Jak darovat peníze jako svatební dar kreativní způsoby

Můžete vyzkoušet tři zábavné nápady, jak darovat hotovost jako kreativní svatební dar. Namísto toho, abyste manželům předali papírové bankovky, abyste dali peníze jako svatební dar, zvažte oblékání hotovosti jinak, abyste se odlišili od ostatních hostů.

Snoubenci nepochybně ocení, že jste s jejich svatebním darem mysleli. Ale pokud si myslíte, že šeky jsou bezpečnější než hotovost, můžete si také přečíst, jak napsat šek na svatbu.

Jak darovat hotovost jako svatební dar: 3 jedinečné a kreativní způsoby, jak darovat peněžní dary na svatbu

  • Proveďte velkou kontrolu

Jedinečný způsob, jak dát peníze páru, který se chystá vzít, je vyřízení velkého šeku. Vzpomeňte si na nové prezentační šeky vydávané na herních výstavách a dokonce s nimi můžete být kreativní, jak chcete.

Musíte však zvážit svou blízkost k páru a pokud se cítíte dobře, že ostatní lidé vidí částku, kterou jim dáte. Někdo by mohl namítnout, že je to nevkusné a trapné na straně dárce i příjemce.

Bez ohledu na to, stále dáváte páru peníze jako svatební dar s opravdovými úmysly. Nadrozměrný šek na novinku jistě zanechá stopu, pokud k nim máte humorný vztah.

  • Peněžní dary ve formě potravin

Pokud chcete být extra kreativní, když dáváte peníze jako svatební dar, zvažte jejich přeměnu na jídlo nebo použití jedlých nádob na peníze. Pokud jsou například oba dva milovníci sladkého, můžete bankovky předložit jako bonbóny tak, že je zabalíte do barevného papíru a stuh.

Pokud se koná večírek, můžete také použít krabici od pizzy na papírové bankovky s mincemi jako „polevy“. Může to být zábavné překvapení, pokud s párem večeříte a podává se pizza za peníze.

Konečně, peněžní dary mohou být prezentovány zavádějícím způsobem. Páru lze například naservírovat dort, ze kterého mohou vytáhnout vrchní část dortu a odhalit pruh papírových bankovek.

  • Dávejte peníze jako rostlina

Některé rostliny jsou oblíbenými svatebními dary, ale věděli jste, že je můžete použít i jako nápad na peněžní dárek? Myslete prosím na rostlinu nebo strom v sezóně a použijte je jako nádobu na hotovostní účty.

Můžete například vytvořit několik mini borovic se skládacími bankovkami a prezentovat je jako mini stromeček páru. To je samozřejmě perfektní, pokud máte rádi umění a řemesla.

Další možností je najít malou pokojovou rostlinu, kde můžete připevnit peníze. Opět buďte kreativní se skládáním a umístěním peněžních dárků, aby vypadaly jako listy.

Jaký je nejlepší způsob, jak darovat peníze na svatbu?

  • S kartou

Ti, kteří při dávání peněz jako svatební dar preferují nenápadnější přístup, jdou jednoduchou cestou a vloží bankovky do pěkné obálky.

Poté páru napište krátkou a sladkou zprávu, aby byl svatební dárek osobnější. Nemusíte vysvětlovat, proč dáváte částku v obálce, ale místo toho se soustřeďte na to, abyste páru přáli štěstí.

  • Přes manželskou pokladnu

Většina párů dnes místo registru dárků používá pokladnu. To je nejlepší způsob, jak dát peníze jako svatební dar, protože je to bezpečné a přímé.

A pokud jste zvědaví, zde je kolik dát za svatební dar. Poznámka: nabídnout něco, co můžete pohodlně dát, aniž by to ovlivnilo vaše finance.

  • Peněžité dárky s překvapením

Cílové svatby a některé typy svateb mají týdenní oslavu vedoucí k obřadu o víkendu. Toto je ideální příležitost zvážit překvapivé peněžní dary nebo peníze poskytnuté v různých časech.

Pokud se obáváte, že by se to mohlo převést na něco nevkusného nebo že se předvádíte, můžete peněžní dárky zamaskovat. Například dejte páru různé láhve vína a instruujte je, aby otevřeli každou láhev při určitém milníku manželství.

  • Charitativní dary

Jedinečný způsob, jak dát peníze, není ve formě směnek nebo šeků. Místo toho zvažte darování charitativní organizaci nebo organizaci blízké věci páru.

Můžete darovat jménem manželského páru a někteří dokonce raději nedávají peněžní dary ani žádné dárky. Podívejte se na jejich svatební web, kde najdete odkazy na charitativní organizace, které obhajují.

Můžete se také seznámit s hlavními charitativními organizacemi, kterým můžete přispět.

  • Ve formě akcií a dluhopisů

Místo přemýšlení o tom, jak darovat svatební hotovost ve formě, proč ne darovat pár ve formě akcií a dluhopisů. Pokud jste rodič nevěsty nebo ženicha, dluhopisy a akcie mohou být investicí pro novomanžele.

Tyto dárky mohou manželé v budoucnu využít i pro své děti. Ověřte si společnosti, které vám pomohou převést vzájemné dluhopisy. Jen se ujistěte, že pár dobře vzděláte, abyste zajistili, že jim tyto investice v průběhu let pomohou.

Závěr

A to je vše! Chcete-li rekapitulovat, jak dát peníze jako kreativní svatební dar, zvažte nový šek, jídlo nebo rostlinu, aby byly peněžní dary jedinečnější.

Mezi další příklady patří charitativní dary a dluhopisy, pokud nechcete dávat hotovost nebo používat registr páru. Doufáme, že to bylo užitečné; dejte nám vědět, který se vám nejvíce líbí.