Jak berou vaše vejce k darování? 3 snadné kroky!

Jak berou vaše vajíčka k darování? Když někdo, koho znáte, chce dítě, i když nemá svá vajíčka, aby se oplodnila jedna v druhé, nalezení dárce je jen jedním z mála způsobů, jak mít dítě. I když, jak nebo jaký proces udělají, aby toho dosáhli? Více se o tom dozvíme, až nyní budeme na toto téma diskutovat.

I když existuje způsob, jak toho dosáhnout, rozhodně to není vůbec bezplatné. Platíte dárci za službu, kterou vám nabídl. Ano, není to tak levné, ale dá se to zvládnout, pokud máte chuť založit rodinu dříve. Vezměte na vědomí, že špatná kvalita vajec vede k menším šancím.

Vzhledem k tomu, že sociální média byla v průběhu let virální, mnoho lidí je ochotno dělat věci, aby vydělali peníze. Tímto způsobem můžete najít dárce opravdu rychle, pokud jsou připraveni být jedním. Jediný problém je, jak byste to udělali. Nebojte se; dnes se dozvíme o tom, jak berou vajíčka k darování. Zkuste s námi zůstat o něco déle, abyste se dozvěděli více o tématu, které dnes probereme v tomto článku. Můžete se také naučit a hlouběji se podívat na to, jak nebo jaké to je, když se proces provádí. Bez ohledu na to pokračujme v diskusi na toto téma, abyste se mohli učit při čtení.

Kroky, jak berou vajíčka k darování

Jak berou vaše vajíčka k darování? Některé jsou zvědavé, jiné ne, ale dnes se naučíme, jak budou provádět proces, který vám bude proveden, aniž by vám to uškodilo. Toto jsou kroky, abyste si mohli udělat představu:

Krok č. 1. Dárkyně vajíček bude dostávat hormonální injekci

Jak tedy darování vajíček funguje? Pokud nevíte, jak vaječné buňky fungují, žena přirozeně uvolňuje jedno vajíčko za měsíc, což nějakou dobu potrvá, než v něco dozraje. I když s pomocí hormonální injekce může vyvinout více vajíček ve stejnou dobu přímo na stejném místě. To bude zásadní, co je třeba v procesu udělat. Lékař ji pak nechá chvíli odpočívat; dozrání vajíček bude trvat minuty nebo hodiny, ale nebojte se, nebude to trvat dny, což znamená, že proces můžete dokončit ihned, jakmile budete mít vše připraveno. Jakmile vajíčka plně dozrají a jsou připravena k odběru, lékař sestaví plán během několika dní.

Uvědomte si, že přenosový cyklus má dva procesy: čerstvý přenos a zmrazený přenos. Mražené se běžně používá, pokud je dříve než vy dárce, který nabídl svá vajíčka. Zatímco pokud jde o nový přenosový cyklus, oba jsou synchronizovány pomocí léků. Obojí lze bezpečně provést.

Krok č. 2. Uvedení dárce pod sedaci

Nyní, když bylo shromáždění provedeno dříve, nastal čas, abyste dárce podali sedativum. V tomto procesu bude její lékař používat jehlu vedenou ultrazvukem vloženou do každého ze zralých folikulů, takže během procesu získá všechna vajíčka. To bude nějakou dobu trvat.

Po dokončení se laboratoř pokusí shromáždit nebo oplodnit několik vajíček najednou v jiné laboratoři s partnerem příjemce nebo zákazníka a jeho spermatem. Pokud ne, pak se pro proces použije sperma vybraného dárce. To je to, co nazýváte IVF nebo nejčastěji známé jako oplodnění in vitro. je populární. Proces bude nějakou dobu trvat, než se zjistí, zda jsou vajíčka i spermie kompatibilní. Pamatujte, že ve věku 37 let se kvalita vašich vajíček nebo spermií začíná snižovat, což vám dává menší šanci mít dítě. Od toho věku už to bude těžké produkovat. Stále však existuje malá šance. Vědět, jak dlouhý je proces darování vajíček.

Krok č. 3. Zpracování/finalizace převodu

Jako poslední krok budete muset chvíli počkat, abyste viděli, zda bude proces úspěšný nebo ne. Proč? Embryo bude přeneseno do dělohy příjemce, jakmile vajíčko plně dozraje nebo bude oplodněno. Nebude to náročné, ale bude to nějakou dobu trvat, než si na to zvyknete, pokud jste v tom nový. Pokud bude úspěšná, pak se embryo implantované do dělohy spojí s děložní výstelkou a začne se vyvíjet v dítě. Mělo by být dostatečně zdravé, protože lékaři budou kontrolovat vaše bříško, jakmile bude proces důkladně proveden, aby byl úspěšný. Zde je postup darování vajíček pro příjemce.

It’s A Wrap!

Jak berou vaše vajíčka k darování? Nyní, když máte představu o tom, jak berou vaše vajíčka k darování, alespoň zjistíte, zda je to bolestivé nebo ne. Doufám, že jste získali nějaké termíny, které můžete použít, a poučení pro usnadnění procesu. Tímto způsobem se nebudete děsit představy, že to uslyšíte. Pokud máte zájem o darování vajíček, můžete se podívat, co to darování vajíček znamená; to vám může pomoci lépe nahlédnout do darování vajíček.