Průvodce pro začátečníky, jak proměnit běžné oblečení v mateřské oblečení

V tomto článku jsme diskutovali o tom, jak proměnit běžné oblečení v těhotenské. Mluvili jsme také o dalších důležitých aspektech mateřství, které by vás mohly zajímat.

Nejjednodušší způsob, jak to obejít, je nošení oblečení s elastickými pásy. Dobře funguje použití gumičky nebo kravaty na knoflíku u džínů a je to jeden z mých oblíbených triků, jak se při každodenním nošení nenatáhnout stejný pár těhotenských legín.

Kalhoty s elastickým pasem jsou také snadné: Je to starý trik přetáhnout si je přes hlavu jako tepláky (pokud se do nich ještě vejdete), ale připadá mi otravné sundávat a oblékat se pokaždé, když váš žaludek uvolní místo na večeři ; místo toho je zkuste vytáhnout pod břicho, abyste měli rychlý přístup mezi jídly.

Pokud vše ostatní selže, jednoduše rozřízněte obě strany běžných kalhot přímo pod místem, kde je tlačítko, a přidejte velkorysý proužek pásky nebo zavírací špendlík, aby zůstaly zavřené; když už je nemůžete zavřít, je čas na těhotenské kalhoty.

Co si můžete obléknout, pokud nemáte těhotenské oblečení?

Nepotřebujete těhotenské oblečení, abyste v těhotenství vypadala stylově. Existuje mnoho možností, které vyhoví vašemu rostoucímu bříšku, aniž byste obětovali módu.

Zde je pár tipů, jak se v jakékoli sezóně svléknout z těhotenské módy: Na léto můžete přes maxi sukně nebo legíny k sandálům nebo teniskám nosit volné topy jako boho tuniky. Můžete také zvážit nošení šatů, pokud dobře sedí a nejsou příliš krátké; jen se ujistěte, že se za každou cenu nebudete oblékat!

Plynulá košile na knoflíky je skvělou volbou pro oblékání džín, kaprů nebo šortek v teplejších měsících jara a léta (vyhněte se však těsné riflovině). Pokud je venku zima, pak jsou svetry skvělé, protože se neomezují na vaše rostoucí břicho.

Přes zimu můžete těhotenské šaty s kozačkami, úzké džíny a dokonce i legíny jsou v pořádku, pokud nejsou příliš těsné kolem nohou. Pokud je chladno, mějte na paměti, že většina podzimních/zimních kabátů se vejde přes těhotenské bříško, takže si užívejte hledání nových způsobů, jak je nosit!

Jak vytěžit maximum z mateřské dovolené?

Skvělý způsob, jak co nejlépe využít čas po porodu, je dělat věci, které vás baví, jako je čtení, šití nebo sledování televize na mateřské dovolené. Pokud je to vhodné, můžete tento čas také strávit s rodinou a přáteli.

Čerstvé maminky se o sebe musí také postarat! Maminka by se měla během rekonvalescence z práce snažit jíst zdravá jídla spolu s dostatkem odpočinku, aby se po návratu do práce maximalizovala hladina energie.

Je mateřská dovolená zahrnuta v odměně za 13. měsíc?

Ne, mateřská dovolená není zahrnuta v platu 13. měsíce.

Je 11 týdnů příliš brzy na nošení těhotenského oblečení?

Těhotenské oblečení byste měla nosit, když cítíte/víte, že jste těhotná.

Kolik velikostí podprsenky v těhotenství zvýšíte?

Během těhotenství jsou běžné jedna až dvě velikosti podprsenky, ale záleží na tom, jak rychle se vaše tělo během těhotenství roztahuje.

Kdy mám začít nosit těhotenské džíny?

Těhotenské džíny byste měla nosit, když jsou vám běžné kalhoty příliš těsné.

Kdy byste měla přestat nosit podprsenky s kosticemi, když jste těhotná?

Měli byste přestat nosit podprsenky s kosticemi, pokud jsou vaše prsa příliš citlivá na to, aby je mohla zadržet.

Jaké je nejpohodlnější oblečení pro těhotenské oblečení?

Volné šaty, sukně a topy s elastickým pasem často patří mezi nejpohodlnější možnosti během těhotenství.

Oblečení, které vám nyní sedí, se bude pravděpodobně perfektně hodit, jakmile se začne objevovat vaše dítě! Využijte tento čas k nákupu kousků, které můžete nosit v obou fázích těhotenství – a dokonce i po porodu.

Jaký je původ těhotenských kalhot?

Těhotenské kalhoty byly poprvé představeny v Evropě během druhé světové války, ale od té doby se staly populární v mnoha částech světa pro svou módu a funkci.

Mateřské kalhoty pocházejí od Evropanek, které chtěly i nadále nosit normální oblečení místo objemných šatů, zatímco těhotná s dětmi po skončení druhé světové války.

Začali používat kalhoty svých manželů, které byly mnohem volnější, než na jaké byly zvyklé před těhotenstvím. Od té doby se mateřské kalhoty staly základem šatníků většiny nastávajících matek na celém světě!

Co bych měl nechat na místě, když si rovnou střihám přední část kalhot?

Ponechejte alespoň jeden až dva palce pod oblastí rozkroku, když si střihnete kalhoty rovně dolů, takže se stále vejdou přes boky.

Poté, co odepnete obě strany (můžete si vybrat, jak velké), proveďte střihy podél švů, které umožňují sešití místnosti, jak dítě roste! Poté přišijte každou stranu, jakmile bude vše tak, jak se vám to líbí, a užijte si své nové těhotenské kalhoty!

Myslím, že jsem to pochopil, jak je ušijem zpět?

Prvním krokem je odříznout kapsy zepředu. Poté sundejte všechna knoflíky a proveďte střihy podél švů, které umožňují růst místnosti s dítětem. Dále rozepněte obě strany kalhot (můžete si vybrat, jak velké) a poté sešijte každou stranu k sobě, jak chcete! Jakmile je vše ušité, užijte si své nové těhotenské kalhoty!

Jak mohu provést změny na těhotenských džínách?

Krok první – Stejnými kroky jako dříve odstraňte všechna tlačítka a uvolněte švy na obou stranách. Druhý krok – Otočte kalhoty naruby a ustřihněte je tam, kde jsou švy, kromě oblasti rozkroku! Řezte rovně dolů a ujistěte se, že necháte alespoň palec nebo dva pod rozkrokem, aby se stále vešly přes boky.

Při stříhání je důležité si pamatovat tyto rady: obšití každé strany, jakmile bude vše tak, jak se vám to líbí, a užijte si své nové těhotenské džíny! A máme to! Nejjednodušší způsob, jak přidat nějaký styl do těch nudných šatů skrývajících se ve vašem šatníku.

Krok třetí – Jakmile to uděláte, obraťte oba kusy naruby tak, aby pravé strany směřovaly k sobě. Krok čtvrtý – Připněte je v rozkroku, abyste je drželi pohromadě, a sešijte a nechte palec nebo dva otevřené, aby se kalhoty zase otočily pravou stranou ven!

Krok pět – Otočte kalhoty zpět tak, aby džíny směřovaly dovnitř. To je důležité, protože drží švy na jedné straně místo na všech nohou, což je při chůzi velmi nepříjemné!

Nyní, když víte, jak vytvořit těhotenské oblečení sami, začněte vyrábět nějaké oblečení pro těhotné ženy ve vašem životě i pro sebe podle těchto jednoduchých kroků a ušetříte spoustu peněz!