Co je to Sierra Reclining Console Loveseat?

V obchodech s nábytkem můžete často vidět štítek Sierra Reclining Console Loveseat, že? Ať je to fyzický obchod nebo dokonce na Amazonu, vidíte to. Živí nás mnoho slov, jako je křeslo, konzole a křeslo. To vše zjistíte a vymyslíte v jednom kusu nábytku.

Takže, co je toto polohovací konzolové loveseat? A co je Sierra? je to značka? V tomto článku se budeme zabývat všemi těmito věcmi a dokonce vám poskytneme legitimní webovou stránku, na které si můžete koupit Sierra Reclining Console Loveseat.

Pojďme nejprve posoudit význam slov křeslo, konzola a loveseat. Získáme tak přehled o tom, o čem celý nábytek je. Tyto detaily jsou potřeba také k tomu, abyste věděli věci, jako je upevnění konzoly křesla loveseat.

Co je to křeslo?

Polohovací křeslo je křeslo nebo pohovka, která se naklání, když osoba sníží záda a zvedne přední část židle. Disponuje sklopným opěradlem. A v některých případech opěrka nohou, která se vysouvá pomocí páky na boku židle nebo se vysouvá automaticky při naklápění opěradla.

Co je to konzola?

V nábytku je konzola druh odkládacího stolku, který je obecně připevněn ke stěně a vyžaduje pouze nohy nebo jinou ozdobnou podporu v přední části. Protože to bylo vidět pouze zepředu nebo ze stran, zadní část byla ponechána bez ozdob; vrchol byl často vyroben z mramoru.

Konzolový stolek byl klíčovým výrazem módy výstavního nábytku v Itálii 17. století. Mnoho exemplářů z tohoto období bylo vyřezávano a používáno jako sochy i jako nábytek.

Co je to loveseat?

Loveseats jsou kompaktní dvoumístné pohovky, které byly původně vyrobeny jako větší verze křesla. Pohovky, známé také jako dvojité židle, se obvykle spojují s většími pohovkami v konfiguracích nábytku v obývacím pokoji nebo rodinném pokoji.

Mezi jejich moderní aplikace však patří sezení v kompaktních prostorách, příležitostné odpočinkové prostory na pracovišti a útulná místa ke čtení v knihovnách nebo kavárnách.

Co je Sierra?

Sierra je kolekce pohovek a sedaček vyrobených společností JB Home Upholstery. Sada nábytku Sierra se skládá z polohovací pohovky Sierra a polohovací sedací soupravy Sierra.

Jejich nábytek se vyznačuje velkorysým vybavením a pohodlím. Syntetická tkanina má vzhled a omak kůže, přesto dýchá jako látka. Má také jedinečné prošívání s důrazem na detail.

Konečně, odnímatelná záda usnadňují vstup i do těch nejmenších prostor. Sedadla z paměťové pěny jsou nyní k dispozici v jejich kolekci.

Takže tyto funkce zkombinujete a vznikne tak vaše polohovací konzole loveseat. Loveseat Sierra Reclining Console Loveseat je 81 palců široký, 40 palců hluboký a 42 palců vysoký. Tato sedačka je k dispozici v hnědé barvě a je vyrobena výhradně z polyesteru.

Jsou vyrobeny z vlnitých pružin a mají polstrované strany a záda pro vaše pohodlí, když sedíte. Má také kontrastní vzor lemů a má dva USB porty nebo zásuvky. Má nosnost 350 liber na sedadlo.

Co jsou to sinusové pružiny? Jsou dobré?

U pohovek střední třídy jsou nejčastější metodou zavěšení vlnité pružiny. Ohýbali těžké ocelové dráty do souvislé řady vertikálních cívek ve tvaru S, aby je vytvořili.

Horizontální kovové spojovací tyče podporují cívky a zabraňují posunutí a poklesu; jsou připevněny k rámu pomocí polstrovaných spon a šroubů. Pokud nevíte, jak utáhnout pružiny pohovky, pořiďte si raději pevné.

Tento styl „bezprověšového“ designu vyžaduje méně práce a je levnější než výroba 8cestného ručně vázaného pružinového odpružení, ale za posledních třicet let se ukázalo, že poskytuje příjemné „sedí“ a je také vysoce odolné a vysoce kvalitní. Tento druh pružiny má polohovatelná konzolová sedačka Sierra.

Kde si mohu koupit polohovací konzoli Sierra Loveseat?

Sedačku Sierra Reclining Console si můžete zakoupit na následujících webových stránkách:

 • Badcock Bytový nábytek a další

 • Bytový nábytek Badcock & More je síť obchodů s nábytkem s přibližně 370 obchodními a maloobchodními prodejnami v osmi jihovýchodních státech USA.

  Prezidentem společnosti Badcock Home Furniture je Robert B. Burnette, který dříve působil jako provozní ředitel společnosti.

  Sierra Reclining Console Loveseat si můžete zakoupit na jejich webových stránkách za 999,00 $. To ještě nezahrnuje poštovné. Poplatek za dopravu se může lišit podle místa, kde se nacházíte. Navštivte jejich webové stránky a dozvíte se více.

  Na jejich stránkách je také různý nábytek Sierra. Některé z nich jsou Sierra Reclining Sofa a Sierra Swivel Glider Recliner.

 • Nábytek domácí zóny

 • Home Zone Furniture je rodinný výrobce nábytku a obchod se sídlem v Dallasu/Fort Worth. Znovu zavádějí osobní přístup do klientské zkušenosti.

  Od svého založení v roce 2007 se Home Zone rozrostla na 17 míst v Texasu a Oklahomě a nadále poskytuje osobní pozornost a péči svým spotřebitelům.

  Sedací soupravu Sierra a Loveseat Set můžete zakoupit na jejich webových stránkách. Sada má hodnotu 998,00 $. To zahrnuje Sierra Reclining Sofa a Sierra Reclining Loveseat. Poplatek za dopravu se může lišit podle místa, kde se nacházíte. Navštivte jejich webové stránky a dozvíte se více.

  Závěr o sedačce Sierra Reclining Console Loveseat

  Doufáme, že vám to pomohlo se základy Sierra Reclining Console Loveseat. Abychom plně porozuměli, rozebrali jsme pojmy a vypořádali se s každým z klíčových slov. Hodně štěstí na vaší cestě k nákupu!