Co dělat s nafukovací matrací příliš měkkou: 2 tipy

Odpověď na to, co dělat s příliš měkkou nafukovací matrací, je pomocí matrace a použití správné základny. Pokud chcete nakupovat od stejné značky, budeme také hovořit o dostupných lůžkovinách a základnách Puffy. A jako bonus se dozvíte více o výběru měkkosti matrace.

Zajímá vás také, jaké jsou jiné matrace oproti matraci Puffy? Zvažte také naši nezávislou recenzi versus velké značky matrací.

Proč je moje nafukovací matrace příliš měkká?

Pevnost matrace Puffy nebude nikdy příliš měkká, protože je na stupnici pevnosti hodnocena 6 až 8. To znamená, že postel je ve srovnání s dalšími dvěma hybridními matracemi od Puffy středně pevná. Pokud ale přesto chcete tvrdší povrch na spaní, můžete přidat matraci nebo zkontrolovat základnu vaší Puffy matrace.

Přidejte matraci

Přidání matrace může změnit celkový dojem z postele, včetně matrace Puffy, která je příliš měkká. A pokud chcete, můžete si pořídit matraci z paměťové pěny Puffy, takže vaše nastavení postele pochází od celé značky. Je k dispozici v pevném a měkkém pocitu, který vám pomůže vybrat ten první a ztěžuje ležení povrchu vaší postele.

Jaké jsou další cenné vlastnosti vrchní matrace Puffy z paměťové pěny?

  • Certifikace Oeko-Tex Standard 100 a hypoalergenní
  • Lze použít ve všech polohách spánku
  • Skvělá směsová směs z bambusu a polyesteru
  • Omyvatelný potah matrace
  • Elastické kapsy jsou kompatibilní s matracemi až do tloušťky 15 palců
  • Uchopovací vrstva ve spodní části pro větší zabezpečení

Použijte správnou základnu

Puffy matrace by neměla být měkká, protože je středně pevná a nemá plyšové vrstvy jako hybridy Puffy Lux a Puffy Royal. Nesprávná podpora ze základny však může způsobit, že jakákoli matrace bude kvůli prověšení měkká. Zkontrolujte, zda povrch, na který jste vložili matraci Puffy, není poškozený nebo zda je laťový; lamely nejsou příliš daleko od sebe.

Pokud máte zájem, diskutovali jsme také o tom, jaký druh rámu postele funguje pro matraci Puffy. Obecně je matrace Puffy kompatibilní s jakýmkoli rámem, základnou nebo základem.

Jsou nafouklé matrace příliš měkké?

Jedním z důvodů, proč je matrace Puffy dobrá, je, že není tak měkká, že se potopíte na postel a ztratíte neutrální polohu páteře. Puffy Lux a Puffy Royal, měkčí než původní matrace Puffy z paměťové pěny, nejsou příliš měkké. Abyste si udělali rychlou představu, Puffy Lux je středně plyšový, zatímco Puffy Royal je nejplyšnější se zónovou podporou.

Puffy Lux vs Puffy Royal

Puffy Lux i Puffy Royal jsou hybridní postele, které vyhovují pražcům vyžadujícím plyšovou plochu na spaní. Zahrnují boční pražce, lehké jedince nebo ty, kteří dávali přednost měkké posteli, aniž by ztratili dobré držení těla. Například Puffy Lux můžete získat, pokud chcete zmírnit nepohodlí v zádech, zatímco lidé, kteří spí horko, budou těžit z měkčího Puffy Royal, který má technologii Cloud Air této značky.

Je nafukovací matrace měkká nebo pevná?

Puffy matrace není ani měkká, ani pevná, protože je uprostřed. Je dostatečně plyšový, aby uvolnil tlak v celém těle, ale díky pevnému jádru vás hluboko nepotopí. Pokud tedy chcete měkčí postel, můžete si pořídit Puffy Lux nebo Puffy Royal, zatímco ti, kteří chtějí zpevnit matraci Puffy, mohou přidat matraci Puffy.

Jak dlouho vydrží nadýchaná matrace?

Očekávaná životnost matrace Puffy může trvat osm let nebo déle, což dokazuje doživotní záruka značky. Koneckonců používá materiály s vysokou hustotou, které mají odolat opotřebení. Nejprve si však přečtěte náš samostatný článek o dlouhověkosti postele, abyste věděli, jaké faktory ji ovlivňují.

Jak mohu zpevnit měkkou pěnovou matraci?

Pokud chcete, aby se vaše pěnová matrace cítila pevnější, zkuste do ní přidat pevnou podložku nebo topper. Také budete muset zkontrolovat základnu nebo dokonce přidat kousek překližky pod matraci, aby vám pomohl odolat hmotnosti, když si lehnete. Vezměte prosím na vědomí, že toto jsou pouze rychlé opravy měkké postele a je mnohem lepší vědět, kdy vyměnit matraci, protože již může být příliš opotřebovaná.

Jak poznáte, že je vaše postel příliš měkká?

Bolest těla

Velmi měkká postel není nikdy ideální, protože staví tělo do nepřirozeného držení těla. Můžete si například všimnout bolesti zad, krku, ramen nebo boků, protože nejsou dobře podepřeny. I když také není dobré spát na velmi tvrdé posteli, matrace, která vás příliš potápí, může způsobovat nepohodlí a namáhání.

Nedostatek spánku

Protože velmi měkká postel nenabízí dobrou oporu, můžete se celou noc hodně přehazovat a otáčet. Můžete se také probudit v liché hodiny, protože postel se necítí pohodlně. V důsledku toho pocítíte náladovost a možná letargii ze špatné kvality spánku a krátké doby spánku.

Závěr

A to je vše! Chcete -li zrekapitulovat, co dělat s příliš měkkou matrací Puffy, můžete přidat pevnou matraci, jako je ta od Puffy, nebo vylepšit její základnu. Špatně podepřená postel bude díky prověšení měkká.

Celkově se Puffy matrace nebude cítit příliš měkká, protože je středně pevná. Proto se můžete kdykoli obrátit na Puffy, abyste zjistili, zda má vaše postel problém, na který se vztahuje záruka značky.