Ultimate Guide o tom, jak sbalit kočárek Britax

Máte kočárek Britax? Pokud ano, jak to správně složit? Dobrou zprávou je, že s touto příručkou se každý může naučit skládat kočárek Britax! Budete moci svůj kočárek vrátit zpět do tašky a ušetřit místo během chvilky. Postupujte podle těchto kroků a budete na cestě, jak sbalit kočárek Britax jako odborník!

Kroky při skládání kočárku Britax

Krok 1. Ujistěte se, že kola jsou na svém místě a nevyčnívají.

Krok 2. Sklopte jednu stranu kočárku dolů tak, aby byla rovná proti zemi, ale s jediným kolem stále zvednutým ze země.

Krok 3. Poté zvedněte toto jediné kolo a složte kočárek Britax na třetiny jako harmoniku (viz obrázek).

Krok 4. Nyní zvedněte jednu stranu kočárku a položte ho na zem s jediným kolem stále zvednutým ze země.

Krok 5. Dále zatáhněte za toto jediné kolečko a složte kočárek Britax na třetiny jako harmoniku (viz obrázek).

Krok 6. Nakonec umístěte obě kola zpět do správné polohy a úspěšně jste složili kočárek Britax!

Jak otevřete kočárek Britax B Agile?

K otevření kočárku Britax B-Agile budete potřebovat:

Krok 1. Vyhledejte nebo zvedněte uvolňovací tlačítko, dokud nezacvakne.

Krok 2. Držte se jedné z rukojetí a vytáhněte ji dopředu ze složené polohy do téměř úplně rozvinuté polohy; před uvolněním do bezvědomí se ujistěte, že je vaše dítě stále zajištěno na svém místě.

Krok 3. Uchopte obě řídítka přibližně ve výšce hrudníku a otočte je tak, aby byly navzájem rovnoběžné.

Držte obě řídítka, mírně se předkloňte a zatáhněte směrem vzhůru za zadní tyč, která by měla být blízko výšky kolen s mírným pohybem do strany (viz obrázek). Tato akce by měla znovu přivést všechna čtyři kola do kontaktu s úrovní terénu a kočárek by měl být v konfiguraci připravené k převrácení.

Jak upravíte sedačku kočárku Britax B Ready?

Britax B Ready je vysoce kvalitní a bezpečný kočárek. Nemá žádné vady na výrobku a většina stížností jsou minimální věci, které nemají vliv na to, jak dobře tento výrobek funguje nebo jak běží s vaším dítětem. Jedna stížnost se týkala toho, jak obtížné je upravit polohu opěradla podle velikosti nebo pohodlí jejich dítěte.

Zde je několik užitečných tipů, jak můžete provést úpravy, abyste se svému malému cítili pohodlněji:

Krok 1. Chcete -li upravit polohy vpřed/vzad, uchopte držadla a pevně zatáhněte nahoru nebo dolů, přičemž stále držte obě řídítka ve výšce hrudníku (viz obrázek). To se změní, kde spočívá výstřih, což mění, jak daleko mají místo, když sedí vzpřímeně, na rozdíl od předklonu.

Krok 2. Chcete -li nastavit, jak vysoká/nízká je opěrka hlavy, uchopte řídítka a pevně zatáhněte nahoru nebo dolů, abyste změnili, kolik místa mají v oblasti krku, když sedíte vzpřímeně, na rozdíl od předklonu.

Krok 3. Baldachýn lze nastavit na obou stranách vozíku tak, že jej zatlačíte zpět směrem k místu, kde vaše dítě sedí, abyste získali více stínu (viz obrázek). To nebude zasahovat do toho, jak dobře poskytuje pokrytí jasným slunečním světlem, pokud se potřebujete pohybovat venku, když jste venku. “

Jak spustíte popruhy na kočárku Britax?

Chcete -li popruhy na kočárku Britax spustit, zatáhněte za oba konce, dokud nebudou takové, jaké byste si přáli. Nezamknou se, ale nebojte se! Řemínek nemusí být dokonalý, aby správně fungoval. “

Jak nastavím, jak vysoká/nízká je opěrka hlavy?

Chcete -li nastavit, jak vysoká/nízká je opěrka hlavy, uchopte řídítka a pevně zatáhněte nahoru nebo dolů, abyste změnili, kolik místa mají v oblasti krku, když sedíte vzpřímeně, na rozdíl od předklonu.

To může pomoci zajistit, aby brada vašeho dítěte nezasáhla do hrudníku, což mění, jak daleko má místo, když sedí vzpřímeně, na rozdíl od předklonu. Pomáhá také zajistit, aby na krk dítěte nebyl příliš velký tlak.

Jak nastavím, jak vysoká/nízká je opěrka nohou?

Chcete -li nastavit, jak vysoká/nízká je opěrka nohou, můžete tahat nahoru nebo dolů, dokud nedosáhne toho, kolik místa váš malý potřebuje v nohách, aby se cítil pohodlně při vzpřímeném sezení, na rozdíl od předklonu. To také pomáhá zajistit, aby na jejich páteř nebyl příliš velký tlak a aby měli při vzpřímeném sezení dostatek prostoru pro přirozenou polohu.

Britax B-Lively má nastavitelné opěradlo sedadla, které pomůže zajistit, aby se vaše dítě necítilo omezené, i když se snažíte uvolnit postranní popruhy zatažením za oba konce, dokud nebudou takové, jaké byste chtěli jim. Na sedadle nebudou příliš dopředu ani příliš vzadu.

Jak odstraním vrchlík ze zařízení Britax B Ready?

Autosedačky Britax B Ready mají volitelnou stříšku, kterou lze použít pro extra ochranu před živly. To lze snadno odstranit zvednutím na jedné straně vrchlíku, stažením od dítěte a následným odepnutím vpředu nebo vzadu, kde jsou spojeny buď s popruhem bezpečnostního pásu, nebo s jiným kusem látky.