Co je svatba s vysokým čajem: Je pro vás?

Probereme, co je to svatba ve velkém čaji, která se inspiruje jídlem podávaným krátce po 17. hodině. Níže můžete také vidět příklad plánu svatby s velkým čajem, abyste věděli, co očekávat, a rozhodli se, zda je to něco, co byste chtěli pro svou speciální událost.

Neváhejte a prohlédněte si náš blog, kde se také dozvíte o různých typech svateb. Víte například, co je bílá svatba?

Je vždy skvělý nápad seznámit se s různými svatbami, které vám pomohou vybrat tu nejvhodnější pro vaše preference a potřeby.

Co je svatba ve velkém čaji: očekávání a ukázkový program

Svatba při vysokém čaji přebírá zvyk při vysokém čaji, který se provádí na konci dne. Je to jedinečné pro svatbu, protože se obvykle podává jídlo z dělnické třídy.

Na rozdíl od luxusní svatby, která využívá odpolední čaj, bude svatba s vysokým čajem podávat sytá a vydatná jídla, jako je maso a chléb, připomínající večeři namísto delikátní dezerty a lehké sendviče. Nicméně, tam jsou úpravy v dnešní době, aby high tea classer pro svatby.

V kolik hodin je oběd?

High tea se tradičně podává po 17. hodině na konci pracovního dne. Jídelní lístek, jak již bylo zmíněno dříve, má být syté ve srovnání s tím, co se obvykle podává při odpoledním čaji.

Těžké jídlo během oběda může být složeno ze steaku, lososa, brambor, kastrolů nebo dokonce pečiva. Stále více svateb pořádá velké čajové rauty, zvláště když hosté strávili celý den zaneprázdněni a můžete očekávat, že budou mít hlad.

Kromě toho je v dnešní době považován za módní také odpolední čaj. Pořadatel může mluvit s hostiteli a párem, aby byla akce romantičtější a elegantnější.

Ukázkový rozvrh svatby při velkém čaji začíná obřadem v 15:30, koktejlová hodina v 16:00 a večerní čaj v 17 hodin. Pokud však zahrnete i přijímací linku, poraďte se se svým svatebním organizátorem, aby vše dobře naplánoval.

Jak vypadá svatební hostina s velkým čajem?

Velká čajová svatební hostina se tradičně skládá z občerstvení s třípatrovými stánky. Horní vrstva obsahuje různé druhy chleba, střední vrstva má sendviče a spodní vrstva sladkosti.

Nakonec se snoubenci mohou rozhodnout, zda se chtějí držet tradičních menu na svatební hostině s velkým čajem, nebo zahrnout další jídla, která budou jejich hostům chutnat. Poté lze sezení na svatební hostině s vysokým čajem usadit, kde bude personál podávat jídla, nebo se mohou hosté obsloužit sami.

A konečně, tradiční svatba s vysokým čajem nabídne zelený, černý a bylinný čaj, ze kterého si můžete vybrat. Personál může hosty obsloužit, nebo můžete mít na každém stole konvice.

Co je to čajová svatba?

Čajová svatba se týká svatby, která následuje po klasickém anglickém odpoledním čaji. Co tedy můžete od tohoto typu příjmu očekávat?

Na recepci budou vintage čajové soupravy, patrové stojany na dorty, nádherný porcelán, krajky a starožitné látky, abychom jmenovali alespoň některé. Měly by existovat různé druhy čajů, ze kterých si hosté mohou vybrat, a recepce dodržuje etiketu při čajovém večírku, kde je pro každého hosta na stole konvice, šálky, mléko a cukr.

Jídlo je to, co obvykle uvidíte na čajovém dýchánku, takže očekávejte delikátní koláče a pečivo, sendviče s prsty, koláčky a další dezerty. Dvojice může zařadit i netradiční potraviny, jako jsou koláče a hamburgery.

A pokud jde o výzdobu, svatební hostina s čajovým dýchánkem by měla působit teple a zároveň elegantně. Prostor můžete vyzdobit květinami inspirovanými jarem a použít paletu pastelových barev při zařizování a stylingu místa konání.

Co je považováno za luxusní svatbu?

Luxusní svatba je ztělesněním elegance a luxusu. Často je formální a můžete si všimnout, že probíhající téma se skládá z metalických prvků, jako je zlato a stříbro.

Styl, výzdoba a detaily jsou také okouzlující, jako byste se účastnili exkluzivní gala. Můžete očekávat, že ženich a nevěsta budou mít na sobě také zakázkové oblečení vyrobené speciálně pro svatbu.

Ale protože slovo fantazie může být objektivní pro každého člověka, může se téma a styling lišit od toho, co je uvedeno. Jediným faktorem, který považuje svatbu za luxusní nebo luxusní, jsou náklady vynaložené na událost.

Zvažte přečtení toho, jaká barva se hodí k růžovému zlatu na svatbu, pokud je to téma, které hledáte.

Jaký je rozdíl mezi svatební sprchou a svatebním čajem?

Svatební obřad je událost, kdy host často přináší dárky pro nevěstu a může zůstat po celou dobu trvání. Na některých místech, jako je jih, mají nevěsty místo toho svatební čaj, kam si hosté přinesou čaj a mají možnost jít ve svém volném čase.

Dárky pro nevěstu můžete přinést i během svatebního čaje, ale jejich otevírání není součástí zvyku jako u svatebních obřadů. Nicméně, nevěsty mohou změnit tradice a považovat odpolední čaj za svou svatební sprchu.

Závěr

A to je vše! Právě jsme se dozvěděli, co je high tea wedding, což je recepce ve stylu high tea podávaná po 17. hodině.

Jídelní lístek se skládá z více sytých položek než odpolední čaj, kde obvykle máte chuťovky a pečivo. Nicméně, pár má stále poslední slovo v úpravě tradiční svatby ve velkém čaji.