Co je 7. výročí svatby: Symboly a dárky

Ti, kdo jsou zvědaví na 7. výročí svatby, to mohou nazvat výročím měděné svatby. Dalším termínem pro tento milník manželství je výročí vlny, takže probereme, proč jsou tyto dva symboly pro sedm let manželství.

Probereme také, proč je 7. rok manželství považován za nejtěžší. A pokud máte další zvědavé otázky ohledně dalšího výročí svatby, zvažte procházení našeho blogu.

Mladší páry si mohou například přečíst, jaké je 3. výročí svatby.

Co je 7. výročí svatby: dárky a další

7. výročí svatby je výročí svatby z mědi a vlny. Tyto dva jsou symboly sedmi let manželství, ale při oslavě výročí svatby můžete vzít v úvahu pouze jeden, podle toho, co si myslíte, že se k vašemu dlouhodobému vztahu hodí lépe.

Stejně jako jiná lichá výročí svatby není 7. výročí svatby tak populární jako velká, jako je sudé 5. nebo 10. výročí svatby. To však neznamená, že tento milník manželství nestojí za připomenutí.

Zvažte čtení o symbolech 7. výročí svatby a nápadech na dárky níže. Ujistěte se, že žádné výročí svatby s vaším partnerem neuběhne, aniž byste oslavovali a nemluvili o letech, které jste prožili.

Jaký je symbol 7 let manželství?

Tradiční 7. výročí svatby jsou dvě věci: měď a vlna. To dělá sedm let manželství jedinečnými, protože většina výročí má jako symbol pouze jeden kov nebo kámen.

Měď je velmi vhodná jako symbol 7. výročí svatby, protože představuje pozitivitu, lásku a ochranu před zlem. Chcete se těšit na více let pro pár, který vydržel v manželství déle než pět let.

Na druhou stranu vlna symbolizuje teplo a pohodlí jako samotný materiál. Hodí se tedy k 7. výročí svatby, které není tak mladé, ale ani příliš dlouhé.

Jste v době, kdy je to pohodlné, protože svého manžela/manželku už dobře znáte, ale stále je to méně než deset let, takže od sebe je ještě co objevovat a udržovat si „žhavost“ romantiky. Bez ohledu na to můžete zvážit měď i vlnu jako dárek pro svého partnera.

Jaký je moderní symbol 7. výročí svatby?

Alternativou pro měď a vlnu je moderní symbol 7. výročí svatby: psací potřeby. Je to také perfektní dárek, protože sedm let stačí na napsání srdečného dopisu vašemu manželovi.

Klíčem k dlouhodobým manželstvím je udržet romantiku naživu. Proč tedy nepřekvapit svého manžela nebo bílého ručně psaným dopisem k 7. výročí svatby?

Co je drahokamem 7. výročí svatby?

Nádherný onyx je kámen k 7. výročí svatby. Zatímco onyx má historicky negativní korelaci, je také známo, že pomáhá vyrovnávat energie.

Pamatujte, že zdravý vztah ví, kdy má dovolit, aby některé intenzivní emoce odezněly. Kromě toho nás vždy učí, abychom se při řešení konfliktů nikdy nevyrovnali intenzitě frustrace našeho partnera.

Jaký je květ 7. výročí svatby?

Květiny Jack-in-the-pulpit a frézie jsou vyhrazeny k 7. výročí svatby. První z nich je jedinečně vypadající květina s vícenásobným léčebným využitím, zatímco druhá má více významů, jako je důvěra a ohleduplnost.

Někteří dokonce říkají, že frézie je nejlepším symbolem důvěry. Jako u každého vztahu je důvěra jedním ze základních základů, které zajistí, že to bude trvalé a zdravé partnerství.

Jakou barvu má 7. výročí svatby?

Zajímavostí je, že barva k 7. výročí svatby je špinavě bílá. Můžete to použít pro barvu vašeho dárku nebo jako motiv, pokud pořádáte oslavu výročí svatby.

Ze symbolické perspektivy se má za to, že šedobílá představuje nové začátky. Možná se to také hodí k tomuto výročí svatby, protože jste po 3 letech blízko vstupu do společného desetiletí.

Jaký je dárek k 7. výročí svatby?

Jako inspiraci pro dárek k 7. výročí svatby můžete použít symboly vlna, měď, psací potřeby a onyx. Vzpomeňte si na vlněné oblečení, měděné soupravy na vaření, ručně psané dopisy nebo šperky z onyxu.

Neomezujte se však na symboly 7. výročí svatby. Váš manžel jistě ocení cokoliv sentimentálnějšího a osobnějšího.

Přečtěte si, jaké výročí upgradujete například snubní prsten.

Proč je sedmý rok manželství nejtěžší?

Průměrné manželství v USA trvá pouze 7 až 8 let. To je důvod, proč dosažení 7. výročí svatby stojí za to oslavit, protože jste překonali očekávaný rok, kdy manželství narazí na drsnou záplatu.

Běžné překážky se mohou začít objevovat během 7. roku jakéhokoli vztahu, jako je špatná komunikace, finanční problémy a nuda z „rutiny“. Navíc je po líbánkové fázi a vzrušení, takže některým partnerům hrozí i podvádění.

Bez ohledu na to se nenechte statistikou znepokojovat. Vždy můžete zvážit manželskou poradnu společně, pokud chcete, aby manželství vydrželo.

Závěr

A to je vše! Právě jsme zjistili, co je 7. výročí svatby: výročí svatby z mědi a vlny.

Souvisí také s papírnictvím a onyxem jako jeho dalšími symboly. Bez ohledu na to nezapomeňte oslavit 7 let manželství, protože je známo, že je to doba, kdy se objevují překážky ve vztahu.

Neváhejte se vyjádřit k tomu, který milník v manželství je nejtěžší.