Jak dlouho vydrží lepená kůže loveseat

Většina lidí, kteří se rozhodnou pro lepené kožené sedátko, tak činí proto, aby ušetřili peníze za vybavení. Lepená kůže není úplně stejná jako pravá kůže, ale má podobný vzhled. Jak dlouho ale lepená kůže vydrží?

Zatímco lepená kůže se často používá v nábytku, jen málo lidí si uvědomuje, jak se liší od pravé kůže. Sestavili jsme rychlou referenční příručku, která vám pomůže dozvědět se o ní více a jak o ni pečovat. Budeme se také zabývat nejčastěji kladenou a relevantní otázkou: jak dlouho vydrží lepená kožená sedačka.

Lepená kůže je tvořena zbytky z výroby pravé kůže. Je to praxe, která povzbuzuje lidi k opětovnému použití a recyklaci. Tyto zbytky jsou obvykle rozemlety výrobci.

Poté je přilepte k vláknitému podkladovému listu, který byl utěsněn polyuretanem. Kůže se v tomto stavu opracovává podstatně snadněji než jako surovina. Plech je poté vyleptán, aby se replikoval původní design zrna.

Rekonstituovaná nebo smíšená kůže jsou termíny používané k popisu lepené kůže. Obvykle tvoří pouze 20 % skutečné věci. Pokud lepený kožený materiál obsahuje méně než 20 % pravé kůže, označuje se jako umělá kůže nebo vinyl.

Autentická kůže vs. lepená kůže

Kombinovaná kožená sedačka je vynikající hodnotou pro ty, kteří právě začínají s novým domovem s omezeným rozpočtem. Nábytek z lepené kůže je levnější než nábytek z pravé kůže. Nicméně, lepené kožené loveseat dodává dotek stylu do domova.

Smutným faktem je, že nevydrží tak dlouho jako pravá kůže. Není předepisován lidem, kteří mají dýchací potíže. Poly povlaky vyrobené z nekvalitních materiálů mohou uvolňovat chemické výpary.

Vázaná kůže se skvěle obnovuje. Pokud se pokusíte loupání opravit, mějte na paměti, že loupání bude kolem náplasti pokračovat. Když lepený materiál začne degradovat, bude pokračovat bez ohledu na jakékoli opravy, které se pokusíte.

Bude jednodušší a méně nákladné jednoduše zlikvidovat svou lepenou koženou pohovku a koupit si novou. V debatě mezi lepenou kůží a pravou kůží vždy zvítězí pravá kůže. Pravá kůže je vyrobena z jednoho kusu zvířecí kůže.

Při opakovaném použití se neoddělí a vytvoří patinu, která mu dodává jeho výrazný lesk. Pravá kůže se také přizpůsobí vašemu tělu a úrovním pokojové teploty. Umožňuje vám dýchat a protahovat se při používání.

Životnost sedačky z pravé kůže se liší v závislosti na kvalitě kůže a vašem rozpočtu. Mají životnost 5 až 25 let. Péčí o ni prodloužíte životnost pravé kůže.

Co se stane, když se lepená kůže odlupuje?

V důsledku typického opotřebení se časem oloupe. To je způsobeno především rozpadem kožených částí, které byly slepeny dohromady. Také se odlupuje od podkladu.

Skvělé je, že existují metody, jak prodloužit životnost kůže. Za prvé, můžete to opravit koženou výplní nebo opravnou sadou. Můžete také často aplikovat kondicionér.

Co můžete udělat pro to, aby se lepená kůže neloupala.

Pravidelně nanášejte kondicionér na kůži. Pokud se vaše kůže začne loupat, zkuste použít sadu na opravu kůže (známou také jako kožená výplň). Pravidelně čistěte svou lepenou koženou sedačku.

Jak dlouho Bonded Leather vydrží Loveseat?

Lepená kůže zřejmě nevydrží tak dlouho jako pravá kůže. Vzhledem k tomu, že je vyrobena z drcených materiálů. Kliknutím sem se můžete dozvědět více o rozdílech mezi vrchní strukturou a lepenou kůží.

Při častém používání se časem zhorší. Například drť může přispívat k postupnému zhoršování kvality lepené kůže. Tělové oleje také odbarví povrch a oslabí spojení.

Situace se přirozeně liší od člověka k člověku. Některým lidem lepená kůže vydrží déle než jiným. Například, pokud máte psa, který žvýká vaše lepené kožené boty, nemůžete očekávat, že to vydrží.

Na druhou stranu vaše kožená sedací souprava vydrží, pokud ji budete používat jen jemně. To vše a přitom ušetříte značné množství peněz. Pokud uvažujete o nákupu kožené sedačky, je důležité vědět, co od tohoto materiálu očekávat.

Přestože má lepená kůže na první pohled atraktivní vzhled a na dotek, je notoricky krátká. Většina lepených kožených pohovek vydrží v průměru dva až tři roky. Je možné získat pět let ze své milostné sedačky, pokud je udržována v perfektním stavu.

Jak pečovat o lepenou kůži

Aby váš nábytek vydržel co nejdéle, je důležité, abyste se o něj neustále starali. Když na něm zpozorujete nahromaděné nečistoty, čistěte jej například pouze měkkým vlhkým hadříkem. Aby kůže zůstala neporušená, je také vyžadován kondicionér kůže.

Objekt také chraňte před přímým slunečním zářením a jakýmkoli zdrojem tepla, jako je krb nebo průduch topení. To je způsobeno skutečností, že teplo pouze vysušuje kůži. V důsledku toho se nakonec odloupne.

Pokud na něj něco polijete, okamžitě to ukliďte. To pomůže zabránit změně barvy, což je u tohoto typu látky pravidelný problém. Pro konečný dotek znovu otřete čistým suchým hadříkem.

Závěr

Těžko říct. Při správné péči však může kožená sedačka Bonded snadno vydržet 3 nebo 4 roky. . V důsledku toho nemá smysl se starat o to, jak dlouho lepená kůže vydrží.