Co si vzít na chladnou svatbu venku: Nejlepší oblečení

Pokud chcete vědět, co si vzít na chladnou venkovní svatbu, zvažte těchto pět tipů pro oblečení svatebního hosta. Zahřejí vás, ale na svatbu také zůstanete formální.

A když už jsme u chladných období, můžete si také přečíst o tom, co si vzít na zimní svatbu. Projděte si prosím náš blog, kde najdete různé nápady na oblečení pro různá místa svatby.

Co si obléct na chladnou venkovní svatbu: Nápady na oblečení pro svatební hosty

Oblečky s rukávy

Pokud se účastníte studené venkovní svatby, oblečení s dlouhými rukávy vám pomůže zůstat během obřadu v pohodlí. Vzpomeňte si na šaty nebo halenky s dlouhým rukávem pro ženské hosty nebo košili s dlouhým rukávem na knoflíky pro mužské hosty.

Na oblečení pro hosty s rukávy je fantastické, že jsou použitelné, i když není velká zima. Takže například podzimní svatby mohou být chladné, ale ne tak chladné jako zimní svatby.

Takže pokud jste hostem na podzimní svatbě pod širým nebem nebo se obřad koná u moře se silným vánkem, můžete zůstat v pohodlí s oblečením s rukávy. Navíc vám nebude příliš horko, protože oblečení nevrstvíte.

Materiál vhodný na zimní svatební úbor

Kromě samotného stylu oblečení vás na chladné venkovní svatbě zahřejí i látky a materiály vašeho oblečení. Takže místo lehkých a prodyšných látek chcete něco teplého a těžkého.

Zvažte šaty nebo oblek vyrobený ze sametu, nylonu, konopné vlny, flanelu nebo fleecu. Můžete také zvážit oblečení s více vrstvami, takže nemusíte nosit další kus oblečení přes oblečení pro svatební hosty.

Pohodlné barvy pro venkovní svatbu

Víte, že některé barvy lépe udrží teplo? Proto si chcete vybrat barvy, které vás udrží v teple na venkovní svatbě.

Myslete na syté a tmavé tóny, jako je černá, námořnická modrá, vínová, nebo dokonce šperky jako smaragd pro váš outfit. Ale samozřejmě nezapomeňte, že se účastníte svatby a stále se musíte řídit tématem uvedeným na pozvánce.

Nechcete také vyčnívat nebo nosit stejnou barvu jako svatební hostina. A konečně, některé tmavé barvy nebudou vhodné, pokud se venkovní svatba koná ráno nebo odpoledne.

Abyste se jim vyhnuli, zde jsou barvy, které byste na svatbu neměli nosit.

Spodní prádlo k nošení

Spodní prádlo, které budete nosit k oblečení pro svatební hosty, vám také může pomoci zůstat na chladné venkovní svatbě v pohodlí. Můžete si například vzít konkrétní šaty, ale jsou příliš krátké a na venkovní svatební místo by vám byla zima.

Řešením by byly jednobarevné punčochové kalhoty s fuzzy materiálem pod nimi. Na druhou stranu, mužští hosté mohou pod společenské kalhoty nosit dlouhé spodní prádlo podobné punčocháčům.

Přikrytí oděvu svatebního hosta

Nejrychlejším a nejstylovějším způsobem, jak se udržet v teple na svatbě pod širým nebem, je nošení zahalek přes oblečení. Mohou také zvýšit formálnost vašeho oděvu, ideální pro svatby v černé kravatě.

Vzpomeňte si na tmavé kabáty, blejzry nebo bundy vyrobené z hustých a nadýchaných materiálů. Kabát se bude dobře kombinovat s overalem pro ženské hosty, zatímco pro muže existují různé styly bund, které se budou hodit k různým svatebním tématům.

Jak se mám oblékat na venkovní zimní svatbu?

Zatímco zima není nejoblíbenější sezónou pro svatby pod širým nebem, stále více párů má představu zimní svatby v říši divů. Budou mít svůj obřad venku a využijí nádherné bílé pozadí.

Jak bylo řečeno, co by si měl host vzít na venkovní zimní svatbu?

Zkontrolujte svatební pozvánku

I když byste se měli rozhodnout pro teplé oblečení, nechcete na svatbě vypadat nepatřičně. Dodržujte dress code uvedený na svatební pozvánce.

Vyzkoušejte následující návrhy a podle toho se oblékněte nebo oblečte:

  • Venkovní zimní svatba s černou kravatou: smoking vyrobený z teplých materiálů, tmavé šaty s dlouhým rukávem a délkou až po zem
  • Poloformální zimní svatba pod širým nebem: blejzr a košile s knoflíky, halenka a sukně s punčochami a sakem
  • Neformální zimní svatba: tvídová bunda a džínovina, kombinéza a kabát

Upravte podle počasí a místa

Bude se venkovní zimní svatba konat v den, který má být nejchladnější v měsíci? Je venkovní umístění zcela otevřený prostor?

I když počítejte s tím, že zimní svatba bude chladná, materiály oblečení, vrstvy a barvy můžete upravit podle místa konání a termínu svatby. Můžete například uniknout s šátkem nebo si možná budete muset přinést různé přikrývky.

Co nosíte na neformální zimní svatbu?

Stejně jako na každé jiné svatbě si stále chcete zachovat formálnost jako základní etiketu pro hosty. Takže pro ležérní zimní svatební oblečení může být vítaná džínovina, ale místo roztrhaných džín zvolte obyčejné a tmavé džíny.

A pokud máte na sobě sako nebo jakýkoli přehoz, neměl by mít žádný grafický potisk ani slovo. Pak si vyberte elegantní boty, abyste nevypadali, že jdete na tematickou párty.

Závěr

A to je vše! Chcete-li rekapitulovat, co si vzít na chladnou venkovní svatbu, zvažte dlouhé rukávy, teplé látky, tmavé barvy, správné spodní prádlo a něco na vrstvení vašeho oblečení.

Stále chcete dodržovat svatební dress code, takže dbejte na své celkové oblečení. Doufáme, že vám tyto tipy pomohou; dejte nám níže vědět, co si obléknete na venkovní chladnou svatbu.