Kolik svatebních laskavostí objednat: 4 způsoby, jak počítat

Pokud si nejste jisti, kolik svatebních laskavostí si objednat, zvažte čtyři věci. Nejprve bude tento článek hovořit o lidech, kteří musí získat svatební laskavosti, o těch, které můžete odříznout, ao tipech, jak vypočítat odhadovaný počet laskavostí na objednávku.

Také si lámete hlavu s tím, jak pozvat hosty? Přečtěte si náš návod, jak někoho požádat, aby byl na vaší svatbě.

Náš blog nabízí rozsáhlý seznam svatebních průvodců, které zajistí, že vše od přípravy až po samotnou událost proběhne hladce.

4 tipy, jak zjistit, kolik svatebních laskavostí si objednat

Nezapomeňte na rodiče

Začněte počítat svatební laskavosti tím, že započítáte své rodiče. Každý rodič nevěsty a ženicha by měl dostat svatební laskavost.

Očekává se, že ukážete vaši sentimentalitu a vděčnost nejen proto, že se rozhodli být součástí vaší svatby, ale také proto, že také začnete novou kapitolu svého života s jinou osobou. Kromě toho nezapomeňte, že rodiče jsou často hostiteli svatby, takže dát jim památku je vkusné.

Kolik laskavostí pro každý pár a rodinu?

Záludná část s počítáním, kolik svatebních laskavostí objednáváte, když jsou vaši hosté ve skupinách rodin a párů. Můžete to však zjednodušit a řídit se normou, kdy každý pár nebo rodina dostane pouze jednu svatební laskavost.

To platí zejména v případě, že svatební laskavost je drahá. Některé páry však dávají více než jednu laskavost pro každou rodinu, pokud dávají jedlé svatební laskavosti nebo něco levnějšího.

Svatební hostinu nelze započítat

Věděli jste, že svatební hostinu můžete ukrojit z množství svatebních výslužek na zakázku? To se často praktikuje, protože družičky a mládenci dostávají něco jiného.

Ve skutečnosti je běžnějším zvykem dát svatební hostině něco velkolepějšího. Obvykle je dostávají před samotnou svatbou, takže je také přijatelné neposkytovat jim dárky jako poděkování.

Vždy zvažte další objednávky

Nyní, když máte seznam, musíte přemýšlet o dalších svatebních laskavostech a o tom, kolik jich zahrnout. Někteří hosté si dárek možná ani nevezmou, ale je bezpečnější mít něco navíc, než si ukrojit nějaké svatební laskavosti a nechat někoho ze svatby odcházet s prázdnýma rukama.

Zvažte zaúčtování jedné svatební laskavosti na hosta jako bezpečné číslo. Poté si můžete znovu přečíst výše uvedené diskuse týkající se rodin, párů a svatební hostiny.

Kolik různých svatebních laskavostí byste měli mít?

Pár nakonec zná své hosty lépe, ale jeden typ svatební laskavosti obecně stačí. Samozřejmě můžete mít i dva, takže o přízni můžete mluvit vy i vaše drahá polovička, ale zvažte svůj rozpočet.

Získat více než dva může být přehnané, protože někteří hosté dokonce nechávají své svatební laskavosti za sebou. Bude praktičtější rozhodnout se pro takovou, kde jste vy a vaše drahá polovička spokojeni s laskavostmi, které poskytujete.

Kdy si mám objednat svatební laskavosti?

Svatební výslužky si můžete objednat již dva měsíce před svatebním dnem. To poskytne prodejci dostatek času s několika dny navíc, které mohou být potřeba, v závislosti na místě svatby, počtu laskavostí a složitosti laskavostí.

Například některé páry, které dělají svatby v destinaci, dávají laskavosti související s oblastí, což znamená, že si chcete objednat alespoň týdny předem, abyste si mohli vybrat laskavosti při příjezdu. Některé svatební dobroty však podléhají zkáze, protože jsou jedlé, takže si je můžete objednat brzy a prodejce může naplánovat, kdy je vyrobit, aby dorazily čerstvé.

Nakonec si pamatujte, že čím složitější svatební laskavosti jsou, tím déle je třeba je dokončit. Pokud tedy víte, že jsou velmi personalizované a složité, vyhraďte si dostatek času, abyste dostali, co chcete, i když je například hlavní sezóna.

Přečtěte si, kdy si svatební dort objednat také.

Kolik lidí utrácí za svatební laskavosti?

Většina lidí přiděluje na svatební laskavosti alespoň 300 dolarů. Abyste se však vyhnuli problémům s rozpočtem, nastavte si při plánování svých laskavostí maximum na 10 USD pro každého hosta.

Jak rozdáváte svatební laskavosti?

Nejběžnějším způsobem distribuce svatebních laskavostí je mít je mimo místo, vedle knihy hostů. Tímto způsobem hosté nemohou zapomenout na své laskavosti a lidé si mohou vzít více než jednu, pokud zbude mnoho laskavostí.

Jsou svatební laskavosti na stole?

Osobnější způsob, jak rozdávat svatební laskavosti, je umístit je na stůl každého hosta. Středobodem budou laskavosti a jejich označení může způsobit, že se host bude cítit lépe.

Je v pořádku nemít svatební laskavosti?

Žádné pravidlo nezakazuje párům, aby se nerozhodly mít svatební laskavosti. Možná dodržují rozpočet nebo prostě nevidí potřebu dávat hostům dárky.

Můžete si přečíst, co je to přijímací linka, abyste poznali další způsob, jak vyjádřit vděčnost účastníkům svatby.

Závěr

A to je vše! Máte čtyři úvahy, abyste přesně věděli, kolik svatebních laskavostí si objednat.

Abychom to zrekapitulovali, rodiče nevěsty a ženicha by měli být vždy zahrnuti, ale svatebčané mohou být vyloučeni, protože obvykle mají své vlastní dárky. Pak se rozhodněte pro jeden dárek pro každý pár nebo rodinu, ale ujistěte se, že máte nějaké doplňky, než abyste byli s laskavostmi struční.