Snadné kroky, jak složit běžecký kočárek

Pokud jste máma, je pravděpodobné, že v určitém okamžiku svého života jste museli kočárek složit a nosit ho s sebou. Možná při běhání pochůzek nebo jen na rychlou procházku, abyste se nadýchali čerstvého vzduchu. Možná si říkáte, jak si tento proces usnadnit?

Tento blogový příspěvek vám pomůže! Projdeme snadnými kroky, jak složit běžecký kočárek.

Kroky k skládání běžeckého kočárku:

Krok 1. Nejprve vezměte ruku a uchopte rukojeť na jedné straně kočárku. Takto ho budete převalovat na místo, kde ho chcete složit. (Tomu se říká „tlačná tyč“)

Krok 2. Dále sáhněte druhou rukou za a za zadní část sedla. Táhněte přímo dolů, dokud se všechna čtyři kola nevzdálí od země, a poté vytáhněte v opačném směru, aby se rám sklopil dopředu. (Brzdová páka mohla, ale nemusela být zařazena)

Krok 3. Nakonec zatlačte rám do svislé polohy zatlačením zezadu a zatažením nahoru směrem k sobě s volným ramenem-nebo ho jednoduše několikrát zatřeste! Jsi hotový! Snadné jako koláč! Nyní si jděte užít čas venku, aniž byste se museli tahat s nepohodlným, objemným kočárkem!

Jak složíte běžecký kočárek Chicco?

Kroky jsou jednoduché a zvládnete to během několika minut.

Krok první: Odblokujte brzdy na obou stranách rámu zatlačením dolů, dokud nezapadnou na místo. Brzdové páky mohly, ale nemusely být zapojeny, když jste si koupili kočárek, proto před pokračováním v tomto kroku zkontrolujte, zda je to nutné.

Krok dva: Uchopte tlačnou tyč (tyč, která jde ze strany na stranu) na obou koncích a rovnoměrně ji vytáhněte nahoru, dokud se zcela nevysune před vaše tělo-nebo pokud je to možné-a poté uvolněte.

To způsobí, že se levé kolo posune dopředu směrem k vám a současně se samo zhroutí kvůli tomu, jak bylo navrženo, a protože vám nic nestojí v cestě.

Krok tři: Uchopte levé kolo a zatlačte jej doprava, poté zatáhněte nahoru na jedné nebo obou stranách rámu, dokud není složeno na místo-nebo pokud je to možné-a opakujte s protilehlými kolečky.

Krok čtyři: Uchopte další popruhy visící na obou koncích kočárku (takto zajistíte předměty, jako jsou dětské tašky) a spojte je dohromady uzlem, než přehodíte jednu rukojeť nebo poutko na popruh, abyste měli rychlý přístup později.

Jak složíte kočárek Graco Literider?

Postup je velmi jednoduchý:

Krok první: Zvedněte jedno ze sedadel a poté jej sklopte na pravou stranu, pokud skládáte zleva doprava.

Krok dva: Zatlačte dolů na držadlo, dokud nezapadne na místo, a sklopte opěradlo sedadla tak, aby spočívalo na druhém sedadle.

Krok třetí: Uchopte levé kolo a zatlačte jej doprava, poté zatáhněte nahoru na jedné nebo obou stranách rámu, dokud nezapadne na místo-nebo pokud je to možné-a opakujte s protilehlými kolečky. “

Tak uděláte rychlý fold! “Říká Tim!„ A nezapomeňte na naše šikovná výuková videa pro ještě více informací!

Jak složíte kočárek Graco aire3?

Krok 1. Uchopte držadlo a zatlačte na něj, dokud nezapadne na místo.

Krok 2. Uchopte jednu stranu rámu tak, abyste drželi část v každé ruce, poté zatáhněte za obě držadla najednou, abyste je chytili.

Krok 3. Zatlačte pravou paží dolů, zatímco zvedáte levou paži nebo naopak, jak daleko se chcete vyklopit, pak opakujte tento krok, dokud nebudou všechny složeny co nejvíce dopředu proti opěradlům sedadel.

Jak otevřete kočárek Graco pro rychlou akci?

Krok 1. Uchopte obě držadla jednou rukou a zatlačte je nahoru, dokud nezapadnou na své místo.

Krok 2. Uchopte rám druhou rukou tak, abyste v každé drželi část, poté zatáhněte za oba úchopy najednou, abyste je uchopili.

Krok 3. Zatlačte dolů na obě strany řídítek, abyste jej uvolnili ze sklopeného stavu, jak daleko se chcete rozvinout.

Jak složíte deštník?

Krok 1. Jemně zatlačte červené uvolňovací tlačítko na obou stranách nožní brzdy, aby se vysunula.

Krok 2. Zasuňte ruce do každé rukojeti, poté jeden konec sklopte a přetáhněte ho tak, aby se oběma konci úhledně setkaly u držadel.

Krok 3. Otočte je dohromady, jak daleko se chcete omotat, dokud nebudou čtyřikrát delší, několik sekund pevně sevřete a máte hotovo!

Jak sestavím svůj nový běžecký kočárek?

Krok 1. Otevřete krabici a vyjměte všechny položky uvnitř – včetně návodu k použití, pokud existuje. Odložte všechny později potřebné obalové materiály, jako jsou šrouby nebo podložky. Nyní byste měli mít jen to, co je potřeba k sestavení kočárku.

Krok 2. Při sestavování kočárku postupujte podle pokynů v návodu.