V jakém věku můžete dát své dítě do kočárku?

Mnoho rodičů je zvědavých, jak staré musí být jejich dítě, než může přejít z kočárku nebo kolébky do postýlky. Odpověď je pro každé dítě jiná, ale obecným pravidlem je, že by vaše dítě mělo být schopné se samo posadit bez pomoci. Obvykle se to stane kolem šesti měsíců věku. Pokud chcete více podrobností, promluvte si se svým dětským lékařem o tom, jak dlouho budete muset držet dítě v kočárku, než ho přeměníte do postýlky.

Bassinety jsou skvělé pro novorozence a batolata, kteří ještě neumí stoupat po schodech. Jsou také ideální jako další místo na přespání, když máte doma hosty, nebo pokud váš malý potřebuje více odpočinku než obvykle poté, co byl nemocný v posteli (nebo dokonce jen přepnul plán babičky). Jakmile se začnou plazit po čtyřech, může být načase proměnit je v něco s kolečky, aby měli snadnější přístup ke všemu v místnosti!

V jakém věku by mělo vaše dítě spát v kočárku?

Kočárek je skvělou volbou pro rodiče, kteří chtějí spát poblíž nebo těsně vedle svého dítěte. Děti je obvykle mohou používat, dokud nedosáhnou hmotnosti 15 liber, a nezískají schopnost vstávat na všechny čtyři, což se někdy stává kolem 4 měsíců, ale v některých případech častěji po 5 měsících se správným vývojem -nebo dokonce dříve!

Basinety se vyvinuly tak, aby splňovaly měnící se potřeby. Existuje jeden s neuvěřitelným hmotnostním limitem 33 liber! To však znamená, že-velikost a věk dítěte jsou jen dva faktory, které určují, jak dlouho mohou spát ve své přenosné postýlce nebo systému lůžkovin.

Jednou z prvních věcí, které se děti učí, je, jak se pohybovat samy. Mohou to udělat například procházením nebo lezením-a toto chování se často vyvíjí různými rychlostmi v závislosti na tom, v jakém prostředí jim jako dítě poskytujete! Výrobci obvykle doporučují přestat používat kočárek, jakmile vaše dítě dosáhne milníku číslo jedna (které se může lišit podle produktu).

Některé z milníků, které určují, kdy změnit dítě ze spánku v kočárku:

  • Možnost převrácení
  • Tlačení na ruce a kolena
  • Sezení bez pomoci
  • Může vytáhnout po boku
  • Dosahuje věkové hranice
  • Dosáhli jste hmotnostního limitu

Opět platí, že nejlepší způsob, jak zjistit, zda má váš kočárek dobré vlastnosti a bezpečnostní standardy, je přečíst si jeho uživatelskou příručku. Při používání dodržujte všechny tyto pokyny, abyste při spaní na neznámém místě neriskovali žádné zranění nebo nehody!

Jaký je nejdelší kočárek, který se má použít?

Možná vás zajímá, zda existují nějaké kočárky s delší životností, vzhledem k tomu, jak rychle dítě přeroste svou standardní postel. Naštěstí pro vás jsme na trhu našli mnoho různých typů vysoce kvalitních produktů, díky nimž bude vaše dítě v bezpečí a pohodlí na více než jedné pozici!

Chcete baset, který vydrží roky a snadno se nastavuje? Zde jsou nejlepší možnosti.

  • 4Maminky mamaRoo Sleep Bassinet
  • Chicco Zavřít kočárek
  • HALO BassiNest a Luxe Swivel Sleeper

V pokoji pro tatínka a maminku! Jak dlouho by mělo dítě spát v kočárku

Americká pediatrická akademie (AAP) navrhuje, aby děti spaly v pokoji rodičů prvních 6 měsíců nebo rok. Důvodem je, že může být obtížné pořádně si odpočinout při sdílení domova s ​​kojencem, ale jakmile jsou dospělejší a dokážou se uklidnit bez podpory ostatních, když spí sami, jako většina dospělých každou noc – pak to nemusí být způsobit další problémy.

Sdílení pokojů může snížit riziko SIDS až o 50% a je bezpečnější než sdílení postele.

ABC bezpečného spánku

Je dobře známo, že spánek je důležitý pro naše fyzické, duševní a emocionální zdraví. Pokud jste jedním z mnoha lidí, kteří sdílejí svůj pokoj se svým dítětem, aby jim pomohli zjistit, jak by měli spát, aby se snížila rizika související s SIDS, pak by neměl být důvod k poplachu, pokud jde o tuto praxi, protože tak dlouho protože máme přístup ABC, všechno bude fungovat bez námahy!

A = Sám: nesmíte mít následující: sdílení postele, polštář nebo přikrývky

B = Zpět: nedávejte dítě spát na bříško

C = nedovolte dítěti spát v posteli pro dospělé. Udělejte z toho polštář nebo houpačku

Pokud hledáte pobyt v hotelu Mother Nature’s, ale nechcete, aby vaše dítě spalo vedle mě? Stále existuje naděje pro ty, kteří nemají školku. Dobrou zprávou je, že existuje spousta ochranných faktorů, mezi které patří kojení a nabídka oblíbeného dudlíku před každým spánkem (90%).

Závěr

Naše dítě je připraveno spát ve svém pokoji, ale kam ho dáme? Pro novorozence může být kočárek ideální. Jakmile tuto životní fázi přeroste (a pokud neexistují žádné vývojové milníky), pak je čas promovat v oblíbenou naši rodinu: postýlku!