První rok miminka Jak uložit Memory Book? Průvodce

Dítě v prvním roce, jak uložit paměťovou knihu? To je častá otázka novopečených rodičů. V této příručce jsme však připravili odpovědi na takovou otázku.

Jak uložit paměťovou knihu

-První rok dítěte je šmouha milníků a vzpomínek. Ode dne, kdy se narodí, až do prvních narozenin, se toho stane tolik. Je těžké si to všechno zapamatovat! To je důvod, proč je důležité mít dítěti první rok paměťovou knihu.

– Paměťová knížka je skvělý způsob, jak uložit všechny vzpomínky vašeho dítěte z prvního roku života. Můžete vložit fotografie, výstřižky z novin a časopisů a dokonce i vstupenky ze speciálních akcí.

-Ve většině obchodů, které prodávají kojenecké potřeby, najdete knížky s pamětí, nebo si můžete vyrobit vlastní. Pokud se rozhodnete vytvořit si vlastní, nezapomeňte zahrnout místa pro zapsání nezapomenutelných okamžiků a dat.

-První rok vašeho dítěte uteče, takže nezapomeňte zachytit všechny vzpomínky! Pamětní kniha pro miminko do prvního ročníku je skvělý způsob, jak toho dosáhnout.

Co napíšu do dárkové knihy?

Dárková kniha je skvělý způsob, jak svým blízkým ukázat, jak moc vám na nich záleží. Co píšete do dárkové knihy? Zde je několik nápadů:

– Napište si společně o své oblíbené vzpomínky

-Děkujte jim, že tu pro vás byli, když jste je potřebovali

-Řekni jim, jak moc pro tebe znamenají

-Vyjádřete jim svou lásku.

Bez ohledu na to se ujistěte, že vaše slova vycházejí ze srdce. Když napíšete něco od srdce, dáte svým blízkým najevo, jak moc pro vás znamenají. Šťastné psaní!

Co napsat do děkovného přání pro miminko

Miminko je zvláštní událost, takže je důležité poslat děkovnou kartu, která ukazuje, jak jste vděční za všechna milá slova a dárky. Při psaní poděkování nezapomeňte uvést:

-Tvé jméno

-Datum

– Od koho je karta (včetně titulů jako „Pan“ nebo „Paní“)

– Za co daná karta děkuje osobě (např. její dar, přání všeho dobrého atd.)

Zde je příklad toho, jak může vypadat poděkování pro miminko:

Milá teto Judy,

Moc vám děkuji, že jste přišli na mé miminko! Bylo skvělé vás vidět a vážím si vašeho štědrého daru. Jsem nadšená, že ho použiji, až se mi narodí miminko. Doufám, že se s ním nebo s ní brzy přijedete setkat!

– Datum

– Název

– Název

– Přijatý dárek

– S pozdravem,

– Tvé jméno

– rodič hosta (volitelně)

Pokud jste rodičem hosta(ů), zakončete svůj vzkaz osobním vzkazem jako „Už se nemůžeme dočkat, až vás uvidíme na křtu miminka!“ nebo „Vím, že vaše děti budou rády být velkými bratranci!“ atd. Díky tomu bude vaše děkovná karta pro příjemce zapamatovatelnější.

Poděkování by mělo být odesláno co nejdříve po obdržení dárku – nejlépe do dvou týdnů. Takže začněte psát ty děkovné karty hned teď! Nechceš na nikoho zapomenout.

-Pokud píšete děkovnou kartu pro někoho, kdo se nemůže zúčastnit večírku, nezapomeňte uvést, proč se nemohl zúčastnit (např. pracovní povinnosti). To této osobě ukáže, jak moc její přítomnost na vašem shidigu chyběla!

Doufám, že tyto tipy pomohou, když se vydáme do sezóny miminka. Pokud ne, neváhejte se na mě obrátit s dotazy nebo komentáři níže a já se pokusím je co nejrychleji zodpovědět 🙂 Přejeme všem hodně štěstí při plánování!

Poznámka: Pokud jste čerstvá maminka a chcete prozkoumat způsoby, jak koupat své malé dítě, zvažte, jak koupat dítě houbou, kde najdete návod, kroky a tipy.

Co mám napsat na kartu pro miminko?

Miminko karty jsou velmi podobné jakékoli jiné přání. Můžete zahrnout zprávu „Gratulujeme“, modlitby za přání miminka a jeho rodičů nebo poskytnout rady ohledně výchovy dětí na základě vlastních zkušeností rodiče nebo prarodiče. V některých případech můžete také chtít dát dárky, které doplňují téma večírku.

Přidávání obrázků je nezbytnou součástí práce autora obsahu každého blogového příspěvku. Díky tomu je každý článek zajímavější a snáze se čte.

Dobrým pravidlem je, že pokud nemůžete během psaní článku najít alespoň dva vhodné obrázky za méně než dvě minuty, pravděpodobně v něm není dostatek relevantního obsahu, kterému by prospělo přidat do něj další fotografie, takže ne neobtěžuj se.

Pokud jde o miminko, existuje několik věcí, které byste měli mít na paměti při výběru toho, co napsat na kartu. Pokud znáte pohlaví dítěte, vyhněte se růžovým nebo modrým barvám a genderově specifickým zprávám.

Zkuste se držet neutrálních nálad jako „Wishing You A Happy Day“ nebo „Welcome To The World, Little!“ Na kartu můžete také vložit krátkou báseň nebo biblický verš. Například:

„Narodil se nový malý;

Kéž mu/jí Bůh žehná láskou a péčí.

Ať je šťastný a v bezpečí,

Celou cestu životem.“

Nebo:

„Kdo osvěžuje ostatní, bude osvěžen i sám.“ -Přísloví 11:25

Bez ohledu na to, co se rozhodnete napsat na kartu, ujistěte se, že je to upřímné a pravé. Koneckonců, rodiče to pravděpodobně budou číst ještě dlouho poté, co baby shower skončí!

Když si vybíráte biblický verš, který chcete zahrnout na kartičku s miminkem, zvažte Přísloví 11:25, která říkají: „Kdo občerstvuje druhé, sám bude osvěžen.“ To je perfektní sentiment pro čerstvé rodiče, kteří se chystají vydat se na životní cestu se svým malým dítětem.

Připomíná jim, že to nebudou dělat sami a že je k dispozici spousta podpory od přátel a rodinných příslušníků.

Co by mělo být součástí dětské knížky?

Dětská knížka je skvělý způsob, jak zdokumentovat život vašeho dítěte. Může obsahovat fotografie, milníky a další důležité okamžiky. Zde je několik věcí, které byste mohli chtít zahrnout do své dětské knihy:

-Fotky vašeho dítěte po celý jeho život

-Rodný list

-První pramínek vlasů nebo ostříhání nehtů

– ultrazvukové foto

-Nemocniční náramek nebo ID pásek

-Oblečení ode dne, kdy se narodili

– Stopy a otisky rukou

-Karty a dopisy od přátel a rodinných příslušníků

-Fotky rodičů s dítětem

-Zpravodajské články o narození nebo o dítěti později v životě

Jak vidíte, o předměty, které lze do dětské knížky zařadit, není nouze. To jsou jen některé nápady, jak začít! Milníky, jako je první, kdy se vaše dítě samo posadí, vstane nebo udělá své první krůčky, lze také zaznamenat do dětské knížky.

Můžete také chtít zahrnout nemocniční záznamy, plány výstřelů a další důležité dokumenty. Nakonec je jen na vás, co chcete do své dětské knížky zahrnout!