Kolik spreje na lakování potřebuji na sedačku

Pokud jde o váš obývací pokoj, stará pohovka může být trnem v oku. Vyhodit pohovku je lákavé, ale existuje jiný způsob, jak pohovku ocenit; namaluj to. S tímto si pokládáte otázky typu, kolik spreje na textilie potřebuji na sedačku?

Slipcovers jsou minulostí a jejich nákup nebo výroba vyžaduje značné znalosti v oblasti šití. Alternativně můžete na pohovku nastříkat úplně novou postavu, abyste se s tímto problémem vyrovnali. Jak to tedy uděláme?

Jak nastříkat lakovací sedačku?

Vyberte si gauč; dokonalým kandidátem bude stará, opotřebovaná pohovka, kterou hodete do koše. Poté se zeptejte všech lidí, kteří do gauče investovali, jestli je v pořádku upravit jeho vzhled. Je pravděpodobné, že každý je pro to, aby se toho zbavil, za předpokladu, že práci nemusí dělat sám!

Před nástřikem pohovky zvažte, zda se zeptáte kohokoli, koho by to mohlo ovlivnit, na jeho názory na preferované barvy. Pokud jste však v rodině jediní, komu záleží na sladění barev, můžete vyrazit. Tento článek je navíc o gaučích a sedačkách potažených tkaninou.

Gauče potažené kůží, polyesterem a vinylem budou vyžadovat jiné zacházení a potah. Je to proto, že jsou obvykle odolné vůči nátěrům, takže budete muset najít jiné řešení. Ve svém obývacím pokoji nemusíte mít pohovku.

Pokud chcete změnit barvu nové pohovky, ujistěte se, že jsou všichni na palubě změny.

Ti, kteří ji zbožňují, budou pravděpodobně citlivější na změnu jejího vzhledu, zatímco je stále v dobrém stavu. Dále přidejte kapku vody na pohovku, abyste zjistili, zda je vhodná k malování.

Levná a přímá barva na textil ve spreji může vdechnout unavenému gauči nebo židli nový život. Pokud vymalováváte, je to také skvělá příležitost, jak přidat do nábytku ozdobné vzory. Kromě toho opraví drobné položky, jako jsou římsy a židle, aby odpovídaly vašemu novému schématu.

Nábytek můžete natírat jednoduše sprejovými barvami. Suší se na vzduchu a nevyžadují zahřívání. Na vodní bázi a ve vodě rozpustný před vytvrzováním usnadňuje čištění pouze mýdlem a vodou.

Pokud si to chcete vyzkoušet, pořiďte si jednu plechovku a vyzkoušejte ji na skryté části nábytku. Jakmile budete s výsledky spokojeni, můžete si objednat další barvu na textil. Nakonec změřte testovací oblast a zhodnoťte, jaké pokrytí získáte z 8 oz plechovky.

Pak budete vědět, kolik barvy budete potřebovat na dokončení gauče, sedačky nebo pohovky. Výtěžnost ovlivňuje materiál, pokrytí a uživatel. Počkejte tři dny, než otřete testovací oblast, abyste se ujistili, že je suchá a přilnula k vaší tkanině.

Po malování mohou být stále patrné jakékoli vzory nebo barvy na původní tkanině. Pro světlejší barvy je ukrytí starého materiálu obtížnější než pro tmavší barvy. Pokud má barva dobrý kontakt s vaší látkou, pokračujte a namalujte.

Odhadněte, kolik barvy budete potřebovat, na základě vašeho odhadu z testu, který jste provedli. Před malováním byste měli nábytek důkladně vyčistit vysavačem a nechat jej úplně vyschnout. Před použitím nábytku po malování počkejte 72 hodin, než barva zcela ztvrdne.

Při používání bílého smokingu nebo šatů na nábytek zajistěte, aby byly výsledky zcela suché a trvalé. Ujistěte se, že otřete povrch bílým hadříkem. Tření povrchu sedačky lásky jej může zjemnit a zpříjemnit.

Existuje velká šance, že textilie s těžkým zdřímnutím vyžadují trochu TLC. Před čištěním počkejte týden, než barva vytvrdne vzduchem. V opačném případě použijte na nečalouněné povrchy jemné mýdlo a vodu nebo čištění nábytku.

Čisticí prostředky byste měli předem vyzkoušet. Slunce a déšť mu neublíží a vydrží stejně dlouho jako jakýkoli nátěr. Před vystavením exteriéru by však měla být barva dobře vysušená uvnitř.

Kolik laku na sprej na tkaninu potřebuji na sedačku?

Plechovky o objemu 8 oz pokrývají asi 18 čtverečních stop jemně zrnitého, plochého, bílého plátna. Většina tkanin používaných k přikrytí lehátek a lehátek není dokonale vyvážená. Často mají záhyby, které vyžadují další ochranu.

Také nejsou vždy jemnozrnné nebo bílé. Nemůžeme tedy zaručit, že vaše zkušenosti s barvou Simply Spray budou platit pro každý typ potahové látky. Ale co dřevěné kusy nábytku?

K tomu budete potřebovat jednu plechovku barvy ve spreji na úplné pokrytí dřevěné jídelní židle. Pokud používáte světlejší barvy, například žlutou, možná budete potřebovat druhou plechovku. Při nástřiku nábytku používejte světlé kabáty.

Různé typy reakce čalounické látky stříkací barvou

Vezměte na vědomí, že naše zkušenosti s Simply Spray Paint nepokrývají jeho interakci se všemi typy potahových tkanin. Víme například, že vinylové a vinylové textilie nejsou určeny k malování, pokud jde o barvy na textilie. Na druhou stranu nylonové a 100% polyesterové textilie jsou odolné vůči barvivům a barvám.

Přesto musí být jejich barvy barveny do samotných vláken. Čalouněný sprej nebude na tyto látky dobře fungovat, protože sprejová barva na tkaniny je nemůže absorbovat. Nejsnadnějším způsobem, jak zjistit, zda je tkanina kompatibilní, je pokropit ji trochou vody.

Barva nebude fungovat, pokud na povrchu stečou vodní kapky. Chcete -li zjistit, zda je barva savá, zkuste ji aplikovat na diskrétní část nábytku. Výsledky se budou lišit, takže si to vždy vyzkoušejte, než začnete malovat.

Závěr

V tomto článku jsme se nezabývali pouze tím, kolik spreje na textilie potřebuji na sedátko. Místo toho jsme důkladně diskutovali o tom, jak namalovat vaši milostnou sedačku, a dokonce i o některých dotazech týkajících se nástřiku. Nyní, když tyto věci znáte, hodně štěstí při vaší malířské cestě!