Co je ohřívač monitoru? Kompletní průvodce, který si musíte přečíst!

Chcete vědět, co je to ohřívač monitoru? Nebojte se a jste na správném místě. Ohřívač monitoru je nucený obytný topný systém, který běží na olej a funguje na základě stoupajícího teplého vzduchu.

Monitor se často nachází v zadní části nebo na nízkém patře domu, není to proto, že by byl neatraktivní; ve skutečnosti je monitor přitažlivá položka.

Má vzhled obřího ohřívače, ale nahoře je panel s přesným nastavením tepla, časovačem a tlačítkem pro zapnutí / vypnutí. Majitelé mohou také naladit tento ohřívač na různé situace v různých obdobích dne nebo noci pomocí funkce. Ohřívače monitoru by měly být umístěny u vnější stěny, přičemž trubka vzadu nasává vnější vzduch pro spalování. Ohřívá vzduch, který vstupuje přes hadici. Pokračujte ve čtení a dozvíte se více!

Co je ohřívač monitoru?

Co je tedy ohřívač monitoru? Ohřívače monitorů vyrobené společností Monitor Products, Corporation používají k ovládání zdroje paliva techniku ​​založenou na gravitaci, takže není potřeba čerpací systém. Takové nástěnné ohřívače, určené pro použití K1, slibují, že budou vyžadovat téměř jeden galon paliva každý den k zahřátí prostoru o rozloze 2000 čtverečních stop, což činí jejich provoz neuvěřitelně nákladově efektivní. Plyny, jako je únik oxidu uhelnatého nebo neúmyslné výbuchy, ke kterým může dojít při použití propanových nebo plynových ohřívačů, již nejsou problémem.

Princip ohřívače monitoru

Automatické nastavení teploty na ohřívačích monitoru umožňuje uživatelům nastavit teploty po určitou dobu. Majitelé se mohou zaměřit na různé množství tepla během dne se čtyřmi různými možnostmi, což eliminuje potřebu měnit ovládací prvky před nocí nebo dokonce před odchodem do práce.

Tepelný systém poháněný ventilátorem nabízí nepřetržitý proud teplého vlhkého vzduchu během dne k vytápění obytného prostoru i bez odchylek, které dělají jiné typy tepla. Má uzavřený spalovací mechanismus, který snižuje pachy petroleje a zároveň zlepšuje kapacitu. Monitor nasává externí vzduch a odsává systémy ven ke spálení. Jeho nastavení ventilátoru a teploty je poháněno elektřinou. Monitorovací ohřívače namontované na vnějších stěnách vyžadují zjednodušené komíny se 2 trubkami spojenými do jedné. Jeho vnější trubka nasává vzduch do ohřívače externě, zatímco vnitřní trubka odvádí vzduch ven.

Konstrukce této dýmky umožnila, aby se vstupní atmosféra ohřívala přes koncovku výfuku. Konfigurace hořáku trvá asi 2 hodiny & potřebuje jen jednoho člověka. Stavba tanku vyžaduje dvě osoby, takže dokončení vyžaduje další tři hodiny.

Ohřívač monitoru má záložní systém zásobovaný nádržemi Rvs a invertory, které mohou ohřívač provozovat téměř 5 1⁄2 hodiny, pokud vypadne elektřina. Předpokládejme, že je vypnuté napájení, ohřívač se přepne na záložní baterii a funguje normálně. Tato technologie není kompatibilní se staršími modely. Ohřívače monitoru dodávají generované teplo, aniž by se spoléhaly na potrubí, aby dosáhly zamýšleného místa. Zdá se, že komín je zodpovědný za téměř 45 procent odvodu tepla u starších zařízení.

Ohřívače monitorů slibují, že budou 92 procent spolehlivé a zabrání tepelným ztrátám. Tento ohřívač produkuje 42 000 BTU & ohřívá plochu 2400 čtverečních stop. S využitím 23 000 BTU vyhřívá monitor 2200 prostor o velikosti 1300 čtverečních stop. Každý používá 220galonovou externí palivovou nádrž.

Navzdory designu krytu může ohřívač monitoru zahřát plochu až 2500 čtverečních stop. Využívá kanály uvnitř střechy a vstupy a schodiště k vhánění horkého vzduchu do budovy, ve které spočívá, takže využívá teplo k výstupu do další úrovně budovy. Každopádně si možná budete chtít přečíst o tom, proč se mi nezapne topení.

Náklady na ohřívač monitoru

Model ohřívače monitoru 2200 stojí kolem 1 400 USD, zatímco model ohřívače monitoru 2400 stojí o něco méně než 3 000 USD. Celkové ceny benzinové nádoby a potrubní sady se pohybují kolem 2200 USD a 2700 USD. K pohonu topidel se používá petrolej, který je výrazně levnější než plynový nebo elektrický a jiné topné oleje. Tvrdé dřevo je jedinou formou paliva, která je o něco méně nákladná než ohřívač monitoru, ale je špinavá, zabírá celou místnost a vyžaduje častou údržbu.

Ohřívače monitoru využívají olej z nádrže a mohou být ponechány bez dozoru po dobu týdnů nebo měsíců. Takové ohřívače patří mezi nejbezpečnější způsoby vytápění vašeho domu. Nemají stejné riziko požáru jako kamna na dřevo a neprodukují stejné množství oxidu uhelnatého jako plyn.

Zde je, kolik stojí provoz ohřívače 1500w.

Spotřeba paliva ohřívače monitoru

Spotřebuje 0,320 galonů benzínu za hodinu na nejvyšší úrovni, ale jen 0,26 galonů za hodinu jen na vysoké a střední úrovni. Spotřebuje 0,17 galonů benzínu za hodinu, většinou na nízké a střední úrovni, a jen 0,11 galonů za hodinu jen při nízkém plameni. Očekává se, že spotřeba paliva bude výrazně nižší než u standardních olejových ohřívačů nebo elektrického ohřevu vzhledem k výkonu ohřívače. Úspora paliva rychle pokryje cenu ohřívače. Můžete porovnávat palivovou účinnost ohřívače, ale hodnocení.

It’s A Wrap!

Jsme rádi, že jste se dozvěděli, co je to ohřívač monitoru, doufáme, že snadno pochopíte princip fungování, jeho pozadí a všechny související věci, které musíte vědět. Děkujeme, přátelé, že jste s námi!