Co je GPM na tlakové myčce? Úžasná fakta, která musíte vědět!

Co je GPM na tlakové myčce? Je to jednotka, která měří výstupní tlak v tlakové myčce. Měří objem vody protlačené v určité oblasti v určitou dobu.

GPM také přímo souvisí s PSI, ten je měřítkem energie výstupů tlakové myčky.

Zjistěte prosím GPM zařízení, včetně jeho velikosti trysky a PSI. Přesto tlaková myčka typu GPM vždy poslouží jako dobrá volba pro kutily při úklidu. Navíc GPM znamená říci „galony za minutu“. Je také užitečné při rozlišování mezi různými typy detergentů používaných v tlakových myčkách. Určuje, jak rychle rozpouštějí špínu & amp; všechny ostatní látky na povrchu. Dva známé způsoby to mohou opravit: upravit hodnocení v GPM a vyvinout velký tlak. Takže čtěte dále, abyste se dozvěděli více o GPM na tlakové myčce.

Nejdříve porozumět tlakovému mytí

Tlakové mytí je užitečnou metodou pro čištění vysokotlakým sprejem s použitím vody. K tomuto účelu slouží čerpadla, protože vytlačuje vodu pod vysokým tlakem. Tato čisticí síla poskytuje výkonnější výsledky za předpokladu, že je nastavena na nízký tlak pocházející z trubky typu zahradní hadice. Tlakové mytí je užitečné k odstranění plísní a plísní na betonových površích, které obsahují skvrny od nečistot nebo mastné skvrny. Navíc v podstatě plní svou roli při odstraňování nečistot z porézních povrchů, jako jsou dřevěné paluby. Zde je stručná historie tlakového mytí.

PSI vs. GPM

Průtok a tlak jsou dva rozhodující faktory při nákupu tlakové myčky pro profesionální nebo osobní použití. V tomto případě vždy hledejte kombinaci hodnoty a výkonu. Zvažte GPM a nejen PSI, protože první pomáhá vyhodnotit účinnost tlakové myčky. Nesoustřeďte se pouze na PSI, protože můžete přehlédnout tlakovou myčku s nižším PSI a vyšším GPM, která dosahuje většího objemu. Pokud to uděláte takhle, může to z dlouhodobého hlediska obětovat výkon. Špičková a vysoce výkonná tlaková myčka vám umožní provádět potřebné úkoly snadněji a rychleji. Rozlučte se tedy s prací, která plýtvá vaším časem.

PSI slouží svému účelu jako jednotka tlaku s nějakou konkrétní hodnotou. Slouží jako základ při čištění těchto jednotek. Název naznačuje tlak na každý čtvereční palec. Označuje také velikost síly nebo odporu proti rušivému povrchu. Měření tlaku je v librách na každý čtvereční palec neboli (PSI). PSI je síla vody na každý čtvereční palec v otvoru trysky. Protože je tlakový systém výkonnější, znamená to mít lepší schopnost čištění a rychlosti než méně výkonná tlaková myčka používaná za stejných okolností.

Navíc PSI je množství vyrobené v jeho čisticím tlaku. GPM znamená množství vody emitované strojem. Vypočítejte čisticí jednotku vynásobením GPM a PSI. Čistící jednotka nabízí zákazníkům efektivní a efektivní způsob porovnávání čisticí síly mezi různými modely a značkami. Tento termín je pro dodavatele po celém světě rovněž zásadní než PSI. Profesionálové používají čisticí prostředky k opláchnutí nahromaděných nečistot. To znamená, že pro ně nejvíce záleží na měření GPM.

GPM & Jeho důležitost

GPM & PSI jsou uznávány jako zásadní výkon tlakové myčky. GPM se odkazuje na množství vody odčerpané za určitý čas, zatímco PSI je odkazováno na množství tlaku vycházejícího z elektrického nářadí. V tomto případě je potřeba správné množství tlaku nohou nebo koňské síly, aby vyhovovalo vašim potřebám. Za prvé, nikdo nikdy nechtěl příliš robustní nebo příliš pomalý proces, který je příliš dlouhý nebo nedokáže vyčistit projekt.

Vyšší GPM znamená velký tlak?

Takže, co je GPM na tlakové myčce? GPM se učí v galonech za minutu. Berte to tedy jako rychlostní nebo tlakovou myčku, kde zařízení čerpá vodu na čisticí povrch. Protože má stroj vyšší GPM, je rychlejší opláchnout a vyčistit odolnou špínu a špínu. Tak se nakonec odhalí ještě čistší povrch. Je to stejné jako myšlenka koňské síly v motoru.

Příslušenství, které je součástí balení

Tlaková myčka GPM je vybavena inteligentní nabíječkou, která udržuje zařízení k dispozici po dokončení s úplným nabitím. A co víc, zařízení je při ovládání dostupnější. Navíc je díky svému intenzivnímu tlaku nápomocný při čištění jakýchkoli nečistot. Navíc se vyznačuje kvalitním typem motoru. Jeho válec je vyroben z vysoce kvalitní oceli.

It’s A Wrap!

Nyní se dozvíte, co je GPM na tlakové myčce, která nejlépe reprezentuje množství vody použité za každou minutu. S vyšším GPM to znamená použít více vody za minutu. Tlaková myčka GPM zatím patří mezi nejlepší tlakové myčky na trhu. Jednak je vyroben pomocí nejmodernější technologie a vybaven inteligentními technologiemi. Navíc je vyroben tak, aby přinášel co nejlepší výsledky. Možná si budete chtít přečíst související články; vědět, jak vyměnit olej v čerpadle tlakové ostřikovače a jak uložit tlakovou myčku.