Co je nafouklá matrace: Měli byste ji dostat?

Pokud chcete vědět, co je to Puffy matrace, musíte pochopit tři matrace této značky. Mají vlajkovou loď Puffy matrace, ale je tu také Puffy Lux a Puffy Royal. Už nehledejte, protože je probereme za chvíli.

Zvažte také informace o tom, kde koupit matraci Puffy. Pomůže vám seznámit se se značkou a s tím, kde můžete získat pravou matraci Puffy popsanou níže.

Vše, co byste měli vědět o nafouklých matracích

Co je nafouklá matrace?

Matrace Puffy je vlajkovou lodí značky vyrobenou z paměťové pěny. Je k dispozici ve standardních velikostech s počáteční cenou 899 $. Na této matraci z paměťové pěny je fantastické, že je kompatibilní se všemi polohami spánku a základy.

Matrace Puffy je středně pevná, takže udrží páteř vyrovnanou, když spíte na zádech, na boku nebo dokonce na břiše. S ním získáte hypoalergenní kryt odolný proti skvrnám, pěnu naplněnou gelem, pěnu oživující tlak, základnu s vysokou hustotou a protiskluzový kryt. Pěny, které Puffy použil, mají také certifikaci CertiPUR-US, takže si můžete být jisti jejich bezpečností.

Co je matrace Puffy Lux?

Puffy má také dvě hybridní postele a nejoblíbenější je Puffy Lux. Je to dokonce nejlepší nafukovací matrace, pokud máte bolesti a artritidu. A podobně jako původní matrace Puffy používá také potah odolný proti skvrnám, chladicí pěnu a spodní kryt rukojeti.

Puffy Lux se však cítí středně plyšový, takže je ideální pro boční pražce, kteří potřebují odpružit rameno a kyčle. Pěnová podpora Puffy Lux je také kombinována s cívkami Contour-Adapt značky pro stabilitu. A co je důležitější, Puffy Lux má značku Plush Dual Cloud, která pomáhá minimalizovat napětí a zmírňovat bolesti těla.

Co je Puffy Royal Matrace?

Kromě Puffy Lux má Puffy jako další hybridní postel matraci Puffy Royal. Jedná se o prémiový model značky s počáteční cenou 1 649 USD. Celkové vlastnosti Puffy Royal jsou poněkud podobné Puffy Lux, ale následující části jsou exkluzivní pro tuto prémiovou matraci:

Například chladicí vrstva Puffy Royal je naplněna kuličkami a má takzvanou technologii Cloud Air, která snižuje absorpci tepla. Tato technologie má pět zón, které poskytují správnou podporu zad, boků, ramen a nohou. Výsledkem je, že některé oblasti jsou pevnější, zatímco jiné jsou měkčí pro přizpůsobení tlaku.

Z jakého materiálu je vyrobena nafukovací matrace?

  • Patentovaný cloudový kryt: hypoalergenní potah na zip odolný proti skvrnám, certifikovaný podle Oeko-Tex Standard 100
  • Chladicí cloudová pěna: visko-polyuretanová vrstva s certifikací CertiPUR-USA naplněná gelem pomocí procesu pěnění s proměnným tlakem značky
  • Plyšová pěna Dual Cloud: polyuretanová pěna pro konturování a uvolňování tlaku vyrobená procesem pěnění s proměnným tlakem
  • Climate Comfort Foam: polyuretanová pěna uvolňující tlak, ale prodyšná, vyrobená procesem pěnění s proměnným tlakem
  • Pěna s pevným jádrem a cívky Contour-Adapt: ​​podpůrný systém pro hybridní matrace Puffy, které dodávají stabilitu a správné množství odrazu

Pokud jste zvědaví, můžete si také přečíst tento článek o tom, kde se vyrábějí nafouklé matrace.

Jaký druh pěny používá nafouklá matrace?

Puffy používá na své matrace polyuretanovou pěnu, ale nebojte se, protože tento syntetický materiál má certifikaci CertiPUR-US. To znamená, že Puffy matrace mají nízké emise VOC pro kvalitu vnitřního vzduchu. Kromě toho tato lůžka neobsahují žádné látky poškozující ozonovou vrstvu, toxické zpomalovače hoření, jako jsou PBDE, těžké kovy, ftaláty a formaldehyd.

Puffy Firm Core Support Foam

Matrace Puffy také používá jedinečný vzorec pěny nazývaný podpůrná pěna Firm Core. Je navržen tak, aby podporoval dobře zarovnanou páteř a současně uvolňoval tlak na pomoc při bočních a zadních pražcích.

Puffy Cooling Cloud Foam

Další specializovanou pěnou nalezenou v matracích Puffy je pěna Cooling Cloud, která zajišťuje prodyšnost na posteli. Pro lepší cirkulaci vzduchu a regulaci teploty je naplněn gelem.

Je nafukovací matrace zdravá?

Matrace Puffy je zdravá jak pro uživatele, tak pro životní prostředí, jak dokazují certifikace značky od Oeko-Tex Standard 100 a CertiPUR-US. Puffy navíc používá textilie a pěny bez škodlivých chemikálií a jsou dokonce hrdě vyráběny v USA. Můžete také zkontrolovat tento článek, který je nejzdravější matrace, abyste věděli, co dělá postel lepší pro zdraví.

Má The Puffy Matrace Sag?

Na nadýchané matrace se vztahuje doživotní záruka, takže víte, že si značka je jistá trvanlivostí svých produktů. Můžete očekávat, že vaše matrace Puffy vydrží deset let, než ztratí svou strukturu. Pokud je však vaše postel používána správně na doporučeném podstavci, ale stále má prověšen, můžete se naučit, jak vrátit Puffy matraci.

Puffyho záruka vrácení by měla zahrnovat jakoukoli deformaci matrace, pokud nedojde k jejímu poškození nebo použití nesprávné základny. Pokud máte další dotazy, můžete Puffy kontaktovat prostřednictvím jejich webových stránek.

Závěr

Byl tento článek užitečný? Odpověď na to, co je Puffy matrace, zahrnuje znalost rozdílů mezi těmito třemi modely značky. Matrace Puffy může odkazovat na jejich vlajkový model nebo na Puffy Lux a Puffy Royal.

Celkově si můžete bezpečně koupit postel Puffy, protože značka je certifikována jako bezpečná a zdravá společnostmi Oeko-Tex Standard 100 a CertiPUR-US. Můžete si také přečíst naše další články o této značce, abyste věděli více o jejich matracích.