Jak dát boty do sušičky? 5 snadných kroků!

Zkoušíte hledat, jak dát boty do sušičky? Upravte teplotu na sušičce; je jemný, bez tepla nebo nízký, než začnete boty sušit. Pokud boty sušíte na lisu na trvalou, vysokou nebo střední, zničí je. Během procesu sušení zkontrolujte boty, abyste se ujistili, že spodky bot nepraskají. Taky si říkáte, že sušení bot je bezpečné?

Odpovědí tedy je, že pokud sušíte boty pomocí cenných metod a technik, pak je sušení bot bezpečné. Riskujete však poškození sušičky a obuvi, pokud to neuděláte správně.

Ano, přátelé, všechno je pravda o sušení bot. Zmínili jsme ale všechny kroky, které vám pomohou boty vysušit, aniž byste je poškodili. Abyste pochopili, přečtěte si pozorně článek. Podívejme se podrobně na to, jak dát boty do sušičky!

Kroky, jak dát boty do sušičky

Spíše než čekat, až boty uschnou nebo mít vlhké boty, je lepší dát boty na 1-2 minuty do sušičky. Zavažte tkaničky bot a zavěste je dvířky sušičky. Ujistěte se, že vaše boty nejsou vyrobeny ze semiše nebo kůže. Bota vyrobená ze zvířecí tkaniny se při sušení snadno poškodí. Při vkládání obuvi do sušičky je třeba dodržovat několik opatření a upozornění. Zde vám dáváme odpověď na to, jak dát boty do sušičky. Níže jsme pro vás navrhli několik kroků.

Krok č. 1. Zkontrolujte štítek na botě

Na botě najdete štítek, který obvykle poskytuje podrobnosti, jako jsou velikosti bot, materiál, ze kterého jsou boty vyrobeny, původní název společnosti a mnoho dalších. Pokud nerozumíte tomu, co byste měli zkontrolovat, nebojte se, ve vaší botě je znak ve tvaru čtverce; jen to prohledejte uvnitř. Pokud ve čtverci najdete kruh, můžete si boty vysušit. Ale pokud je uvnitř smyčky X, znamená to, že vaše boty nemohou sušit v sušičce. Specifické štítky jdou ještě o krok dále a zahrnují kruh, který má uvnitř čtverce tečku, což ukazuje, že boty můžete sušit, ale teplota musí být nízká. Nedělejte si starosti, pokud uvnitř boty nenajdete žádný štítek. Níže je uveden seznam textilií obuvi, které mohou být suché nebo ne.

Krok č. 2. Sušte pouze boty z plátna, bavlny nebo polyesteru

Zkontrolujte tkaninu svých bot, pokud nemůžete najít štítek s údržbou nebo pokud je pryč. Pokud jsou boty vyrobeny z plátna, bavlny, polyesteru nebo nylonu, pravděpodobně je můžete sušit v sušičce. Sušení bot vyrobených ze zvířecí tkaniny, jako je semiš nebo kůže, v pračce vysuší materiál a způsobí jeho lámání. Boty obsahující flitry nebo jiné ozdoby by se neměly sušit, protože by mohly sklouznout.

Krok č. 3. Naplňte sušičku ručníky

Nechcete, aby se vaše boty v sušičce převalovaly, aby se vaše boty v sušičce nezkroutily a také aby byla sušička chráněna. Vložte malé a velké ručníky do sušičky. To pomáhá absorbovat vaše boty a udržuje boty v jejich vycpávkové poloze. Také můžete do bot nacpat malé hadříky, které usnadňují sušení a zabrání tomu, aby se vaše boty srazily při jízdě na kole; je to vynikající. Jako náhražka poslouží drobnosti jako kapesníčky, ponožky, nebo třeba šátky. Možná si také budete chtít přečíst o tom, jak ze sušičky vytěžit maximum.

Krok č. 4. Zavěste boty za dvířka sušičky

Spojte své tkaničky a dejte je blízko k sobě. Pomocí obou malých tkaniček pevně zavázaných vytvořte uzel, který botu zajistí. Zavěste boty za tkaničky a dobře je přehoďte přes kliku, aby zůstaly v teple. Toho lze dosáhnout pomocí sušičky s horním nebo předním plněním. Pokračujte v uchopování tkaniček a zavřením dvířek, aby zůstaly nastavené. Umístěte tkaničky přesně tam, kde je uzel za vaší sušičkou. Když sušičku zapnete, ochrání také boty před sklouznutím dovnitř. Sušičky s nejnovějšími modely mají věšák na boty, do kterého můžete osušit mokré boty.

Krok č. 5. Nastavte časovač sušičky

Nastavte sušičku na nastavení rychlého ohřevu. Když to není možné, nastavte stroj na nejnižší nastavení. Možná nebudete chtít boty přesušit nebo přehřát, protože existuje možnost smrštění tvarů během cyklu odstřeďování. Stroj může mít 60minutové automatické nastavení. Nicméně se doporučuje, abyste si boty během cyklu po 10-15 minutách prohlédli. Po hodině se sušička zastaví a vy můžete boty opatrně vyndat.

It’s A Wrap!

Konečně jste věděli, jak dát boty do sušičky. Doufáme, že po přečtení tohoto článku snadno porozumíte. Výše jsme krok za krokem vysvětlili podrobnosti pro sušení obuvi bez poškození obuvi a sušiček. Není dobrý nápad sušit boty ze zvířecího materiálu. Buďte opatrní, když začnete boty sušit, protože někdy může dojít k poškození obuvi. Děkujeme, přátelé, že jste s námi! jak vyčistit žvýkačku ze sušičky a jak ze sušičky dostat pastelky.