Co je turbo tryska pro tlakovou myčku? Průvodce, který si musíte přečíst!

Ptáte se, co je to turbohubice pro tlakovou myčku? Přestaňte se divit a připravte se na čtení tohoto článku. Turbo tryska se připojuje k tryskám myčky tlakové myčky a rotací přímého proudu tvoří tlakovou myčku kuželovitého tvaru.

Nasměruje tlak vody na čištěnou oblast a poskytuje dodatečnou mycí sílu k odstranění odolných nečistot. Turbohubice má tu výhodu, že ji lze vytáhnout, kdykoli je nutné pravidelné čištění, když se používá jen zřídka.

Kdykoli dojde k pravidelnému těžkému čištění, uživatelé mohou použít proud řeky, který je silný a přesný. Zde se hodí turbohubice pro tlakovou myčku. Kdokoli může odstranit zaschlé bahno, olej, mastnotu a další, a to pomocí turbo trysky tlakové myčky, která otáčí vodu a vytváří silný proud. Sestavili jsme seznam našich oblíbených turbohubic pro tlakové myčky. Pokračujte ve čtení a objevte více.

Turbo tryska Jak používat?

Jak připojíte správnou trysku, jakmile jste si ji vybrali? Když jste si vybrali vhodný nástavec, což je obvykle 1/4palcové rychlé připojení, které se během chvilky připojí k trubici, musí být její připojení jednoduché. Pokud máte spojení s rychlým připojením a musíte vyměnit hroty, stačí zvednout přídržnou část, přidat novou trysku a poté snížit retenci, aby zůstala na místě.

Spusťte tlakovou myčku & začněte stříkat směrem k cíli, jakmile je připojena turbo tryska. Při měření tlaku a sledování výsledků se postupně přibližujte k cíli. Na techniku ​​cyklického čištění si rychle zvyknete, takže budete moci zvýšit tempo čištění.

Provoz tlakové myčky bez předchozího stisknutí spouště může poškodit čerpadlo nebo způsobit jeho přehřátí. Protože turbohubice jaksi nefunguje jako vypouštěcí ventil, zabraňte poškození a buďte připraveni okamžitě vypnout tlakovou myčku, jakmile mytí přestanete. Po ukončení používání turbohubice a jejím odpojení před každým použitím otřete trysku a všechny hroty špendlíkem.

Většinu turbo trysek tvoří keramika, slitina, hliník, nerezová ocel, bronz nebo plast. Turbo trysky byly vytvořeny, aby zvýšily a maximalizovaly tlak, který můžete získat z tlakové myčky, a zároveň čistily plochy rychleji a s menší námahou. Přestože turbo trysky mají obecně dlouhou životnost, špatné dimenzování může rozbít vnitřní keramické jádro, takže jsou bezcenné. Proto je důležitá správná velikost.

Princip činnosti turbodýzy

Co je tedy turbo tryska pro tlakovou myčku? S 3500 otáčkami za minutu rotující turbo tryska otáčí stříkací špičkou nula stupňů v 5-8palcovém kruhu. Rotující vodní paprsek dopadá na oblast z různých úhlů a rychle rozpouští připečenou špínu a špínu. V důsledku toho mohou rotační trysky výrazně zkrátit dobu čištění. Ty lze připojit pouze k trysce tlakové myčky pomocí jednotlivých konektorů a lze je připojit k libovolnému zdroji vody, včetně zahradní hadice.

Jaké jsou výhody nákupu turbohubice?

Turbohubice dokáže zvýšit rychlost tryskání a výkon tlakové myčky o 70 %. Poptávka po turbo trysce v poslední době raketově vzrostla. Funguje úplně stejně jako dvě běžné trysky současně. V důsledku toho hledáte turbo hubici, když potřebujete vyčistit těžké nečistoty v co nejkratším čase. Když používáte naši tlakovou myčku s obyčejnou hadicí na vodu, pomáhá skvěle vyčistit určité specifické oblasti. Čističe podlah se používají k odstranění nejnebezpečnějších nečistot & rez z povrchů.

Co když nebudeme mít přístup k některým těsnějším oblastem a odstranit odolnou špínu? Poté přichází na scénu turbo tryska. To může snadno vyčistit i tu nejodolnější špínu. Turbohubice může dosáhnout dále než standardní nebo povrchová myčka. Kromě toho turbohubice urychluje proudění vody výrazným pootočením. V důsledku toho se zvyšuje tlakový potenciál pračky.

Nezvyšuje výkon čerpadla; místo toho zvyšuje průtok tlaku. Turbohubice je mnohem levnější než tlaková hadice nebo čistič povrchů. Za cenu zahradní hadice může každý získat 1 nebo 2 trysky. Navíc běžný čistič povrchů stojí přibližně 2-4krát více než turbohubice. Také by vás mohlo zajímat informace o problémech a řešeních s turbo tryskou tlakových myček.

Dimenzování turbotrysky

Výběr správné turbo trysky je analogický s výběrem správné stříkací trysky. Vzhledem k tomu, že turbo tryska by měla za cíl zcela využít nejvyšší dostupný tlak a zároveň rozšířit servisní oblast tlakové myčky, je to kritické. Síla by se zředila, pokud je otvor turbo trysky příliš velký, a pokud je příliš úzký, rozbije se pod dostatečným PSI, protože čím nižší je absolutní tlak, tím větší je otvor. Stříkací koncovky a turbo tryska fungují společně. Stres můžete v případě potřeby zmírnit použitím alternativních tipů s širší orientací na čištění. Například úhel 20 stupňů by produkoval menší čisticí tlak než jen červený hrot s nulou.

It’s A Wrap!

Jsme rádi, že jste se dozvěděli, co je turbo tryska pro tlakovou myčku. Turbohubice hraje zásadní roli při odstraňování odolných částic nečistot, ale pro lepší práci je lepší zvolit správnou velikost turbohubice. Kliknutím na tyto odkazy si můžete přečíst související články; vědět, která tryska tlakových ostřikovačů pro auto a co znamenají barvy na tryskách tlakových ostřikovačů. Děkuji vám, přátelé, za přečtení tohoto článku.