Co si obléct na svatbu na ranči: Nápady na oblečení na ranči

Pokud si nejste jisti, co si obléknout na svatbu na ranči, zvažte tři věci, abyste vytvořili několik outfitů, které můžete jako svatební host vyzkoušet. Probereme také pravidla oblékání, jako je luxusní ranč a ranč formální, abychom vás seznámili, pokud je svatební pozvánka zmiňuje.

Můžete si také přečíst, co nosit na svatbu ve stodole pro další reference. Náš blog má v případě potřeby mnoho průvodců oblečením pro venkovní a rustikální svatby.

Co si obléct na svatbu na ranči: Průvodce oblečením pro svatební hosty

Zkontrolujte kód svatebního oblečení

Stejně jako na každé jiné svatbě musí oblečení hosta vždy odpovídat dress code požadovanému na svatební pozvánce. Nepředpokládejte, že svatba na ranči bude semi-formální nebo neformální, protože pár může stále preferovat formální svatbu.

Z dress code by mělo být snadné vytvořit oblečení pro hosty, které bude pohodlné i na svatební hostinu na ranči. Místo večerních šatů a černého obleku se můžete například rozhodnout pro midi šaty nebo světlý oblek na formální svatbu na ranči.

Pokud je svatba na ranči semi-formální, vzory a lehké látky budou vhodné pro mužské i ženské hosty. Muži mohou také ztratit kravatu nebo motýlka a ženy mohou nosit boty na podpatku, aby se snadno procházely.

Zvažte pohodlí rančového oblečení

Účast na svatbě na ranči znamená, že musíte mít oblečení vhodné pro venkovní místo. To znamená volit prodyšné látky pro muže i ženy, zvláště když se oblékáte do vrstev, jako jsou kabáty a bundy.

Některé rančové svatby mohou také povolit džíny, ale nezapomeňte si vybrat něco obyčejného a tmavého, abyste zachovali určitou formálnost. A pokud jde o boty, ženy se mohou rozhodnout pro ploché boty a kozačky, zatímco některé jednoduché elegantní tenisky by také měly vypadat dobře, když jsou hezky upraveny pro muže.

Chcete-li si zapamatovat další tipy při oblékání na svatbu na ranči, pamatujte na střih a délku vašeho oblečení. I když byste neměli nosit šortky, vyhněte se dlouhým šatům, které se mohou na ranči zachytit.

Znáte vhodnou barvu svatebního oblečení

Vhodné svatební oblečení pro svatbu na ranči by zahrnovalo výběr správné palety barev. Pokud zavřete oči a představíte si rustikální svatbu, barvy, které vás napadnou, se hodí i na svatbu na ranči.

Mezi tyto barvy patří hnědá, modrá, zelená a dokonce i červená. Samozřejmě můžete nosit světlé barvy a pastely, ale tmavší, neutrální a zemité tóny vypadají na rančovou svatbu jako vhodné.

Pokud dáváte přednost, vzory, pruhy, květiny nebo pléd budou také vypadat přijatelně pro rančového svatebního hosta. Jen se vyvarujte nošení stejných barev nebo vzorů jako na svatební hostině.

Co je ranč formální?

Je v pozvánce na svatbu na ranči zmíněno formální oblečení na ranči? Pak se můžete inspirovat doslovným významem tohoto dress code pro váš outfit.

Některé outfity svatebních hostů kombinují elegantní kousky oblečení s rustikálními nebo venkovskými vlivy. Vzpomeňte si na tmavé džíny, vesty, blejzry nebo jednoduchou košili s kovbojskými botami.

Pro ženy to mohou být i kovbojské boty a jednoduché áčkové šaty s krajkou nebo něco vhodného na venkov. Hlavním úkolem je vypadat stále vhodně pro svatbu a využít místo ranče a téma země.

Co je Fancy Ranch Attire?

Dalším unikátním dress codem, se kterým se můžete setkat u rančových svateb, je luxusní rančové oblečení. Opět by mělo být snadné vědět, co si vzít na sebe, protože jde v podstatě o poloformální událost s rustikálními a venkovskými vlivy podobnými formálnímu ranči.

Můžete zvážit elegantní oblečení s potisky jako gingham nebo pléd. Ženy mohou také zvážit kombinézy a muži v košili a kalhotách s knoflíky.

V případě pochybností se můžete vždy zeptat páru nebo kohokoli ze svatební party na oblečení, které si plánujete vzít. Pamatujte, že je to stále svatba, ale neměli byste se také příliš oblékat jako svatební host.

Co je západní formální oblečení?

Vědět, co si obléknout na svatbu na ranči se západním formálním dress codem, může být matoucí. Západní oblečení zahrnuje džíny a kovbojské boty, ale nespadají do kategorie formálního oblečení.

Zeptejte se proto snoubenců, co tím mysleli, nebo se oblékněte do západních svatebních outfitů. Například jednoduché bílé šaty a kovbojské boty pro ženské hosty mohou být oblečeny šátkem nebo bundou.

Džíny a kozačky pro muže se pak dají kombinovat s vestou a košilí na knoflíky, aby to bylo formálnější. Zde je to, co nosit na západní svatbu, pro více příkladů.

Je v pořádku nosit na svatbě kovbojské boty?

Je v pořádku nosit na svatbě kovbojské boty, pokud má venkovské, rustikální nebo západní téma. Ty držené ve stodolách, rančích a pouštích jsou také vhodné pro kovbojské boty.

Pamatujte však na dress code, protože některé svatby mohou stále preferovat formální dress code. Také nechcete vyčnívat z davu a být jediným, kdo nosí kovbojské boty.

Závěr

Pomohl vám tento průvodce oblečením? Zjistili jsme, co si obléct na rančovou svatbu, která by měla dodržovat dress code, je pohodlná do prostředí ranče a navíc barevně ladí.

Buďte připraveni na jedinečné kódy oblékání, jako je ranč formální, luxusní ranč a také západní formální. A pokud máte nějaké nápady, o které se chcete podělit, níže zanechte návrhy oblečení pro hosty!