Jakému věku dítěte je Hello Baby Book vhodná? Tipy

Do jakého věku dítěte je hello baby book vhodná? Na tuto otázku neexistuje definitivní odpověď, protože závisí na zájmech dítěte a úrovni čtení.

Většina rodičů však zjistí, že ahoj baby jsou vhodné pro děti ve věku od dvou do čtyř let.

Knihy Hello baby jsou pro malé děti skvělým způsobem, jak se dozvědět o světě kolem sebe. Díky barevným obrázkům a jednoduchému textu v těchto knihách jsou ideální pro začínající čtenáře.

Knihy hello baby se navíc často zaměřují na témata, která zajímají batolata a předškoláky, jako jsou zvířata, barvy, počítání a ABC.

Pokud hledáte zábavný a vzdělávací dárek pro batole nebo předškoláka, určitě se podívejte na hello baby books! Tyto poutavé tituly zajisté zabaví malé děti, zatímco se učí.

Barevné obrázky a jednoduchý text v knížkách hello baby z nich dělají perfektní pro začínající čtenáře. Knihy hello baby se navíc často zaměřují na témata, která zajímají batolata a předškoláky, jako jsou zvířata, barvy, počítání a ABC.

Pokud hledáte zábavný a vzdělávací dárek pro batole nebo předškoláka, určitě se podívejte na Hello Baby Books! Tyto poutavé tituly zajisté zabaví malé děti, zatímco se učí.

Co vkládáte do dětského sešitu?

To je otázka, kterou si klade mnoho nových rodičů. Neexistují žádná tvrdá a rychlá pravidla o tom, co vložit do dětského zápisníku. Existuje však několik obecných zásad, kterými se můžete řídit.

Nejprve budete chtít uvést některé základní informace o vašem dítěti. To může zahrnovat jejich jméno, datum narození, váhu a délku. Můžete také přidat obrázek otisků nohou nebo rukou vašeho dítěte.

Dále budete chtít zdokumentovat všechny zvláštní okamžiky v životě vašeho dítěte. To může zahrnovat jejich první kroky, první slova a první jízdu na kole. Budete také chtít zahrnout obrázky z narozeninových oslav a svátků.

Nakonec budete chtít do sešitu přidat osobní doteky svého dítěte. To může zahrnovat kresby, básně a texty písní. Můžete také zahrnout útržky vstupenek a další suvenýry ze zvláštních příležitostí.

Jak sestavit látkovou knihu

Jedním ze způsobů, jak vyrobit látkovou knihu, je ustřihnout dva kusy látky ve tvaru knihy. Dále budete muset sešít dva kusy látky dohromady.

Jakmile to uděláte, budete muset knihu vycpat vatelínem. Nakonec budete muset ručně sešít otvor knihy zavřený.

Dalším způsobem, jak vyrobit látkovou knihu, je použít staré tričko. K tomu budete muset nejprve odstřihnout rukávy košile a poté vystřihnout zadní výstřih.

Dále budete muset přehnout spodní lem košile a přišít jej. Jakmile to uděláte, budete muset košili otočit pravou stranou ven a vyplnit ji vatelínem. Nakonec budete muset ručně sešít otvor knihy zavřený.

Látkovou dětskou knížku můžete vyrobit také pomocí starého kusu látky. K tomu budete muset nejprve vystřihnout dva kusy látky ve tvaru knihy.

Dále budete muset sešít dva kusy látky dohromady. Jakmile to uděláte, budete muset látku otočit pravou stranou ven a vyplnit ji vatelínem. Nakonec budete muset ručně sešít otvor knihy zavřený.

Jak si vyrobím plátěný sešit?

K výrobě plátěného sešitu budete potřebovat:

– Kus lněné látky o rozměrech alespoň 20×30 palců

– Šicí stroj a nitě

– Nůžky

– Pravítko nebo rovná hrana

– Tužka

– Žehlička a žehlicí prkno

– Jehla a odpovídající nit

volitelný:

– Knoflíky na ozdobu

– Ozdobné lemování (stužka, krajka atd.)

Ustřihněte látku na míru 20×30 palců. Pokud je vaše látka užší než 30 palců, můžete ji rozříznout na polovinu, takže každý kus měří 20 x 15 palců. Vznikne tak menší notebook, který lze snadno přenášet. Pokud však používáte plátěnou látku vyšší gramáže nebo chcete-li větší sešit, můžete látku nechat vcelku.

Přeložte látku na polovinu tak, aby měřila 20 x 15 palců se špatnou stranou látky směrem ven. Pokud má vaše látka již tuto velikost, tento krok přeskočte. Látku vyžehlete tak, aby byla pěkná a plochá.

Pomocí pravítka nebo rovného okraje nakreslete čáru podél středu dlouhé strany látky (15palcová strana). Toto bude páteř vašeho notebooku. Šijte podél této linie pomocí šicího stroje nastaveného na rovný steh. Začněte v horní části hřbetu a šijte dolů, ujistěte se, že prošíváte na obou koncích.

Nyní vytvoříte stránky pro váš notebook. Na špatné straně látky změřte a označte čáry každé čtyři palce. Toto budou záhyby pro vaše stránky. Šijte podél každé čáry a ujistěte se, že zadní steh na obou koncích.

Přeložte látku na každé lince tak, aby vytvořila záhyb na harmoniku. Jakmile jsou všechny záhyby na svém místě, přežehlete je, aby byly pěkné a ploché.

Pomocí jehly a nitě ušijte průběžný steh podél horního a spodního okraje hřbetu (dlouhá strana sešitu). To pomůže udržet všechny stránky na svém místě. Tento šev můžete také přidat knoflíky nebo jiné ozdoby, pokud chcete.