Co nosit na svatbu, ne šaty: 4 nejlepší outfity

Pro ty, kteří si nejsou jisti, co si vzít na svatbu a ne šaty, existuje mnoho variant kalhot a sukní, které můžete vyzkoušet! Tento seznam je ideální pro nevěsty, které nechtějí tradiční svatební úbor plesových šatů nebo svatebních šatů do A.

Ale pokud jste svatebním hostem, nehledejte dál, protože pro vás budeme hovořit také o nápadech, které nejsou šaty. A pro další informace si přečtěte o tom, jak nosit kalhoty na svatbu.

Co nosit na svatbu, ne šaty: Oblečení pro nevěsty, které nemají rády svatební šaty

kombinéza

Pokud nerada nosíte šaty, stále můžete dosáhnout nejlepšího svatebního vzhledu s kombinézou. Kombinézy jsou velmi elegantní a elegantní a nejlepší ze všeho je, že doplňují většinu typů postavy.

V dnešní době uvidíte, že stále více nevěst je v bílých svatebních kombinézách. Tyto kombinézy však můžete odlišit ne proto, že jsou bílé, ale proto, že mají také klasické detaily svatebních šatů, jako jsou výšivky, krystaly a krajky.

Můžete mít krajkový rukáv, přidat pelerínu nebo dokonce trénovat kombinézu pro větší dopad. A užitečným tipem, jak vylepšit svou siluetu, je pořídit si kombinézu kolem pasu, ale rozevlátou u kalhot a vytvořit postavu přesýpacích hodin.

Kalhotový kostým

Chcete moderní a moderní vzhled? Pokud si nejste jisti, co na sebe, se svatebním kalhotovým kostýmem nikdy neuděláte chybu.

Rozdíl mezi svatebním kalhotovým kostýmem a kombinézou je v tom, že první jmenovaný má kombinaci blejzru a kalhot. Budete proto vypadat formálněji a moderněji, ideální, pokud má vaše svatba také podobnou atmosféru.

Tato varianta je ideální pro odvážnou a mocnou nevěstu a můžete také přidat dlouhý plášť do pasu, pokud chcete při procházce uličkou plynulou iluzi. Ujistěte se, že si promluvte se svou švadlenou, abyste věděli, jaké detaily nebo úpravy přidat, aby kalhotový kostým více lichotil vašemu konkrétnímu tvaru těla.

Kalhoty

Co když neradi nosíte jednodílné oblečení, jako je kalhotový kostým nebo kombinéza? Další nejlepší alternativou pro nevěstu, která nenávidí šaty, jsou kalhoty.

Sexy, ale noblesní kombinace je body a široké kalhoty. Pak samozřejmě můžete mít stále klasický svatební vzhled s krajkou a hedvábím, ale pohodlnější než šaty.

Pro pohodlí a styl můžete přidat sako nebo sako. A pokud se vám nelíbí kalhoty, můžete se rozhodnout i pro svatební legíny s cvočky a pasem.

Sukně

Technicky vzato, sukně není svatební šaty, než budete valit oči s tímto posledním nápadem na outfit. Pravděpodobně však nechcete nosit svatební šaty, protože vám to připadá nepohodlné.

Pro srovnání, dvoudílné oblečení, jako je sukně a top, by bylo pohodlnější na vstup a výstup. Další výhodou volby nosit sukni je smíchání a sladění s topy, které se vám líbí.

Na jiný styl můžete přejít i na svatební hostině po obřadu. Vyberte si tyl, krajku nebo jiné tradiční svatební látky, aby vaše sukně lépe vynikla.

A když už o tom mluvíme, hosté by si měli přečíst o tom, jak nosit tylovou sukni na svatbu, aby dodrželi etiketu.

Co nosíte na svatbu, když nemáte rádi šaty?

Jako svatební host máte mnoho možností kalhot, pokud se vám nelíbí šaty nebo sukně. Klíčem je nevybírat nic bílého nebo jakoukoli barvu, kterou má nevěsta v úmyslu nosit.

Na akci také nechcete nosit odhalující oblečení, jako jsou kalhoty s vysokým rozparkem, kombinézy bez zad nebo super krátké dupačky, jako slušnost. Nezapomeňte se však vyhnout svatebním prvkům, jako jsou výšivky, krajky nebo korálky, abyste nevypadali, že se snažíte nevěstu předvést.

Jak si mohu vybrat ty správné kalhoty pro ženy?

Kalhoty s rovnými nohavicemi

Jedním z nejpohodlnějších kalhot na nošení jsou kalhoty s rovnými nohavicemi, protože jsou ideální pro jakýkoli typ postavy. Šířka je navíc stejná od stehna k lemu, díky čemuž je univerzální pro jakýkoli top.

Pokud chcete iluzi štíhlejších stehen a boků, jsou to ideální kalhoty. Z těchto kalhot mohou těžit i ženy bez velkého objemu na zádech.

Úzké kalhoty

Pokud chcete předvést svou postavu, pak jsou pro vás nejlepší kalhoty úzké. Ale samozřejmě, tento typ kalhot může být sporný pro svatby, protože nechcete vypadat velmi sexy.

Může být také obtížné najít správné spodní prádlo pro vypasované kalhoty. A pokud chcete skrýt určité oblasti, tyto kalhoty nebudou ideální.

Široké kalhoty

Stylové kalhoty, které můžete vyzkoušet zejména pro křivky, jsou široké kalhoty. Jsou neuvěřitelně lichotivé, pokud jsou vypasované v pase a spárujete je s zkráceným sakem nebo halenkou.

Můžete také vyzkoušet vysoké kalhoty se širokými nohavicemi, abyste skryli spodní část břicha. A na svatby jsou pro svatební hosty ideální hnědé a černé kalhoty.

Závěr

A to je vše! Právě jsme se naučili, co si obléct na svatbu a ne šaty, a to zvážením čtyř možností.

Můžete vyzkoušet kombinézu, kalhotový kostým, kalhoty nebo sukni. Ale samozřejmě je stále chcete, aby byly svatební, abyste si mohli vybrat bílé oblečení s prvky, jako je krajka, korálky, výšivky nebo látky, jako je tyl.

Doufáme, že vám tento průvodce stylem poskytne nápady, které chcete. Níže nám dejte vědět, jaké byste si přáli svatební šaty.