Co je velkokapacitní sušička? Kompletní průvodce, který si musíte přečíst!

Zajímá vás, co je velkokapacitní sušička? Už se nemusíte bát, že jste na správném místě, velkokapacitní sušičky poskytují vynikající vnitřní prostor pro sušení prádla v bubnové sušičce. Dokážou snadněji manipulovat s těžšími nebo objemnějšími předměty.

Ačkoli neexistuje žádný univerzální názor na to, co představuje velkoobjemovou sušičku, typy elektrických a plynových sušiček se obvykle liší mezi 6,0 až 9,0 kubických stop. Sušičky na nohy o objemu 7,0 krychlových nohou zvládnou každý cyklus přibližně pět ručníků a 14 osušek. Sušič nohou o objemu 8,8 krychlových nohou pojme až 20 ručníků.

Ať už hledáte velkou sušičku, která zvládne vaši největší náplň, zkontrolujte velikost uvedenou u každého typu, abyste mohli najít tu správnou. Ověřte celkové rozměry sušičky, abyste zajistili správné usazení uvnitř i vně. Pojďme se více přiblížit!

Jaké jsou výhody sušičky s velkou kapacitou?

Vysokokapacitní sušička může i nadále navazovat na náhradní úsporné návštěvy prádelny – pokud běžně perete velké objemy oblečení nebo byste si chtěli doma poradit s náročnými věcmi, jako je taková velká přikrývka.

Ve srovnání s typickou sušičkou umožňuje obří sušicí kruh odstřeďování těžkých náplní nebo těžkého zboží s větší cirkulací, což vede k rychlejšímu sušení. Mnoho nadrozměrných sušiček, jako jsou stroje Whirlpool, obsahuje další vnitřní žebro, které zajišťuje náhodný pohyb bubnu a udržuje oblečení volně pohyblivé, což vede k mnohem menšímu zadrhávání a lepším výsledkům sušení.

Na rozdíl od ucpané sušičky s tak menším objemem to znamená, že můžete sušit větší množství prádla současně s možná rychlejšími dobami sušení. Pomocí velké sušičky, praní stanů, zařízení jsou implementovány polštáře nebo látkové koberce v domě. Při manipulaci s objemným zbožím a nadměrným nákladem, včetně pokrývek hlavy, může také pomoci doba trvání sušičky, možnosti a možnosti.

Rozhodněte se pro sušičku s takovou technologií detekce vlhkosti, která dokáže detekovat vnitřní vlhkost a v některých případech i průměrné teploty, aby pomohla udržet objemnější sušení konzistentní a důkladné. Většina sušiček má jeden, dva nebo tři senzory vlhkosti, ale několik strojů na Marketplace má nyní čtvrtý senzor, který zajišťuje přesné sušení při náročném zatížení.

Funkce velkokapacitní sušičky

Co je tedy velkokapacitní sušička? Velké akumulační sušičky jsou k dispozici v elektrické i plynové verzi, což vám umožní vybrat ten nejlepší zdroj tepla pro vás a vaši domácnost. Při nákupu jednoho z nich je důležité prozkoumat oba typy velkých elektrických a plynových sušiček, abyste zajistili nejlepší volbu pro uspořádání praní a požadavky na sušení. Zvažte velkoobjemovou elektrickou sušičku, pokud požadujete sušičku, kterou lze rychle a snadno nainstalovat. Vysokokapacitní benzinová sušička může být pro vás tím správným řešením, pokud má váš dům přípojky benzinové sušičky a chcete ušetřit peníze za energii.

Abychom vám pomohli při rozhodování, přečtěte si dále o benzínových vs. elektrických sušičkách. Můžete si také zakoupit větší kapacitu elektrické sušičky a sušičky s vysokou účinností plynu, abyste ušetřili výdaje za energii a práci sušením více věcí v obří sušičce.

Existují malé stroje již od 3,5 stop. Nebo ty s velkou kapacitou dlouhé až 9,3 stop, běžné komplexní sušičky se obvykle pohybují od přibližně 7,4 kubických stop do 8,3 šálků. Nohy vysoko. Časté sušičky a velkokapacitní sušičky jsou k dispozici od společností Kenmore, Whirlpool, LG a Maytag.

Jedno slovo upozornění: nikdy se nenechte unést marketingovým žargonem. Výrazy jako „extra-velký“, „královská velikost“ a „super-duper“ nemají definovaný význam, zejména mezi společnostmi.

To, že je tato nová sušička v obchodě označena jako „extra-velká“, neznamená, že bude fungovat s „extra-velkou“ pračkou, kterou jste si koupili před čtyřmi lety. Sledujte číslo!

Můžete si také přečíst o tom, kde koupit pračku a sušičku velikosti bytu.

Velkokapacitní sušičky s horním plněním

Použijte jednu z těchto sušiček k doplnění vaší sušičky s vrchním plněním, pokud nějakou máte nebo máte v úmyslu si ji koupit. Většina modelů se dodává v elektrické i plynové verzi. Vodní sušička Maytag o objemu 7,8 metru krychlového usuší vaše největší oblečení rychle a rovnoměrně. S „vylepšenou detekcí vody“, dalšími vnitřními žebry pro lepší bubnování a také tlačítkem „Additional Power“ pro zvýšení výkonu sušení v jakémkoli režimu s delší dobou sušení. , sušička vám umožní dokončit praní vánkem. Vědět, jak vypočítat kapacitu pračky.

Velkokapacitní sušičky s předním plněním

Tato velkokapacitní sušička od Whirlpool by se mohla perfektně hodit, pokud zvolíte přední sušičku. Každý z těchto strojů je k dispozici v elektrické i plynové verzi. Verze Maytag o objemu 6,3 kubických stop přichází s průmyslovým prvním přídavným senzorem vlhkosti.

Má také přepínač „Additional Power“, který pomáhá při prvním sušení silných textilií, přihrádek, lemů a stehů. Poskytnutím dodatečného času pro každý běh tato funkce pomáhá vyhnout se základní smíšené zátěži. Inovativní funkce pomáhají sledovat a ovládat sušičku, i když nejste doma, a snadno spravovat prádlo odkudkoli. Možná budete chtít zjistit, jak vyměnit pryžové těsnění na přední podložce.

Je to obal!

Doufáme, že dobře víte, co je velkokapacitní sušička. Přečtení tohoto článku může být velmi užitečné, pokud plánujete nákup velkokapacitních sušiček. Tyto sušičky jsou praktické pro velkou rodinu, kde se vždy čeká na vysušení příliš velkého množství prádla.