Co nosit na svatbu, když jste těhotná

Ti, kteří nemají ponětí, co si vzít na svatbu, když jsou těhotní, mohou zvážit dva faktory. Tento průvodce oblečením se bude zabývat stylingovými tipy a triky pro těhotné hosty, nevěstu oblékající miminko nebo těhotnou družičku, která nechce vypadat příliš jasně.

Doporučujeme také číst svatební blogy pro další průvodce oblečením. Můžete se například zúčastnit zkušební večeře, tak si přečtěte, co si obléct na svatební večeři.

Co si mohu obléci na svatbu, když jsem těhotná

Buďte praktičtí

Začněte tím, že určíte dress code, abyste poznali správné oblečení pro svatbu, které se zúčastníte. Odtud si můžete vybrat oblečení, které bude vypadat lichotivě pro vaši siluetu, aniž byste museli obětovat pohodlí.

Těhotné svatebčanky mohou uvažovat o šatech sevřených pod poprsím, takže budete mít stále tvar, ale nebudete se cítit staženi na dětském hrbolku. Můžete také zvážit zavinovací top a splývavé sukně, které by odpovídaly formálnosti svatby.

Pak nezapomeňte zvážit látku vašeho oblečení. Bavlna a šifon jsou ideální pro těhotné ženy, protože jsou pohodlné s určitou strečností.

Nakonec si přečtěte tento návod, jak nosit na svatbě ploché boty, protože nosit podpatky, když jste těhotná, není nikdy dobrý nápad. Byty však mohou být stále vhodné pro formální až poloformální události, jako jsou svatby, a jsou bezpečnější obuví pro těhotné ženy, aby netlačily na klouby.

Upravte podle toho

Jakmile si vytvoříte outfit na mysli, můžete kousky upravit tak, aby byly vhodné pro svatbu, ale stále pohodlné pro vaše těhotenství. Můžete si například promluvit s důvěryhodným šitím, aby vám lépe seděly maxi šaty.

Dobře padnoucí kus oblečení vždy pomůže svému nositeli vypadat elegantněji. A protože tělo každé těhotné ženy je jiné, možná budete muset udělat nějaké změny na zvoleném těhotenském svatebním oblečení.

Měli byste také zvážit místo svatby, abyste si zajistili pohodlí po celý den. Různé oblasti zažívají roční období jedinečně, takže si přečtěte svatební oznámení, abyste věděli, co můžete očekávat.

Například venkovní svatby mohou být na podzim chladnější než ty vnitřní, takže si vždy můžete vzít šál pro větší teplo. Zde je několik příkladů, jak nosit šátek na svatbu.

Jak se oblékáte na svatbu?

Nejlepší svatební šaty pro těhotné nevěsty

Těhotné nevěsty mohou zvážit různé styly a siluety svatebních šatů, aby si oblékly svůj hrbolek a vypadaly ve svůj svatební den co nejlépe. Pokud jste těhotná, příklady lichotivých svatebních šatů zahrnují slipové šaty, šaty do A nebo empírové šaty s pasem.

Slipové šaty jsou velmi pohodlné, zvláště pro nevěsty již ve druhém trimestru. Pokud je hrbolek stále malý, můžete také zvážit svatební šaty v linii A, protože pod prsy jsou splývavé, aby skryly žaludek.

Konečně, empírový pas může být fantastický, zvláště pokud je styl svatebních šatů splývavý. Ujistěte se, že zvolíte také šaty s tmavšími barvami, detaily, potisky nebo zdobením, abyste odvrátili pozornost od hrbolků.

Jak ozdobit svatební šaty během těhotenství

Před vnějšími doplňky začněte nosit správné spodní prádlo pro vaše svatební šaty, když jste těhotná. Ženy v raných fázích těhotenství mohou stále nosit Spanx, ale ty, které mají větší hrbolky, si musí vybrat pohodlné spodní prádlo, aby se necítily udušené.

Pokud jde o šperky, noste vrstvený náhrdelník nebo náhrdelník se zajímavým přívěskem, který odvede pozornost od vašeho břicha. Můžete dokonce nosit rukávy nebo pláštěnku, aby šaty vypadaly zajímavěji.

Mohu nosit běžné svatební šaty, když jsem těhotná?

V těhotenství můžete stále nosit běžné svatební šaty, ale počítejte s určitými úpravami, aby byly šaty pohodlnější pro bouli. Opět je nejlepší navštívit svatební salon a promluvit si s návrhářem o tom, jak chcete vypadat.

Šaty budou přizpůsobeny vašemu tělu a možná budete potřebovat několik střihů, abyste mohli předvídat nadcházející změny tvaru vašeho těla, když se blíží svatební den. Zvažte prosím průzkum v různých obchodech s šaty, protože někteří návrháři se dokonce specializují na výrobu těhotenských svatebních šatů, a nezapomeňte si předem zarezervovat schůzku.

Jak družičky skrývají těhotenství?

  • Poraďte se s nevěstou ohledně stylu šatů, které můžete nosit; některé siluety jsou pod pasem volnější, díky čemuž bude hrbolek méně nápadný
  • Poraďte se s nevěstou o barevných paletách pro družičky, abyste věděli, zda můžete mít tmavší odstín
  • Vyhněte se doplňkům, které přitahují pozornost k trupu
  • Na šaty si vyberte splývavé a prodyšné látky, nikdy ne takové, které těsně přiléhají k tělu
  • Při držení a umístění kytice, kterou držíte, postupujte strategicky, pokud nějakou máte

Závěr

A to je vše! Právě jste se naučili, co nosit na svatbu, když jste těhotná, a to tak, že jste zvážili praktičnost a formálnost svatby.

Nejlepší je nosit volné šaty a ploché kalhoty, protože stále mohou odpovídat většině svatebních dress code, aniž by obětovaly pohodlí. A pokud jste nevěsta a těhotná, promluvte si s návrhářem a vyberte si ze stylů, jako jsou áčkové a empírové šaty do pasu.

A konečně, těhotné družičky si mohou vždy promluvit s nevěstou o specifikacích oblečení, zvláště když musí být těhotenství na svatbě skryté.