Co si obléct na podzimní svatbu pod širým nebem: Nápady na oblečení

Je snadné vědět, co si obléknout na podzimní venkovní svatbu jako svatební host, když si zkontrolujete dress code a místo svatby na svatební pozvánce. V tomto článku vám pomůžeme vytvořit to nejlepší oblečení pro podzimní venkovní svatbu, ať už se koná v přírodním parku, městském prostředí nebo na pláži.

Mělo by být snadné rozhodnout se pro oblečení na říjnovou podzimní svatbu, protože víte, co můžete očekávat s počasím a živly. A pokud chcete další tipy na oblékání na venkovní svatbu, zde je to, co si vzít na venkovní neformální svatbu.

Co se obléknout na podzimní svatbu venku

Podzimní svatby v přírodě

Většina podzimních venkovních svateb se koná v přírodní rezervaci nebo parku, aby se využily podzimní barvy v okolí. A pokud jste hostem v jednom, můžete pro svůj outfit zvážit stejné podzimní barvy země v teplých tónech, zelené a hnědé.

Vzhledem k tomu, že počasí bude větrné, mužští hosté se mohou rozhodnout pro kabáty a bundy, zatímco ženy mohou nosit šaty s dlouhými rukávy nebo dokonce zahrnout punčochové kalhoty pro větší teplo. Odtud si můžete obléknout svůj outfit nahoru nebo dolů tak, aby vyhovoval formálnosti události.

Přirozené venkovní místo bude také znamenat, že budete šlapat na trávu nebo půdu, takže místo podpatků pro ženy zvažte platformy, blokové podpatky nebo dokonce ploché boty. A pro muže se můžete rozhodnout pro kozačky nebo oxfordky.

Městská říjnová svatba

Pokud se říjnová svatba koná venku, ale v městské oblasti, terén nebude tak náročný, takže máte více možností pro obuv. Může se například jednat o venkovní prostory muzea nebo budovy otevřeného typu.

Obvykle může být dress code formální až poloformální. Mužští svatebčané proto mohou nosit sako a odpovídající kalhoty s elegantními botami, zatímco svatební hosté na podzimní podzimní svatbě ve městě mohou nosit elegantní kalhotový kostým se špičatými podpatky nebo páskové sandály.

Pokud nerada nosíte podpatky, přečtěte si, jak nosit ploché boty na svatbu, kde najdete další stylingové tipy. Stále můžete nosit byty, i když je svatba formální nebo poloformální.

Podzimní venkovní svatba u moře

Plážové svatby se neomezují pouze na letní měsíce. Některé páry využívají méně slunečného a mírnějšího podzimního počasí a mají podzimní svatbu venku u moře, takže zde je to, co si můžete obléknout na podzimní svatbu, pokud je na pláži.

Venkovní svatba na pláži bude na podzim svěží, takže je nejlepší vzít si s sebou masku pro větší pohodlí. Pokud je však téma ležérní, mohou si ženy vzít i kombinézu a košile s dlouhým rukávem a pro muže plátěné kalhoty.

Nejlepší by bylo vybrat si typ obuvi, která se nepotopí ani neklouže na písku. A samozřejmě se nezapomeňte oblékat skromně, abyste nevypadali, že se snažíte pár předvést.

Co nosit na podzimní svatbu mužům

Některé oděvy, které si obléknete, když se zúčastníte podzimní svatby jako mužský host, zahrnují košili s tmavým oblekem nebo vestou, odpovídající kalhoty a společenské boty pro formální oblékání. Na druhou stranu, muži mohou na semiformálních podzimních svatbách ztratit kravatu a místo společenské košile se rozhodnout pro vnitřní košili.

Mezi barvy, které můžete nosit na podzimní svatbu, patří opálená, hnědá, šedá, modrá, červená a dokonce i zelená. Jen se ujistěte, že neodpovídáte ženichovi nebo jeho mládenci.

Co by si měla hostující žena obléci na podzimní svatbu?

Co si vzít na podzimní svatbu jako žena? Můžete zvážit koktejlové šaty, ale kvůli chladnému počasí jsou vhodnější midi až maxi šaty.

K šatům můžete také nosit punčochové kalhoty nebo přes ně přidat sako nebo svetr, aby to bylo pohodlnější, zvláště pokud se jedná o podzimní venkovní svatbu. Pokud máte na sobě šaty bez ramínek nebo bez rukávů, zde je to, co nosit na svatbu přes šaty bez rukávů.

Jak nosit kalhoty na podzimní svatbu

Kalhoty jsou skvělou volbou na podzimní svatbu. Koneckonců, ženám se nemusí líbit sukně nebo šaty na podzimní nebo říjnovou svatbu kvůli vánku, který riskuje horní sukni.

Jak již bylo řečeno, je naprosto přijatelné nosit kalhoty na podzimní svatbu jako ženský host. To může znamenat kombinézu, kalhotky, body, nebo i overal, záleží na místě a formálnosti svatby.

Můžete si vzít černou na venkovní podzimní svatbu?

Černou barvu můžete nosit na venkovní podzimní svatbu, především pokud se koná večer nebo formální dress code. Klasický oděv je černý oblek nebo černé šaty, které můžete vylepšit jinými barvami na doplňky a šperky.

Co si obléknout na podzimní svatbu ve větší velikosti

Při návštěvě podzimní svatby zvažte lichotivé siluety šatů jako plus-size. To znamená vypasované v pase a rozšiřující se od pasu dolů, aby vám poskytly štíhlejší vzhled, který podtrhne vaše přirozené křivky.

Tmavé barvy jsou také vynikající pro hosty větší velikosti, kteří se účastní podzimní svatby, protože počasí je tak jako tak chladné. Zkuste třeba tmavě modrou nebo tmavě zelenou.

Závěr

A to je vše! Právě jsme se dozvěděli, co si obléct na podzimní venkovní svatbu, což závisí na místě a formálnosti události.

Zkontrolujte svou pozvánku a nezapomeňte se vhodně obléknout do chladného podzimního počasí. Doufáme, že vám tyto nápady na oblečení pomohly!