Co nosit na svatbu v 11 hodin pro muže a ženy

Pokud si nejste jisti, co si obléknout na svatbu v 11 hodin, naučte se očekávané svatební oblečení a dress code pro dnešní ranní nebo brunch svatbu. Svatby v 11 hodin mohou být ošemetné, protože je také blízko odpoledne a vy nechcete vypadat nedostatečně nebo přestrojeně.

A když už jsme u toho, co si vzít na sebe, co když na svatební pozvánce nic není? Přečtěte si, co si vzít na svatbu bez dress code.

Co si obléknout na svatbu v 11 hodin: Oblečení a nápady na oblečení

Před čímkoli jiným zkontrolujte dress code uvedený na vaší svatební pozvánce nebo na svatebních webových stránkách snoubenců. Mohou také dělat tematickou svatbu, takže je nejlepší řídit se jejich nápady na oblečení a požadavky na oblečení pro svatební hosty.

Kromě toho nenoste barvy a oblečení, které by mohly být nevhodné pro kulturu a náboženství páru. Nejlepší by bylo, kdybyste se také nerozhodli pro nic svatebního a poutavého, protože svatební hosté by nikdy neměli páru krást pozornost.

Noste barvy vhodné na ranní svatbu

Nejlepší barvy pro svatbu v 11 hodin jsou světlé odstíny, které se hodí k ranním a odpoledním záležitostem. Muži i ženy mohou při rozhodování, jakou barvu nosit, vyzkoušet jemnou modrou, zelenou nebo šedou, abychom jmenovali alespoň některé.

Vyhněte se bílé, protože je vyhrazena pro nevěstu, a protože je svatba v 11 hodin, můžete se cítit nepříjemně v tmavých barvách nebo dokonce v černém oblečení. Kromě toho nenoste stejnou barvu jako na svatební párty nebo nic příliš světlého, co ruší.

Pokud jde o vzory, použijte jako inspiraci místo a roční období svatby. Květiny a linie mohou na svatbě v 11 hodin stále vypadat elegantně, ale vyberte vzory, které odpovídají formálnosti svatby.

Ženský svatební dress code pro ranní svatby

Svatba v 11 hodin může být semi-formální nebo formální, takže ženy mohou zvážit nošení midi a maxi šatů nebo dokonce elegantních kalhotových kostýmů a kombinéz. K oblékání na ranní svatbu nepotřebujete šaty až po zem, ve srovnání s tím, co se očekává na večerní svatbě.

Nicméně, ráno nebo ne, zachovejte skromnost při rozhodování o oblečení. Dávejte pozor na to, jak odhalujete výstřih, záda, rozparek nebo lem oblečení, které budete nosit.

V případě potřeby si můžete přinést šátek nebo svetr, protože silnější materiály mohou být na ranní svatbu příliš horké. A pokud jde o doplňky, rozhodněte se pro boty, které se budou na místo konání pohodlně hodit, a doplňte je elegantními šperky na hodinu.

Mužský svatební dress code pro ranní svatby

Jaké je oblečení mužů na svatbě v 11 hodin? Zkontrolujte si dress code, ale protože se jedná o ranní událost, pravděpodobně nebudete muset nosit černý nebo tmavý oblek.

Pokud je to semi-formální, můžete ztratit kravatu a nosit dobře padnoucí košili s knoflíky uvnitř světlého obleku nebo saka. Pokud máte elegantní sportovní kabát, může být také stylovou alternativou k obleku.

Brunch svatby, jako jsou svatby v 11 hodin, mohou mít také muže v tmavých a obyčejných džínách, ale nikdy nenoste nic příliš neformálního. A pokud jde o boty, nikdy neuděláte chybu s business koženými botami nebo dokonce elegantními kozačkami.

Co je vhodné nosit na ranní svatbu?

Ranní svatba je obvykle poloformální, ale některé páry se při ranním svatebním oblékání řídí elegantním neformálním nebo koktejlovým oblečením. Můžete také použít místo svatby, abyste určili, jak formálně byste se měli oblékat.

Ale obecně platí, že na ranní svatbu nikdy neuděláte chybu, když si obléknete elegantní nebo poloformální oblečení. Rozhodněte se pro světlé barvy, protože většina hostů si na ranní svatbu pravděpodobně nevezme tmavé oblečení.

Budou mít manželé svatbu venku? Přečtěte si, co si obléct na zahradní svatbu, protože tyto nápady na oblečení lze použít i na ranní svatby.

Je svatba v poledne formální?

Svatební událost ve 12 hodin je považována za polední svatbu. A pro tentokrát očekávaný dress code, co si vzít na sebe, závisí na páru.

Většina svateb v poledne je semiformální, ale poledne je ideální i pro formální svatby. Pokud si nejste jisti, zvažte elegantní oblečení inspirované obchodním a koktejlovým oblečením.

Ženy se mohou rozhodnout pro skromné ​​koktejlové šaty, zatímco muži mohou nosit elegantní sako. Kombinézy a košile s knoflíky jsou také vhodné na polední svatbu, protože se snadno oblékají, aby byly formální, pokud nechcete nosit sukně, šaty nebo obleky.

Můžete si vzít černou na svatbu v poledne?

Žádná pravidla neomezují svatebčany od nošení černé až po polední svatbu. Například černý oblek bude ideální pro formálnost a styl, zejména pro formální polední svatbu.

Elegantní pro ženy jsou i černé šaty nebo přehození černého saka přes světlé body a business kalhoty. Nicméně, černá může být příliš horká, pokud je polední svatba venku.

Také nechcete vyniknout jako jediný host v černé barvě mezi hosty v pastelových a neutrálních barvách. A v některých kulturách je černá spojována se smutkem a vy byste mohli být špatně interpretováni.

Závěr

A to je vše! Právě jste se dozvěděli, co si vzít na svatbu v 11 hodin, což je typicky oblečení ve světlých barvách a řídí se poloformálním nebo elegantním neformálním dress codem.

Zkontrolujte si předem svatební pozvánku a použijte svatební sezónu a místo konání jako vodítko, co si vzít na sebe. Můžete také požádat ostatní svatebčany o nápady, co si oblečou.