Průvodce pro začátečníky, jak složit první kočárek

Safety First je jednou z nejdůvěryhodnějších značek v dětské výbavě. Jejich kočárky patří k nejlepším na trhu. Jak ale složíte kočárek Safety First? Jak odložím svůj první bezpečný kočárek?

Jak složit bezpečnostní první kočárek? Co to znamená, když váš bezpečnostní první kočárek již nezůstane uzamčen na svém místě? Tyto a další otázky budou zodpovězeny v této příručce!

Kroky při skládání bezpečného prvního kočárku

Krok 1. Odemkněte kočárek klíčem a stisknutím všech tlačítek jej uvolněte. Položte obě ruce na obě strany rámu poblíž místa, kde byste obvykle stáli, kdybyste se ho drželi tak, aby jedna byla přes potah sedadla a druhá pod ním.

Krok 2. Zvednutím nahoru a ven z tohoto bodu uvolněte rám. Vytáhněte směrem ven, od tohoto bodu, abyste uvolnili napětí v systému blokování kol, a poté zatlačte dolů na obě jeho strany tak, aby byly proti sobě ploché a bez vůle. To zajistí, že při skládání bezpečnostního prvního kočárku dobře padne a udrží vše tam, kde má být!

Krok 3. Nyní přejděte k zadní části kočárku (poblíž nohou dítěte) a zatáhněte směrem nahoru na obou stranách, aby byl každý potah potahu na obou koncích této oblasti (ty, které jsou blízko jeho hlavy) tak vysoko do polohy, jak je to možné – ty měly směřovat dolů k jejich prstům, než jste je teď vytáhli nahoru.

Poté uvidíte dlouhý popruh, který je omotán kolem sedadla. Jak sestavím svůj první bezpečný kočárek?

Krok 4. Sklopte to stejně jako jakoukoli jinou skládací židli a zastrčte ji k zadní části vašeho bezpečnostního kočárku pod řídítka tak, aby zůstala na místě a mimo dohled – pokud po tom zbývá dost volného prostoru, vezměte před pokračováním ve skládání všeho ostatního si to přebalte přes jednu nebo obě držadla!

Krok 5. Nakonec pokračujte a sklopte obě strany každého předního kola (podle toho, kterým směrem směřují) prozatím pouze pomocí prstů, protože je budete chtít zvednout z polohy pod úhlem k zemi, aby totéž můžete udělat s jejich protějškem na opačné straně.

Jak sbalíte první bezpečný kočárek?

Krok 1. Jakmile jsou všechny vaše popruhy uvolněny nebo zcela odstraněny, sklopte jednu stranu látky tak, aby se setkala ve vzoru ve stylu akordeonu.

Krok 2. Poté vezměte každý popruh na obou koncích a začněte je pokládat na horní část této skládané části, dokud se zcela nezbortí do své nejmenší možné velikosti (znovu, pokud zbývají nějaké volné konce, přebalte je kolem držadel).

Krok 3. Je-li to žádoucí, pomocí popruhů svažte veškerou volnou látku způsobem, který je bez vrásek a úhledný. Jak se starám o oblečení svého batole?

Krok 4. Stočte nebo smotejte jednu stranu s druhou, dokud nedosáhne své nejmenší velikosti, aniž by se přeložila dovnitř (pokud nemáte dostatek místa, pak jen složte co nejmenší).

Krok 5. Navlečte zbývající popruh (y) přes tuto cívku/válcovanou část tak, aby nebyly žádné odkryté hrany. Jak čistíte dětské ručníky? Opakujte stejné kroky s druhou polovinou vašeho prvního bezpečnostního kočárku.

Mohu umýt svoji první bezpečnostní autosedačku?

Zastrčený v zadní části autosedačky byste měli najít praktickou drobnost, která zabrání sklouznutí za jízdy – obvykle jde buď o dvě malé „nožičky“, nebo o jednu větší klapku s otvorem. Jak složit první bezpečnostní kočárek

Tuto extra podporu lze použít jako páku pro zvednutí nosítka z vozidla a na zem na bok jako vzhůru nohama tvar písmene L. Jak nainstaluji svoji první bezpečnou dětskou autosedačku? Bezpečnostní první kočárky Walmart

Pokud po tom zbude nějaká vůle, ujistěte se, že tento přebytečný materiál omotáte těsně kolem obou držadel, než půjdete dál!

Jak čistíte bezpečnostní první kočárek?

Pokud má váš kočárek Safety First tkaninu, použijte jemné mýdlo a teplou vodu. Po vyčištění opláchněte studenou vodou.

Krok 1. Nebělejte a nevystavujte látku silným chemikáliím, jako je aceton nebo alkohol (mohou materiál oslabit).

Pokud je rám vašeho Safety First Stocke vybaven plastovými kousky, jako jsou držadla, kola atd., Je nejlepší je sundat před individuálním čištěním těchto částí ve studené vodě pomocí tekutého prostředku na nádobí smíchaného se studenou vodou, pokud je to nutné.

Krok 2. K čištění látky můžete použít jemný prací prostředek a vodu smíchanou v kbelíku (v případě potřeby použijte studenou nebo teplou vodu). Po vyčištění důkladně opláchněte studenou vodou. Jak nakupovat bitcoiny – Nejlepší je nenechat kočárek Safety First na přímém slunci delší dobu, protože to může časem způsobit změnu barvy na tkaninách.

Závěr

Věřím, že čtením tohoto blogu jste se naučili skládat bezpečný první kočárek.