Jak rozebrat dětský kočárek Trend

Tento článek vám ukáže, jak rozebrat dětský kočárek Baby Trend, abyste mohli cestovat bez jakýchkoli potíží!

Vím, jak je frustrující, když jste venku s dítětem, batole nebo malými dětmi v závěsu a potřebují jít na procházku. Nemůžete je jen tak někam vzít, protože je musíte bedlivě sledovat, protože by se mohli zatoulat.

Běžecký kočárek Baby Trend je dokonalým řešením!

Kroky při demontáži běžeckého kočárku Baby Trend

Krok 1. Vyhledejte šrouby držící na brzdovém obložení a vyjměte je. Odstraňte ze spodní části veškeré nálepky. Pokud nejsou k dispozici žádné nálepky, tento krok přeskočte.

Krok 2. Zatáhnutím za řídítka odhalíte, jak je kočárek sestaven s horním dílem, který lze vyjmout odstraněním alespoň jednoho šroubu poblíž místa, kde jste na řídítkách vytáhli (možná budete muset zvednout nohu).

Bude to vyžadovat určitou sílu, takže se ujistěte, že máte před sebou dostatek prostoru pro využití, než budete pokračovat!

Krok 3. Vyjměte všechny šrouby kolem dříve spojité kovové řady mezi dvěma kusy, které jsou nyní oddělené asi o palec nebo méně. Dávejte pozor, abyste při odšroubování šroubů neztratili žádné části.

Krok 4. Nyní byste měli být schopni sundat horní díl a ukázat, jak jsou všechny ostatní části propojeny, což vám usnadní pochopit, jak se mohou navzájem od sebe oddělit.

Krok 6. Vyjměte všechny konektory poblíž místa, kde jste dříve odstranili šroub, abyste odstranili další kovovou část, která byla oddělena od ostatních součástí.

Krok 7. V tomto bodě možná budete muset použít ruce (nebo klíč), ale snažte se nic nevnucovat, protože pokud se něco zasekne nebo zasekne, je pravděpodobně dobrý důvod !! Pokud je to nutné, odšroubujte další kusy, dokud vám nezůstane jen jeden konektor, který drží věci pohromadě – pak za něj jednoduše zatáhněte a současně prsty uvolněte, dokud se neodpojí.

Když vytáhnete konektor, všechny kusy by se měly oddělit, pokud byly správně sestaveny. Pokud ne, jednoduše opakujte kroky jeden až čtyři, abyste je znovu rozebrali a ujistili se, že jsou správně usazeni, než budete pokračovat v demontáži dětského kočárku na běhání.

Jak složíte běžecký kočárek Baby Trend Expedition?

Nejprve musíte zjistit, jak je kočárek složený. Poté můžete postupovat podle těchto kroků:

Krok 1. Zatlačte na uvolňovací tlačítko umístěné mezi oběma předními koly. To vám umožní sklopit řídítka běžeckého kočárku Baby Trend Expedition a zajistit je na místě současným zatažením směrem k hrudi.

Krok 2. Dále uchopte jedno kolo v době, která je vám nejblíže, a přitom ho co nejvíce přitáhněte k sobě, aby se všechna čtyři kola uvolnila ze zámků náprav (stejné pro druhou stranu). „Potom jednoduše zatlačte každé kolo zpět na osu, dokud nezapadne na místo.“

Poté rozložte držadla stisknutím uvolňovacích tlačítek na obou stranách řídítek běžeckého kočárku Baby Trend Expedition.

Dále zatáhněte za přední kolo, aby se úplně vysunulo, než to samé uděláte se zadními koly. “ -Nakonec otevřete skládací mechanismus Baby Trend Expedition zatažením za obě uvolňovací tlačítka ve středu zadního rámu a zatlačením dolů dokud nebude každá strana plochá proti zemi.

Jak složíte dvojitý běžecký kočárek Baby Trend?

Dvojitý běžecký kočárek Baby Trend se skládá do kompaktních rozměrů pro skladování a přepravu. Chcete -li složit dětský běžecký nebo běžecký kočárek, musíte nejprve dětskou vaničku odpojit stisknutím palců na obou stranách najednou palci, dokud se neuvolní z plastových páček na obou stranách pod dětskou vaničkou.

Dále vytáhněte jeden řemínek najednou a současně zatlačte oběma rukama dolů na přídržnou západku téhož řídítka (část, která trčí těsně pod místem, kde táhnete).

Jakmile to uděláte, spusťte každou z těchto rukojetí tak, aby byla plochá u jejího rámu. Dalším krokem je zopakovat tento proces znovu pro druhou stranu, než je složíte dohromady.

Jak otevřete Baby Trend?

Chcete -li kočárek rozložit, stačí zatáhnout za jednu z bočních držadel a oběma rukama zatlačit na přídržnou západku stejné rukojeti.

Chcete -li jej opět zavřít, vložte prsty mezi kovový rám a plastový kloub (nahoře poblíž místa, kde se držíte), poté je nakloňte, aby na několik sekund spočívaly společně na svém kloubu a poté je uvolněte.

Nyní uchopte další část, abyste se ujistili, že je vše správně zarovnáno, a táhněte každou stranu směrem k sobě, dokud obě strany nezapadnou na místo.

Nakonec stiskněte tyto dva zámky na obou koncích současně dolů, než se pokusíte zkontrolovat, zda je třeba něco upravit, a to tak, že zatlačíte všechny čtyři rohy od sebe nebo je zatáhnete směrem k sobě, abyste se ujistili, že jsou všechny zcela zarovnané.