a otírejte, dokud neuvidíte, že je čistý. Nechte dveře otevřené. A pak otevřete okno, aby vzduch mohl správně vyvětrat.

Krok č. 7. Vytírání vnějšího povrchu sušičky

Vnější povrch sušičky otřete vlhkým a čistým hadříkem. Nepoužívejte mokrý hadřík a nic, co by mohlo způsobit škrábance. Zkontrolujte vnější část sušičky. Ujistěte se, že nedojde k poškození v jiných oblastech.

Tipy, jak zabránit zápachu ze sušičky

Prevence je lepší řešení než léčba. Zabraňte tomu, aby se tento nepříjemný zápach znovu vrátil. Nechte sušičku dostatečně provětrat & pravidelně. Navíc nenechávejte mokré prádlo uvnitř sušičky. Před dalším použitím vyčistěte jeho lapač vláken. Pravidelně kontrolujte větrací otvor sušičky, zda neobsahuje nečistoty, nečistoty a poškození. Pokud ucítíte podivný nebo spálený zápach, sušičku okamžitě zastavte. Vyjměte prádlo a vyhledejte pomoc odborníků na opravy sušiček. Pokud jej nebudete používat, odpojte jej. Je také lepší používat méně druhů pracích prostředků. Použití nadměrného množství může na oděvu zanechat pouze zbytky, které podporují růst plísní a plísní. Použijte pouze malé množství, jak je uvedeno na obalu pracího prostředku. Možná si také budete chtít přečíst o tom, proč moje sušička voní.

Produkty k odstranění zápachu ze sušičky

Zde jsou produkty, které můžete použít k odstranění zápachu ze sušičky.

#1. Mýdlová voda

Mýdlová voda je jednoduchý a základní čistič, který potřebujete k dokončení práce. Pokud ucítíte slabý zápach, použijte k odstranění zápachu mýdlovou vodu. Nalijte horkou vodu do rozprašovače na láhve. Po kapkách přidejte saponát na nádobí nebo prací prostředek. Jemně protřepejte a roztok promíchejte. Nastříkejte těsnění a dvířka sušičky čističem. Poté všechny zbytky setřete. Poté hadřík opláchněte studenou vodou. Utřete ho uvnitř, aby po něm nezůstalo žádné mýdlo.

#2. Ocet

Odstraňte zbytky gumy nebo skvrnu ze sušičky vodou a mýdlem. Pokud problém nevyřeší, naneste malé množství octa nebo alkoholu. Nebo, pokud chcete, použijte led, abyste jej odstranili.

#3. Jedlá soda

Jedlá soda je dokonalým řešením pro alkalický prášek. Hluboce absorbuje hrozný zápach ze sušičky. Umístěte malé množství jedlé sody do vlhkého ručníku. Vložte ručník do stroje. Sušte jej nejnižším cyklem sušení. Počkejte, až odstraníte zbytky a pachy. Nasypte do oblečení trochu jedlé sody. Vykartáčujte je & přidejte toto oblečení do sušičky.

It’s A Wrap!

Nyní se pomocí výše uvedených kroků naučíte, jak dostat zápach ze sušičky. Ideální bude, když je budete sdílet s rodinou & přátelé. Postupujte podle diskutovaných tipů, abyste zabránili zápachu ze sušičky. A k odstranění zápachu používejte produkty, jako je ocet, jedlá soda a mýdlová voda! proč moje sušička páchne jako plyn a jak odstranit nepříjemné pachy.